logo
  • Опубликовано 30.07.2014
  • Комментарии к записи «Адреса дитинства – Гра» отключены

«Адреса дитинства – Гра»

«Всеукраїнський відкритий фестиваль «Адреса дитинства – Гра» 2022

Шановні колеги, друзі!
«Адреса дитинства – Гра!» у 2022 році має особливі умови і особливе значення. Його творці та співавтори мають за громадянський обов’язок допомогти українцям, де б вони не були, укріпити свій дух, відчути причетність до великої культури та традиціям, отримати необхідний інструментарій для того, щоб бути корисними собі, своїм близьким і друзям, власній державі.
Осінь – традиційна пора підготовки до зимових свят в Україні, які мають велику традицію та духовне коріння. Саме зимові свята стануть основною темою фестивалю. Ми пропонуємо розкрити ігровий потенціал зимових свят з огляду на царини його використання – у малих та великих дитячих групах, вдома і у школі, позашкільному середовищі та в організації заходів у місцевих громадах.
За певних обставин, ми скасовуємо конкурсну частину і більше зосереджуємося на майстернях. На це є купа причин.
✔ По-перше, нові умови щодо заходів безпеки.
✔ По-друге, психологічний стан дітей та дорослих.
✔ По-третє, обмежені ресурси та можливості щодо святкування.
До того, на наш погляд, як ніколи кожен регіон має свої специфічні умови та традиції, які сьогодні відчуваються особливо рельєфно.
Тож, знайомтесь з умовами Фестивалю та реєструйтесь до 10 листопада 2022 року за посиланням у Google-формі:
(слухачі) https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfrbFRIzgz…/viewform…;
реєстрація на участь у презентації власної ідеї (учасники) https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdRJvU8pxE…/viewform….
Оргкомітет
Запоріжжя
📧 adresa_gra@ukr.net
📱 +38 050 159 26 11- Галина МАЗНЄВА
+38 098 431 26 84
+38 095 388 00 01 — Ірина НІКОЛАЄНКО
+38 096 387 74 30


Запрошуємо до фестивалю!

З жовтня 2011 року на базі ЦДЮТ Шевченківського району щорічно проходить Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства – Гра», який проводиться за підтримки Українського державного центру позашкільної освіти спільно з Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради та Позашкільним навчальним закладом «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» Запорізької міської ради Запорізької області.

Ми, організатори і учасники Фестивалю, пишаємося тим, що нам вдалося залучити до Гри юних ігротехніків з різних регіонів України, що конкурсанти мають можливість опановувати навички ігрової культури, дозволяє створити

сприятливі умови для організації змістовного відпочинку дітей і підлітків, сприяє реалізації творчого потенціалу підростаючого покоління України. Головне завдання, яке ми ставимо перед собою – це створення педагогічних умов, які забезпечують ефективність соціальної взаємодії дітей у грі, як чинника їх соціалізації; влучне використання засобів і прийомів, які сприятимуть культурному дозвіллю та розширенню сфери включення учасників в різні види ігрової дії, використовуючи сучасні ігрові технології. Ми щиро вдячні усім нашим колегам за співпрацю та багаторічний позитивний досвід!

Центр творчості на Чарівній з особливим хвилюванням і величезним нетерпінням чекає учасників і вірить, що фестиваль-конкурс «відкриє» нові імена юних ігромайстрів України. Бажаємо плідної роботи та нових творчих рішень! Адже світ дитячої гри багатий і невичерпний не тільки для тих, хто любить гру, але і сам вміє грати. Давайте грати разом! «Адреса дитинства – Гра» чекає на Вас! До нових зустрічей!

«Адреса дитинства — Гра» — подія, на яку ми чекаємо!