logo

«Вихиляс» на Міжнародному фестивалі «Осінні Арабески у Польщі»

З 31 жовтня по 5 листопада 2018 року підготовча студія «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ряховська С.А., взяла участь у XIV Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості дітей та молоді «Осінні Арабески у Польщі», який відбувся у живописному місті Венгожево, що славиться красою лісів та озер. Це була неймовірно цікава, пізнавальна і творча подорож в осінню казку Польщі! Крім того, що колектив гідно представив свій багатонаціональний регіон, отримавши диплом лауреата конкурсу, діти встигли відчути величність та королівську стать Вавеля у Кракові, пройтись вулочками старого міста та насолодитися красою і архітектурою костьолів, відвідати невеличкий, але дуже привабливий Лодзь, здійснити прогулянку живописною набережною р.Вісли, побувати у Лазенковому парку, де покоїться Шопен, відвідати Королівський замок, музей Миколи Коперника, Ольшинський замок, тощо.  Органна музика у костьолі м.Свята Липка додала своїх фарб до польського колориту і була просто заворожуючею!
Гала -концерт фестивалю проходив в «Українському ліцеї» у м. Гурово-Іловецькому, де навчаються понад 150 учнів українського походження з різних країн світу.
Підготовча студія ансамблю «Вихиляс» встигла озайомитися із визначнии місцями у Кракові, пройтись вулочками старого міста та насолодитися красою і архітектурою міста. 

Ми вітаємо вихованців студії з успішною творчою поїздкою і висловлюємо подяку батькам за їх активну участь та допомогу!


Обсуждение закрыто.