logo
  • Опубликовано 11.02.2024
  • Комментарии к записи Волонтерський освітній проєкт «Саме тут» отключены

Волонтерський освітній проєкт «Саме тут»

6 квітня в рамках освітнього проєкту «Педагоги Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя дітям-ВПО»
наша педагог — Вікторія Горбацевич провела з малечею спортивне заняття, присвячене Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку.
Подивіться, які щасливі усміхнені обличчя дітей. Вони хочуть жити! Вони мають право жити!
Дякую, колего, за ваше велике відкрите серце!
2 квітня 2024 року освітній проект «Педагоги Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя для діток-ВПО» продовжує керівник студії «Краплинки» — Олена Вакулович.
У Відкритому просторі допомоги «Саме тут» пройшла тепла зустріч з вихованцями.
Тепле весняне сонечко загляда у віконечко. В повітрі пахне весною… Вже квітнуть квіти, зеленіють листочки на деревах, верба розпустила свої котики… Разом з вихованцями створювали весняний настрій своїми руками.
Кольоровий папір, яскраві фарби, вправні ножниці, міцний клей та наполегливі дитячі пальчики і як результат — неймовірно красивий букет квітів, позитивні емоції та розуміння того, що красу навколо себе ми можемо створити самотужки, прикладаючи лиш трішки зусиль та фантазії.
7 березня 2024 року освітній проєкт «Педагоги Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя дітям-ВПО» в рамках співпраці з Відкритим просторем допомоги «Саме тут» продовжує педагог Аліна Переверзєва — керівник студії декоративного мистецтва «Iris”.
Подарунок для найдорожчих до весняного свята!
Дякуємо педагогу за щасливі дитячі усмішки!
1 березня 2024 року на базі Відкритого простору «Саме тут» керівник «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда» — Ірина Солдатова провела майстер-клас для дітей ВПО, на якому створювали символ болгарської весни Бабу Марту та Мартинички.

 

 

 

16.02.2024 року освітній волонтерський проєкт «Педагоги Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя дітям-ВПО» в рамках співпраці з Відкритий простір допомоги «Саме тут» продовжує керівник гуртка «Англійська мова» Світлана Сєліна.
Педагог підготувала для дітей захоплююче заняття, присвячене одночасно Дню закоханих, Дню Єднання та Дню спонтанного прояву доброти. Щасливі обличчя дітей, сердечки, виготовлені власноруч, цікава розвивальна гра-все це наповнило сьогодні день маленьких мелітопольців.
Дякую, колего, за тепло та щедрість душі!
Чужих дітей не буває!
09.02.2024 року освітній проєкт «Педагоги Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя дітям — ВПО» в рамках співпраці з Відкритий простір допомоги «Саме тут» продовжує «Зразковий художній колектив» студія художнього в’язання «Візерунок». Наша талановита педагог Ольга Пилипенко
допомогла дітям підкорити чарівну паличку для створення дитячих мрій — в’язальний гачОк!
Цікаво! Родинно ! Затишно!
Як і сама Ольга Федорівна!
Дякую, колего, за тепло та щедрість душі! Чужих дітей не буває!
05.02..2024 року освітній проект «Педагоги Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя для діток- ВПО» в рамках співпраці з Відкритий простір допомоги «Саме тут» продовжує керівник студії «Краплинки» Олена Вакулович У Відкритому просторі допомоги «Саме тут» пройшла тепла зустріч з вихованцями.
В наші, такі непрості, часи важливими є психо-емоційна підтримка дітей ВПО, допомога дітям розуміння власних емоцій, налагодження соціальної взаємодіі одне з одним та дорослими, вміння поважати та розуміти різні точки зору, працювати в команді, долати страхи та підбадьорювати інших.
Все це опрацьовувала з дітками наш педагог.
Діти під час зустрічі познайомились з історією «Друзі та інші точки зору» в рамках програми
Peppy Pals, намалювали свої улюблені фрукти і дізналися про різні вподобання. Разом намалювали спільну картину, яку назвали «Україна переможе», та співали дружні пісні). Дякуємо, Олено Вадимівно, за такі щасливі дитячі усмішки.
26.01.2024 року освітній проєкт «Педагоги Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя для дітей — ВПО» в рамках співпраці з Відкритим просторем допомоги «Саме тут» продовжує керівник циркової студії «Едельвейс» — Вікторія Горбацевич та її маленька донечка, наша неймовірна зірочка, Настюша. Подивіться на ці щасливі дитячі обличчя — це найголовніше для нас!

 

24 листопада 2023 року керівник «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда» – Ірина Солдатова провела майстер-клас для дітей ВПО на базі Відкритого простору «Саме тут». На занятті створювали композицію «Зима вже близько». Зима — найчарівніша пора року, яку так люблять дітлахи.

 

 

 

11.11.2023 року заняття у Відкритому просторі допомоги «Саме тут» провела керівник студії інтелектуального і творчого розвитку дітей дошкільного віку «Краплинки» — Олена Вакулович.
Неймовірно цікаво спостерігати, як звичайне листя перетворюється на кумедних звіряток, мальовничі пейзажі чи абстрактні візерунки. Нещодавно воно тихо шелестіло під ногами в сусідньому парку, а нині стає частиною захопливої композиції.
А осінні портрети з природних матеріалів легкі й невимушені. Здається, в їхньому волоссі заплутався сам вітер!
13.10.2023 року освітній проєкт «Педагоги Центру творчості на Чарівній для дітей ВПО» продовжує керівник студії декоративного мистецтва «Iris» Аліна Переверзєва.
У Відкритому просторі допомоги «Саме тут» малеча виготовила чудову осінню аплікацію.
Подивіться на усміхнені обличчя цих дітей. Справжні сонечки!


Обсуждение закрыто.