logo

«Від серця до серця»

7 липня 2023 року на подвір’ї нашого Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя, не дивлячи на палюче сонце, було людно, яскраво, національно і водночас стильно.
В рамках нашого волонтерського руху «Наближаємо Перемогу разом» ми зібрали своїх друзів на зустрічі- майстер — класі «Від серця до серця».
У великому родинному колі зібралися люди, з якими ми протягом цього року, маючи одну мету, дуже плідно співпрацювали- це Берегині роду різних національностей: українські «Запорозькі берегині» Елена Шевчук, грецька громада «Елада» Зурначіді Наталя, представники болгарськоі спільноти, наша колега з Якимівськоі громади, майстриня Інна Водоп’янова, майстриня нашого Центру творчості Алина Переверзева, діти, батьки та педагоги нашого закладу, а ще просто гості, які проходили мимо і зайшли подивитися на красу.
Це було неймовірно тепло і щиро….
Неймовірно творчо і різнопланово…
Неймовірно щиро і щемно…
Просто неймовірно….
Інна Водоп’янова продемонструвала свої гердани, Аліна Переверзєва поділилася секретом своїх Берегинь….
Ми побачили унікальні мотанки від Люси Гармаш і Инни Евстигнеєвоі, виготовляли мотанки на майстер-класі від Марини Широковоі і Сніжани Церцвадзе і, звичайно, постояли під чарівними берегинськими рушникам
Кожен з нас поділився, що означає оберіг в житті, написав лист вдячності нашим воїнам , а наші гості залишили свої теплі враження у Книзі відгуків.
Від нашого закладу ми передали для воінів у шпиталі обереги, зроблені нашими майстринями Аліною Переверзевою, Ольга Пилипенко, Оксана Суханова, Іриною Солдатовою.
А потім сталося те, що змусило нас, дорослих тьоть, вибігти за ворота і розревітися……
Дякуємо кожному, хто залишив часточку себе сьогодні на нашому подвір’ї.
Дякуємо «Запорозькі берегині» за красу і родинність, святу віру і безкінечне джерело енергії .
…… Сонце вже сідало за обрій, день потроху спливав, а ми все тримали у руках Берегинь і мріяли про найголовніше…….
Нехай наші мрії здійсняться….
https://www.facebook.com/100011201566422/videos/pcb.3609512125936256/1268357830471388


Обсуждение закрыто.