logo
  • Опубликовано 31.01.2023
  • Повсякденне життя, ЦДЮТ
  • Комментарии к записи Всеукраїнська нарада з питань позашкільної освіти отключены

Всеукраїнська нарада з питань позашкільної освіти

31 січня 2023 року відбулась всеукраїнська нарада Міністерство освіти і науки України спільно з Міжнародна асоціація позашкільної освіти.
Метою наради було обговорення питань діяльності закладів позашкільної освіти в умовах воєнного стану, спільного плану роботи Міністерства освіти і науки України і Міжнародної асоціації позашкільної освіти на 2023 рік.
У нараді від Запорізької області взяли участь:
— Лариса Чурикова, методист відділу позашкільної, спеціальної та вищої освіти Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації;
— Галина Мазнева, голова Запорізького відділення МАПО, заступник директора з виховної роботи Закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» Запорізької міської ради.
Дякуємо Олені Биковській, президенту Міжнародної асоціації позашкільної освіти, завідувачу кафедри позашкільної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова, доктору педагогічних наук, професору, заслуженому діячу науки і техніки України за можливість долучитися до змістовного заходу з актуальних питань позашкілля та доповісти про стан реалізації прав дітей на позашкільну освіту у Запорізькому регіоні.Обсуждение закрыто.