logo

Успіх «Перлини» на Всеукраїнському фестивалі «FREE DANCE»

16 лютого 2019 року у м. Запоріжжя відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Free Dance», в якому взяли участь вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина» та його дитячої студії, керівники — Катюшина Н.В. , Аксентьєва Т.О. і Фальковська Ю.О. Творчий колектив представив на фестивалі 13 хореографічних композицій у 2-х номінаціях: «Сучасна хореографія» та «Естрадний танець».
Хореографічний ансамбль «Перлина», під керівництвом Катюшиної Н.В., став володарем ГРАН — ПРІ фестивалю за композицію «Погляд у небеса». Вихованці підготовчої студії здобули І-е місце в номінації «Естрадний танець» за композицію «Нотний переполох» та І- е місце в номінації «Сучасний танець» за композицію «Карусель». Також учасники ансамблю здобули багато призових місць за сольні виступи.
Вихованців ансамблю «Перлина», керівник — Аксентьєва Т.О., нагороджено дипломом за І-е місце в номінації «Сучасний танець» за композицію «Втрачений вогник душі».
Дитяча студія ансамблю «Перлина», керівник — Фальковська Ю. О., здобула І- е місце в номінації «Естрадний танець» за композицію «Міньони»; І- е місце за танець » Хелловін»; І- е місце за хореографічну композицію «Час для шоу» та ІІ- е місце за композицію «Щасливі долоньки».
Фестиваль вразив учасників гарною організацією і позитивною атмосферою. Відкрита система суддівства, відомі члени журі: Максим Чижевський (м. Львів), Віктор Befree, Катерина Зайвенко (м. Київ), Яна Радостєва та Олена Денисенко. В рамках фестивалю вихованці ансамблю «Перлина» відвідали майстер-класи Максима Чижевського з хіп- хопу і Яни Радостєвої.
Ансамбль «Перлина» нагороджено сертифікатом на 1000 євро для участі у фестивалі в Болгарії та сертифікатом на знижку 50% на участь у наступному фестивалі «Free Dance».

Обсуждение закрыто.