logo

Фестиваль «Адреса дитинства-Гра» зібрав кращих юних ігротехніків України!

3-5 листопада 2018 року у місті Запоріжжя, на базі БК ім. Т.Г.Шевченка, відбувся VІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства – Гра». Фестиваль організовано і проведено креативною командою ПНЗ «ЦДЮТ Шевченківського району» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради і територіального відділу Шевченківського району.


Фестиваль зібрав вихованців та учнів закладів позашкільної, загальної середньої, професійної та вищої освіти віком від 7 до 17 років із 9-ти областей України. До Запоріжжя приїхали юні ігротехніки із Києва, Харкова, Полтави, Павлограда, Кропивницького, м.Старокостянтинів Хмельницької області, м.Горішні Плавні Полтавської області, м.Добропілля Донецької області та м.Первомайськ Миколаївської області. Місто Запоріжжя представляли дві команди: команда гуртка ігротехніків «Майстерня Гри» та гуртка сценічної майстерності ПНЗ «ЦДЮТ Шевченківського району» і команда студії ігромайстерності «Арт студія GranD» ПНЗ «ЦТДЮ Олександрівського району».


14 яскравих та самобутніх команд змагалися у двох номінаціях: «Конкурс ігрових програм» та «Конкурс ігромайстрів». Керівники окремих команд та інші ігротехніки України взяли участь у дистанційному «Конкурсі сценаріїв».


Конкурс оцінювало професійне журі: Книш В.М. – співголова журі, режисер дитячих телевізійних проектів, шоу, фестивалів та Дитячого Євробачення (м. Київ); Гарбуз В.О. – співголова журі, заслужена артистка України, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів організаторів дозвілля, культорганізатор Центру дитячої та юнацької творчості «Шевченківець» (м. Київ); Зубанова Н.І. – методист Українського державного центру позашкільної освіти (м.Київ); Горбинко В.М.– директор і ведучий спеціаліст компанії Авторитет А, директор проектного дитячого табору «ПорталЛета», лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів організаторів дозвілля (м. Київ); Немая Я.С. – режисер, член Спілки театральних діячів України, бізнес-тренер, (м. Київ); Вагнер С.і. – керівник дитячого клубу «АРТ-Квест», лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів організаторів дозвілля (м. Запоріжжя).
Наша команда ігротехніків, керівники – Мазнєва Галина Василівна і Ніколаєнко Ірина Василівна, здивувала журі цікавою та різноплановою програмою «#Твоє прізвище». Вихованці гуртка ігротехніків «Майстерня Гри» і гуртка сценічної майстерності: Чикалов Олександр, Кирпа Анастасія, Курило Софія, Бєлая Юліана і Латай Кіра у «Конкурсі ігрових програм» здобули звання лауреата І ступеня.



У конкурсі «Юний ігромайстер» лауреатом І ступеня стала Прокопенко Софія, керівник – Ніколаєнко І.В. Звання «Зірка фестивалю» завоювали четверо вихованців Центру творчості на Чарівній: Чикалов Олександр, Кирпа Анастасія, Курило Софія і Латай Кіра.
Мазнєва Г.В. та Ніколаєнко І.В., автори ігрової програми «# Твоє _прізвище», здобули звання лауреатів у «Конкурсі сценаріїв», їх також відзначили подяками Міністерства освіти і науки України за високу педагогічну майстерність.


В рамках фестивалю-конкурсу на учасників чекали: творчі зустрічі для керівників колективів; презентація новинок та популярних настолок світу; вечірній актівіті для дитячої аудиторії «Ігровий джем» від Віти та Олександра Воробйових; майстер-клас для керівників колективів «Уроки харизматичного голосу» Яніни Немої — режисера, члена спілки театральних діячів України (м.Київ); оpen-air «Давай, грай! для мешканців м.Запоріжжя у парку ім.Клімова та ігрові практикуми.


У «Конкурсі ігрових програм» Гран-Прі фестивалю здобула Школа організаторів дозвілля «Забава» КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» міста Павлоград за програму «Великий секрет маленьких тролів».


Лауреатами ІІ ступеня стали: Народний художній колектив шоу-театр молодіжного клубу «Імідж» Комунального позашкільного навчального закладу «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» м. Кропивницький Кіровоградської області, керівник — Долгополова Н.К.; гурток видовищно-театралізованих заходів «Імпровіз-шоу» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, керівник — Рощупкін О.В., і театральна студія «Джем» Центру дитячої та юнацької творчості м. Добропілля Донецької області, керівники — Шульга Т.О., Цецхладзе Л.Р. Студія ігромайстерності «ARTстудія GRAND» ПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» Олександрівського району м. Запоріжжя, керівник — Гранд М.А., стала лауреатом ІІІ ступеня.
В номінації «Дитяча думка» переможцем став гурток видовищно-театралізованих заходів «Імпровіз-шоу» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, керівник – Рощупкін О.В., за програму «Як Даша зубний біль перемогла».

Усі учасники фестивалю повернулися додому сповнені нових ідей, незабутніх спогадів та натхнення!


Обсуждение закрыто.