logo

«Вихиляс» — Призер Міжнародного Фестивалю-Конкурсу

«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Вихиляс» повернувся з Міжнародного фестивалю-конкурсу народного танцю «Козацькому роду нема переводу» , який проходив з 12 по 15 жовтня в місті Хмельницький! На фестивалі приймали участь понад 25 колективів з різних куточків України! Сам фестиваль був приурочений до 80-річчя ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля», який вразив свом виступом всіх гостей і учасників фестивалю.
Члени журі — провідні фахівці хореографічного мистецтва дуже ретально провели обговорення по кожному номеру колективів-учасників.
Результати участі у конкурсі:
— диплом 1 ступеня у номінації «Хореографічний колектив», VІ вікова категорія, здобули вихованці ансамблю, керівник — Пелішок Г.В.;
— диплом 1 ступеня у номінації «Хореографічний колектив», ІІІ вікова категорія, керівник — Пелішок Г.В.;
— диплом 2 ступеня у номінації «Хореографічний колектив», ІV вікова категорія, керівник — Пелішок Г.В.;
— диплом 3 ступеня у номінації «Хореографічний колектив», ІІІ вікова категорія, здобули вихованці підготовчої студії ансамблю «Вихиляс», керівник — Новосьолова С.В.
Педагогів нагороджено почесними грамотами за національно-патріотичне виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей, збереження багатої спадщини та популяризації української народної хореографії та народного танцю інших народів серед дітей та молоді; сприяння розвитку дитячої та юнацької хореографічної творчості у Міжнародному фестивалі-конкурсі народного танцю «Козацькому роду нема переводу».
Яскраве, тепле сонечко, доброзичливі хмельничани створили атмосферу справжнього свята! Особлива подяка організатору заходу — Сергію Качуринцю за прекрасний фестиваль та чудову екскурсію! Велика подяка батькам за допомогу, а дітям за старання і любов до українського народного танцю!


Обсуждение закрыто.