logo
  • Опубликовано 30.07.2014
  • Комментарии к записи «Адреса дитинства – Гра» отключены

«Адреса дитинства – Гра»

«Всеукраїнський відкритий фестиваль «Адреса дитинства – Гра» 2022 відбудеться 21-25 червня 2022 року.

У програмі фестивалю:

  1. конкурс ігрових програм з 21 по 25.06.2022 р.;
  2. конкурс сценаріїв з 01 по 25.06.2022 р. дистанційно;
  3. конкурс організаторів ігор з 01 по 25.06.2022 р.;
  4. конкурс сюжетно-рольових танців з 21 по 22.06.2022 р.

Запрошуємо до фестивалю!

З жовтня 2011 року на базі ЦДЮТ Шевченківського району щорічно проходить Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства – Гра», який проводиться за підтримки Українського державного центру позашкільної освіти спільно з Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради та Позашкільним навчальним закладом «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» Запорізької міської ради Запорізької області.

Ми, організатори і учасники Фестивалю, пишаємося тим, що нам вдалося залучити до Гри юних ігротехніків з різних регіонів України, що конкурсанти мають можливість опановувати навички ігрової культури, дозволяє створити

сприятливі умови для організації змістовного відпочинку дітей і підлітків, сприяє реалізації творчого потенціалу підростаючого покоління України. Головне завдання, яке ми ставимо перед собою – це створення педагогічних умов, які забезпечують ефективність соціальної взаємодії дітей у грі, як чинника їх соціалізації; влучне використання засобів і прийомів, які сприятимуть культурному дозвіллю та розширенню сфери включення учасників в різні види ігрової дії, використовуючи сучасні ігрові технології. Ми щиро вдячні усім нашим колегам за співпрацю та багаторічний позитивний досвід!

Центр творчості на Чарівній з особливим хвилюванням і величезним нетерпінням чекає учасників і вірить, що фестиваль-конкурс «відкриє» нові імена юних ігромайстрів України. Бажаємо плідної роботи та нових творчих рішень! Адже світ дитячої гри багатий і невичерпний не тільки для тих, хто любить гру, але і сам вміє грати. Давайте грати разом! «Адреса дитинства – Гра» чекає на Вас! До нових зустрічей!

«Адреса дитинства — Гра» — подія, на яку ми чекаємо!