logo

Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства-Гра»

З 1 листопада по 4 листопада 2017 року, на базі нашого закладу, згідно з наказом МОН України від 21.09.2017 №3-753, за підтримки Українського державного центру позашкільної освіти, департаменту освіти і науки Запорізької міської ради відбувся VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства – Гра». У фестивалі взяли участь понад 100 юних ігромайстрів та їх педагоги з різних міст України: Києва, Харкова, Івано-Франківська, Полтави, Первомайська Миколаївської області, Старобільська Луганської області, Нової Водолаги Харківської області, Нетішина Хмельницької області, Слов’янська, Мелітополя, Павлограда і Запоріжжя.
Конкурс оцінювало журі у складі:
-Книш Віктор Миколайович – голова журі, режисер дитячих телевізійних проектів, шоу, фестивалів та Дитячого Євробачення, м. Київ.
-Гарбуз Валентина Олександрівна – культорганізатор Центру дитячої та юнацької творчості «Шевченківець», лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів організаторів дозвілля, Заслужена артистка України, м. Київ;
-Нємая Яніна Семенівна – режисер, член спілки театральних діячів України, бізнес-тренер, м. Київ;
-Зубанова Надія Іванівна – методист Українського державного центру позашкільної освіти, м.Київ;
-Горбинко Валентина Миколаївна– директор проектного дитячого табору «ПорталЛета», лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів організаторів дозвілля, м. Київ;
-Вагнер Світлана Іванівна – керівник дитячого клубу «АРТ-Квест», м. Запоріжжя, лауреат міжнародних та Всеукраїнських конкурсів організаторів дозвілля;
-Крайня Ірина Іванівна – директор магазину методичних посібників ігор та іграшок «Всезнайка».
В рамках фестивалю-конкурсу проходили: «Конкурс ігрових програм», «Конкурс сценаріїв» та «Конкурс ігромайстрів». Конкурсну програму представляли діти віком від 9 до 17 років. Конкурс сценаріїв проводився дистанційно.
Підсумки участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі ігрових програм «Адреса дитинства – Гра»:
Гран-прі – АРТ-студія «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
Лауреати:
-Гурток ігротехніків «Майстерня Гри» та гурток сценічної майстерності — ПНЗ «ЦДЮТ Шевченківською району» м. Запоріжжя.
-Студія ігромайстерності «ARTстудія GRAND» – ПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» Олександрівського району м. Запоріжжя.
-Народний художній фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» – Будинок дитячої та юнацької творчості смт Нова Водолага.
-Театральна школа-студія — Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ.

Дипломанти:
-Студія естрадних мініатюр – КЗ «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості» м. Харків.
-Колектив «Молодіжка» – Івано-Франківський міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.
-Театр мініатюр «Прем’єра» – Мелітопольський Палац дитячої та юнацької творчості.
-Дитячий колектив «Іgrostar» – Будинок творчості дітей та юнацтва м. Старобільск Луганської області.

Дипломи за участь:
-Школа організаторів дозвілля «Забава» КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» м. Павлоград.
-Гурток «Організатори дозвілля» — дитячо-юнацький центр національного відродження м. Первомайськ Миколаївської області.
-Студія естрадних мініатюр КЗ «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості» м. Харків.
-Колектив «Козаки» — Івано-Франківський міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.
-Театральний колектив «Перевтілення» — ПНЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» м. Нетішин Хмельницької області.
-Дитячий колектив — щкола №119 м. Київ.

Звання «Ігромайстер»–Конкурс юних ігромайстрів:
-Тараканова Юлія – Мелітопольський Палац дитячої та юнацької творчості.
-Денищенко Неллі – Будинок творчості дітей та юнацтва м. Старобільск Луганської області.
-Куриленко Аліса – Мелітопольський Палац дитячої та юнацької творчості.
-Миронько Валерія – АРТ-студія «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
-Облогіна Вероніка – Школа організаторів дозвілля «Забава» КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» м. Павлоград.

Звання «Ігромайстер» у виконанні ігрової програми:
-Шейко Анастасія — Будинок творчості дітей та юнацтва м. Старобільск Луганської області.
-Сазонов Ілля — КЗ «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості» м. Харків.
-Скобенко Єлизавета — Донецький обласний палац дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ.
-Костикова Ірина — КЗ «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості» м. Харків.

Звання «Зірка фестивалю»:
-Любомиров Михайло – гурток сценічної майстерності ПНЗ «ЦДЮТ Шевченківською району» м. Запоріжжя.
-Прокопенко Софія – гурток ігротехніків «Майстерня Гри» ПНЗ «ЦДЮТ Шевченківською району» м. Запоріжжя.
-Кулик Ірина — АРТ-студія «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
-Чернишов Іван — Будинок творчості дітей та юнацтва м. Старобільск Луганської області.
-Зубенко Світлана Василівна – керівник АРТ-студії «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
-Гранд Марина Анатоліївна – керівник гуртка студія ігромайстерності «ARTстудія GRAND» ПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» Олександрівського району м. Запоріжжя.

Звання «Зірка фестивалю» (Відкриття фестивалю):
-Білик Ростислав – АРТ-студія «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
-Василенко Олександр – АРТ-студія «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
-Тімощук Ілля – АРТ-студія «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
-Швець Денис – АРТ-студія «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
-Ярошенко Максим – АРТ-студія «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
-Прунько Діана – Івано-Франківський міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання.
-Камалова Євгенія – Школа організаторів дозвілля «Забава» КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» м. Павлоград.

Номінації:
-«За художнє оформлення» – Гурток ігротехніків «Майстерня Гри» та гурток сценічної майстерності — ПНЗ «ЦДЮТ Шевченківською району» м. Запоріжжя.
-«За художнє оформлення» – Студія ігромайстерності «ARTстудія GRAND» ПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» Олександрівського району м. Запоріжжя.
-«За художнє оформлення» – АРТ-студія «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
-«За автентичну гру» – Народний художній фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» — Будинок дитячої та юнацької творчості смт Нова Водолага.
-«За кращу ігрову знахідку» – Дитячий колектив — щкола №119 м. Київ.
-«Дитяча думка» – Гурток ігротехніків «Майстерня Гри» та гурток сценічної майстерності — ПНЗ «ЦДЮТ Шевченківською району» м. Запоріжжя.

Конкурс сценаріїв:
-1-е місце – Мазнєва Г.В., Ніколаєнко І.В. – автори ігрової програми «Солёные игры», ПНЗ «ЦДЮТ Шевченківською району» м. Запоріжжя.
-1-е місце – Зубенко С.В. – автор ігрової програми «Полтавські мандри», АРТ-студія «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості».
-2-е місце – Коваль Т.П. та Коваль О.В. – автори ігрової програми «Борщ та капуста в хаті не пусто», Народний художній фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» – Будинок дитячої та юнацької творчості, смт Нова Водолага.
-2-е місце – Дяченко С.Ю. – автор ігрової програми «Веселі випускні екзамени», КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва.
-2-е місце – Хорунжий Д. – автор ігрової програми «Коло друзів», КЗ Сумський Палац дітей та юнацтва.
Рекомендовано до друку – Гранд М.А. – автор ігрової програми «Етно-мікс», ПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва» Олександрівського району м. Запоріжжя.

Подяка педагогам:
-Щербина Ірина Тимофіївна, керівник театру мініатюр «Прем’єра» Мелітопольського Палацу дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради Запорізької області за вірність професії ігромайстра.
-Гранд Марина Анатоліївна, керівник студії ігромайстерності «Art студія GranD» ПНЗ «Центр творчості дітей та юнацтва Жовтневого району» Запорізької міської ради Запорізької області за вірність професії ігромайстра.
-Коваль Тетяна Павлівна, керівник народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Будинку дитячої та юнацької творчості смт. Нова Водолага Нововодолазького району Харківської області за високу педагогічну майстерність та вірність професії ігромайстра.
-Коваль Ольга Володимирівна, керівник народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Будинку дитячої та юнацької творчості смт. Нова Водолага Нововодолазького району Харківської області за високу педагогічну майстерність та вірність професії ігромайстра.
-Іщенко Ксенія Миколаївна, керівник гуртка «Організатори дозвілля» Дитячо-юнацького центру національного відродження м. Первомайськ Миколаївської області за популяризацію ігрової діяльності та вірність професії ігромайстра.
-Мазнєва Галина Василівна, керівник гуртка ігротехніків «Майстерня ГРИ» ПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» Запорізької міської ради Запорізької області за високу педагогічну майстерність.
-Ніколаєнко Ірина Василівна, керівник гуртка сценічної майстерності ПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» Запорізької міської ради Запорізької області за високу педагогічну майстерність.
-Зубенко Світлана Василівна, керівник АРТ-студії «Браво» КЗ «Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості» за високу педагогічну майстерність.
-Шмякова Тетяна Євгенівна, керівник студії естрадних мініатюр КЗ «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості» за популяризацію ігрової діяльності та вірність професії ігромайстра.
-Сергієнко Андрій Олександрович, керівник дитячого колективу «Igrostar» Будинку творчості дітей та юнацтва м. Старобільськ Луганської області за популяризацію ігрової діяльності та вірність професії ігромайстра.
-Азарова Ганна Валеріївна, керівник команди школи І-ІІІ ступенів № 119 міста Києва за популяризацію ігрової діяльності та вірність професії ігромайстра.
-Цибульська Ірина Петрівна, керівник театрального колективу «Перевтілення» ПНЗ «Будинок дитячої та юнацької творчості» м. Нетішин Хмельницької області за популяризацію ігрової діяльності та вірність професії ігромайстра.
-Ахмедов Марк Анатолійович, керівник театральної школи-студії Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ, за популяризацію ігрової діяльності та вірність професії ігромайстра.
-Горєлова Юлія Володимирівна, керівник школи організаторів дозвілля «Забава» КПНЗ «Палац творчості дітей та юнацтва» м. Павлоград, за популяризацію ігрової діяльності та вірність професії ігромайстра.
-Зварич Леся Іванівна, керівник колективів «Козаки» та «Молодіжка» Івано-Франківський міський Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, за популяризацію ігрової діяльності та вірність професії ігромайстра.
Кожен день фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства-Гра» був яскравою і неповторною зустріччю з Їі Величністю Грою!

22

1

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15


Обсуждение закрыто.