logo
  • Опубликовано 24.10.2023
  • Комментарии к записи Вітаємо! отключены

Вітаємо!

Вітаємо вихованок «Народного художнього колективу» студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт» з високою відзнакою журі Міжнародного конкурсу «Мій зоряний шлях».
Перша премія — Гаркавенко Катерина,
Друга премія — Халаїм Злата,
Третя премія — Дорогокупля Еліна.
Бажаємо творчого зростання, натхнення та розвитку.
ЩИРО ВІТАЄМО ВЕРОНІКУ НЕПОМНЯЩУ, солістку «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Світлана Непомняща, з виходом у фінал телевізійного проєкту каналу ТЕТ «Україна неймовірних людей»!!! Пишаємось НЕЙМОВІРНИМИ успіхами наших НЕЙМОВІРНИХ вихованців!
Вітаємо з Міжнародним днем цирку наших юних, але неймовірно талановитих і досвідчених вихованців «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс» та їх керівників — Олену Бабенко, Світлану Непомнящу, Вікторію Горбацевич. Досягнення, здобутки та перемоги цього колективу є гордістю Міжнародної циркової спільноти! Пишаємося, що саме наш заклад освіти Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя виховує в своїх стінах зіркову циркову плеяду. В складний воєнний час ми вдячні Запорізькому державному цирку / директор — Тамара Зубко, за можливість нашим дітям майстерно вдосконалюватися під куполом професійного манежу! Вітаємо, дорогі діти! Вітаємо, шановні колеги! Ви, дійсно, з КРАЇНИ НЕЙМОВІРНИХ ЛЮДЕЙ!
14 квітня 2024 року у м.Запоріжжя відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Єднає нас мир».
Вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, педагог — Юлія Фальковська, здобули:
2 ГРАН-ПРІ — середня категорія з композицією «Схід Сонця» і соло Марія Семчак з композицією «Пульсація почуттів» та 10 лауреатів першої премії:
— молодша група лауреати першої премії,
— середня група лауреати першої премії,
— старша група лауреати першої премії.
Вітаємо вас, незламні «перлинки» з перемогою! Ви — як завжди неперевершені! Пишаємося вами!
Дякуємо організаторам фестивалю ВГО «Талановиті Діти України» Людмилі Пісковській за можливість зібрати у рідному місті багато гарних колективів та провести яскраве свято для дітей Запоріжжя і отримати дуже красиві нагороди та подарунки, а також гарний настрій і багато неймовірних ємоцій! Завжди вдячна батькам за підтримку! Дякуємо ЗСУ!
<14 квітня 2024 року вихованці «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця», педагог — Вероніка Баля, акомпаніатор — Левченко Сергій Миколайович, взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Єднає нас мир». Наймолодші вихованці здобули: «ГРАН-ПРІ», солістка молодшої групи Щербіна Аріна з піснею «Пташка» — 1 місце, солістка молодшої групи Шевченко Аріна з піснею «Козак» — 1 місце, старша група з піснею «Їхали козаченьки» — 3 місце. Діти продемонстрували високий рівень підготовки, пишаємось вами! Щиро вітаємо! img class="wp-image-26017 alignleft" src="http://deticentr.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/435666809_1587418392055975_4549816257763267689_n.jpg" alt="" width="227" height="220" />Ми раді вітати з високими нагородами вихованців авіамодельного гуртка та керівника Ігоря Івановича Яновського на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту, які відбулися на Київщині м. Вишневе цими днями:
Чемпіони в особистих номінаціях та
ІІ командне місце у класі моделей F-1N
ІІ командне місце у класі моделей F-1-D, F-1-L, F-1-N, F-1-R.
Нехай ваші літаки будуть скеровані лише на мирні виліти!
Нас не перемогти, бо ми хочемо жити!
На телеканалі ТЕТ відбувся 4-й випуск телевізійного шоу «УКРАЇНА НЕЙМОВІРНИХ ЛЮДЕЙ», в якому взяли участь вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс» “Duo ElMaks” Герман Максим та Грязєва Єлизавета.
Маючи невеликий вік, лише 11 та 15 років, ці діти демонструють своїм талантом неймовірну волю, силу, незламність та віру! І, що найголовніше, велику любов до рідної країни! І тому є НЕЙМОВІРНИМИ! Виступ Максима та Лізи оцінений глядачами найвищою оцінкою: 8 балів! Вітаємо наш неймовірний, фантастичний дует неймовірного колективу, неймовірних педагогів — Світлану Непомнящу, Викторію Горбацевич, Олену Бабенко. Пишаємося, що в нашому неймовірному закладі освіти Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя працюють і навчаються такі НЕЙМОВІРНІ ПЕДАГОГИ ТА ВИХОВАНЦІ!
Дякуємо Запорізькому державному цирку за співпрацю та можливість нашим дітям професійно зростати!
Дякуємо нашим захисникам за можливість жити та розвиватися!
Ми — непереможні! Нам є заради кого відстоювати свою країну!
НЕЙМОВІРНІ ЛЮДИ НЕЙМОВІРНОЇ КРАЇНИ!
Вітаємо наймолодших наших вихованців 4,5- 6 рочків студії інтелектуального розвитку «Краплинки» та їх педагога Олену Володимирівну Пашаєву, які стали переможцями Відкритого конкурсу творчих робіт «Всесвіт в об‘єктиві» в рамках Всеукраїнського фестивалю «Stem-весна-2024», який проводив ЗПО «КРЦМтаШ».
Вітаємо малят та Олену Володимирівну зі знаковою для них участю.
Бажаємо «Краплинкам» рости і надалі!
Дякуємо організаторам Ларисі Буйниченко, Михайлу Хвастику за високу оцінку роботи нашої малечі!
Вітаємо солісток «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, з дипломом лауреатів І ступеня на міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірки Грузії». Мистецтво народного танцю нас об’єднує, допомагає у важкі часи. Дякуємо дівчатам за незламність, віримо в світле майбутне. Низький уклін нашим захисникам!

Щиро вітаємо переможців обласного конкурсу відео майстер-класів «Феєрверк талантів» (в рамках Всеукраїнського відкритого фестивалю позашкільних навчальних закладів України «Територія творчості»), який проводився серед педагогів закладів освіти на кращій відео майстер-клас по виготовленню святкового подарунка до Дня Збройних сил України, Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят! Журі відзначило оригінальність контенту та професійність наших педагогів. За результатами участі було нагороджено дипломами І та ІІІ ступеня — керівника студії декоративного мистецтва «Iris» Аліну Переверзєву за відеоролик «Янгол з повітряного пластиліну» і «Ялинка з ниток»; дипломом І ступеня – Оксану Суханову за роботу «Ялинкова прикраса» та дипломом ІІ ступеня — керівника студії художнього в’язання «Візерунок» Ольгу Пилипенко за ролик «Різдвяний віночок».
Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, з дипломом лауреатів І ступеня на Міжнародному конкурсі мистецтв «Свято весни» за хореографічний твір «Ти ж мене підманула»! Бажаємо всім весняного настрою, сонячного тепла, мирного майбуття! Разом Переможемо!

 

Вітаємо призерів ІІІ Всеукраїнського конкурсу мистецтв «УКРАЇНСЬКА ВЕСНА», вихованців студії декоративного мистецтва «Iris”, керівник — Аліна Переверзєва.
1 місце отримала Садовникова Аліна з роботою «Весняна Берегиня»
2 місце отримали Кіріязі Анастасія з роботою «Букет для мами» та Бояринцева Даша з роботою «Мавка степова».
Щиро вітаємо! Пишаємося вашими успіхами!

30 березня 2024 року у місті Дніпро відбувся ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Імперія зірок» вокальне мистецтво. У ньому взяли участь солісти «Зразкового художнього колективу» студії естрадного вокалу «Акцент», керівник — Тетяна Гончарова. Вихованці здобули: 2 дипломи лауреата І ступеня, 2 дипломи лауреата ІІ ступеня.
Вихованці «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця», педагог — Вероніка Баля, здобули: 3 дипломи лауреата І ступеня.
Вітаємо та бажаємо подальшого професійного зростання і успіхів!
Також, дякуємо від щирого серця організаторам фестивалю та журі за чудову святкову атмосферу, підтримку, зворушливе ставлення до кожного учасника фестивалю!
Маємо нові ПЕРЕМОГИ!
Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя за результатами участі в обласному конкурсі відео майстер-класів «Феєрверк талантів».
ЩИРО ВІТАЄМО ПЕДАГОГІВ ЦЕНТРУ:
Переверзєву Аліну Віталіївну — І-е та ІІІ-є місце;
Суханову Оксану Анатоліївну — І-е місце,
Пилипенко Ольгу Федорівну — ІІ-е місце.
Наші неймовірні майстрині! Ми дякуємо вам за талант та високу майстерність. Нехай творча думка дарує світові нові шедеври!
Пишаємося вами!
XV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти-2024»
Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя здобув ЗОЛОТО!
Номінація «Міжнародна співпраця як невід‘ємна складова інтеграції освіти України в європейський освітній простір»
Вітаємо всіх колег м. Запоріжжя, які здобули перемогу!
Тримаємо освітній фронт!
Працюємо на ПЕРЕМОГУ!.
23 березня 2024 року відбувся IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Яскрава весна» м.Дніпро, на якому вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, педагоги — Юлія Фальковська, Світлана Зайцева, вибороли — ГРАН-ПРІ та 8 перших місць. Вітаю наших незламних і талановитих вихованців, творчих і рідних педагогів, люблячих і відданих батьків з ПЕРЕМОГОЮ! ВИ-НЕЙМОВІРНІ! Дякуємо організаторам фестивалю і членам журі за цікавий, переможний і насичений гарними та несподіваними емоціями день!
Вихованки «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Golden generation» де отримали дипломи лауреата 1 ступеня. А також Приз від журі отримала Горбацевич Анастасія. Звання «Міс Грація» отримала Бавикіна Вікторія. Дякуємо за позитивні емоції та подаруночки організаторам та спонсорам Всеукраїнського фестивалю конкурсу” NOВA NAЗВA». За високу оцінку, теплі слова та поради для подальшого розвитку та зростання професійному журі.

 

Вітаємо Дар’ю Бояринцеву та Анастасію Головецьку, вихованок гуртка журналістики «Проба пера», керівник — Аліна Переверзєва, з перемогою у Всеукраїнському багатожанровому патріотичному конкурсі мистецтв «Нащадки Кобзаря» у жанрі «Фотомистецтво» та Злату Халаїм із здобуттям ГРАН-ПРІ у номінації «Авторська поезія». Щиро вітаємо! Пишаємося вашими успіхами!

 

 

 

Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, з нагородою «Гран-Прі» на ІХ Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва «Ми з України», місто-герой Херсон! Щиро дякуємо голові журі, заслуженому працівнику культури України, голові Херсонського обласного осередку Національної хореографічної спілки України Аллі Рехліцькій, поважним членам журі за надану високу оцінку, а також, за підтримку колективу на семінарі-практикумі «Танцювальна культура півдня України». Тримаємо культурний фронт! Український танець — Зброя!
16 березня у місті Дніпро вихованці «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця», педагог — Вероніка Баля, взяли участь у Міжнародному фестивалі творчості «Планета натхнення» та отримали ТРИ ПЕРШИХ місця:
1. Старша група з піснею «Їхали козаченьки, акомпаніатор — Левченко Сергій Миколайович.
2. Щербіна Аріна з піснею «Ой я молода раненько вставала», акомпаніатор — Левченко Сергій Миколайович.
3. Шевченко Аріна з піснею «Козак».
Вітаємо переможців!
З 13 по 15 березня відбувся міський музичний фестиваль «Акорди позашкілля», в якому взяли участь вихованці музичної студії нашого закладу по класу «гітара», «фортепіано», «сопілка», «домра». За підсумками конкурсу були нагороджені дипломом за І місце та спеціальним призом:
— Олексій Костенко, керівник Олександр Андронов;
дипломом за І місце:
— Ярослава Будченко, керівник Надія Кудріна;
— ансамбль домристів, керівник – Світлана Дерік;
дипломом за ІІ місце:
— Марія Маслевцева, керівник Надія Кудріна;
— Анастасія Ковальова, керівник Надія Кудріна;
— ансамбль гітаристів, керівник Надія Кудріна;
дипломом за ІІІ місце:
— Анастасія Носенко, керівник Надія Кудріна;
— Платон Кірсанов, керівник Олександр Андронов;
— Ілля Мойсеєнко, керівник Олександр Андронов;
— Вероніка Руденко, керівник Олександр Андронов;
— Едіта Мартенс, керівник Юлія Кочеткова;
— Лінда Мартенс, керівник Юлія Кочеткова;
— Олексій Огієнко, керівник Валерій Водоп’янов;
— Злата Халаїм, керівник Світлана Дерік. Після церемонії нагородження було проведено Акцію «Handmade», під час якої охочі придбали вироби декоративно-прикладного мистецтва та надавали донати для ЗСУ. Для участі в акції свої роботи надали керівники студій: Солдатова І.М., Пилипенко О.Ф., Переверзєва А.В.
Вихованці «Зразкового художнього колективу» студії естрадного вокалу «Акцент», керівник — Тетяна Гончарова, взяли участь у Міжнародному багатожанровому двотуровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «STAR SPACE». Солістки старшої та середньої груп — Панасейко Аліна і Белименко Дарія посіли перші місця у своїх вікових категоріях. Щиро вітаємо вас! Бажаємо подальших успіхів та досягнень!

Нагороди для вихованців авіамодельного гуртка та особисто для керівника Ігоря Івановича Яновського за перемогу у міському відкритому конкурсі юних конструкторів — моделістів з кімнатного авіамоделювання «Легкі крила — потужний захист України» отримали від директора ЗПО «СЮТ» Світлани Мостової.
Вдячні за високу оцінку наших досягнень.
А також отримали грамоти змагань з авіамоделювання, започаткованих нашим закладом (особисто Ігорем Івановичем).
Вітаємо педагога та вихованців!
Легкого польоту!
2 березня 2024 року у м.Дніпро відбувся VI Відкритий фестиваль-конкурс сучасної хореографії «ORANGE PELICAN», в якому взяла участь солістка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина» — Марія Семчак, керівник — Наталя Катюшина, і стала лауреатом ІІ премії. Цей конкурс зібрав 400 учасників з понад 4 областей України, 120 конкурсних номерів, 5 членів журі і неймовірну кількість емоцій. Дуже потужний та насичений цікавими постановками і технічними танцівниками фестиваль.
Вітаємо нашу «перлинку» з перемогою і дякуємо за постійне бажання танцювати і досягати успіху!
Вдячні організаторам за чудовий фестиваль і майстер-клас з contemporary dance від Євгена Ляховича м.Полтава!
Батькам особлива подяка за підтримку і довіру!
17 лютого 2024 року вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у міжнародному circus фестивалі «Все починається з мрії», який відбувся на манежі дніпровського державного цирку. Де здобули такі результати:
Гран-прі «Duo P&B” Стріонов Богдан та Коваль Поліна, 10 дипломів лауреата І ступеня, 2 дипломи лауреата ІІ ступеня.
Вітаємо наших талановитих, цілеспрямованих, творчих, фантастичних дітей. Дякуємо за організацію творчого конкурсу Полянчікову Інну, за чудове, професійне журі.
Безмежно вдячні усім робітникам манежу, особливо уніформі за якісну, професійну роботу.
Вітаємо Чанишеву Анастасію, вихованку студії декоративного мистецтва «Iris» з почесним 2 місцем, Злату Халаїм, вихованку гуртка журналістики «Проба пера» з І місцем, Олега Волошко, вихованця гуртка журналістики «Проба пера» з почесним 2 місцем у відкритому міському екологічному онлайн конкурсі «Закохані в планету».

 

 

 

 

12.02.2024 року вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, педагоги — Світлана Зайцева, Юлія Фальковська, взяли участь у І Всеукраїнському фестивалі — конкурсі «LVIV FEST» м. Львів. Змагалось багато потужних колективів з міст: Львів, Харків, Дніпро, Кривий ріг, Одеса, Закарпаття. Та все ж таки, вихованці вибороли головний приз фестивалю — ГРАН-ПРІ та 2 дипломи лауреата І ступеня, 2 дипломи лауреата ІІ ступеня, 1 диплом лауреата ІІІ ступеня.
Вітаємо вихованців, це було неймовірно! Дякуємо батькам за підтримку, та довіру.
З 11. 12 по 21.12.2023 відбулися міські змаганя з авіамоделювання «Мрія» для учнів закладів шкільної та позашкільної освіти. У змаганнях брали участь 37 вихованців, серед яких були вихованці нашого закладу Центру творчості на Чарівній.
Ми щиро вітаємо з перемогою Прусова Руслана (ІІ м.), Діденко Віталія (ІІ м.), Круковського Владислава (ІІ м.) та керівника авімодельного гуртка — Ігоря Івановича Яновського за високі результати.
Легкого вам польоту та нових обріїв. Пишаємося вами!
Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця», педагог — Вероніка Баля, з перемогою в дистанційному конкурсі «Формула успіху».
Вихованці здобули: 3 дипломи лауреата І ступеня, 1 диплом лауреата ІІ ступеня, 1 диплом лауреата ІІІ ступеня.
Дякуємо батькам за підтримку дітей та Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя за можливість працювати з такими талановитими дітьми.

 

 

Вітаємо вихованця «Зразкового художнього колективу» студії рукоділля «Fancy», керівник — Оксана Суханова, із здобуттям ГРАН-ПРІ на Всеукраїнському конкурсі мистецтв «КУБОК ЗИМИ».
Пишаємось Вашими успіхами!!!

 

21 січня 2024 року відбулося два масштабних фестивалі: “Dnepr_сircus_fest” та «NovaNazva» два активних, емоційних насичених дні. Надпрофесійне журі, чудові організатори, професійні робітники манежу та сцени, фантастичні ведучі!
Солісти «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс» здобули ЧОТИРИ ГРАН-ПРІ, 14 перших та 2 других місця! Ми вдячні журі за високий професіоналізм, талант і компетентну оцінку.
Журі відзначили наш високий професійний рівень підготовки та серйозний підхід до кожного номеру.
Особлива подяка організаторам за доброзичливість, увагу і розуміння, за чудові подарунки, сертифікати, за позитивні емоції.
Дякуємо батькам та Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя за підтримку, допомогу, за відчуття опори, що ви надаєте!
Ми вдячні Тамарі Зубко за можливість займатись на манежі Запорізького державного цирку!
А особливо вдячні дітям за їх щиру та віддану любов до цирку! За їх старанність, прагнення до успіху і повну самовіддачу. Ви найкращі нащі «едельвейчики»!
Вітаємо «Народний художній колектив» хоровий колектив української пісні «Терниця», педагог — Вероніка Баля. До нас нарешті прийшли нагороди з конкурсу «Пісенний листопад» !!! Дякуємо організаторам та Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя за запрошення та подарунки.

 

 

 

Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» з нагородою лауреатів І премії у міжнародному фестивалі творчості «Талант року»! Наша спільна праця з болгарськими друзями приносить свої результати. Нещодавна участь в проєкті «Сурва! Весела година!» ще раз порадувала нас чудовими костюмами і танцем болгарське хоро! щиро дякуємо Красимірі Колевій та фундації Манол Пейков за яскраві балгарські костюми. В них вихованці відчувають себе справжніми артистами! Дякуємо нашим захисникам за можливість виховувати дітей мистецтвом танцю!
Вихованці гуртка журналістики «Проба пера» та студії декоративного мистецтва «Iris», керівник — Аліна Переверзєва, взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв (м. Київ) та здобули:
2 ГРАН-ПРІ та 2 дипломи лауреата І ступеня.
Щиро вітаємо! Пишаємося вашими успіхами!

 

 

 

Гарним підсумком завершення календарного року стало отримання Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя почесної відзнаки «Лідер позашкільної освіти — 2023» у номінації «Підвищення якості позашкільної освіти».
Щиро вдячні експертній комісії та Олені Биковській – президенту Міжнародна асоціація позашкільної освіти — МАПО, голові Громадської Ради при Державній службі якості освіти України, завідувачу кафедри позашкільної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова за визнання та високу оцінку діяльності.
Пишаємося високопрофесійною роботою наших педагогів та талановитими вихованцями, які не перестають нас вражати своєю цілеспрямованістю, непохитністю і майстерністю!
Бажаємо творчої наснаги, нових успіхів та натхнення!
19 грудня 2023 року на базі КП «Титан» відбувся міський зимовий фестиваль «Різдвяні вітання» з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. На фестівалі було представлено роботи вихованців студій ДПМ нашого Центру. За результатами участі у фестивалі перші місця посіли: Симко Катерина, вихованка студії «Троянда», керівник — Ірина Солдатова;
Поливанюк Поліна, вихованка студії «Візерунок», керівник — Ольга Пилипенко;
Лебідь Катерина із студії «Iris», керівник — Аліна Переверзєва.
Всіх переможців нагороджено грамотами і солодкими подарунками.
Вітаємо вас! Бажаємо подальших творчих успіхів, безмежного натхнення і перемог!
16 грудня 2023 року в м. Дніпро пройшов VІ Всеукраїнській фестиваль хореографічного мистецтва «Свято Миколая», в якому взяли участь вихованці «Народного художнього колективу «ансамблю народного танцю «Вихиляс» та підготовчої студії колективу. За результатами участі колектив нагороджено: 2 дипломами лауреата І ступеня та 3 дипломами лауреата ІІ ступеня!
Дякуємо вихованцям за старання і гарні виступи, а батькам за допомогу і підтримку колективу! Разом виховуємо підростаюче покоління засобами народної хореографії. Щасливого всім Різдва! Мирного майбуття! Вітаємо, шановні педагоги та вихованці!
Вітаємо творчих та талановитих вихованців «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова. Бояринцеву Дар’ю, Проданову Анастасію, Онищук Дар’ю, Канцурову Ксенію, Головатенко Яну і наймолодшего вихованця Подтеребо Нікіту, які стали переможцями і посіли 1-і місця в різних вікових категоріях на Міжнародному багатожанровому дитячому онлайн-фестивалі «З ЛЮБОВ’Ю ДО ТВАРИН». Радіємо вашим успіхам! Бажаємо вам нових досягнень і перемог!
23 листопада 2023 року відбувся міський фестиваль хореографічного та циркового мистецтва «Свято Терпсіхори», в якому взяли участь наші колективи. Журі відзначило дуже високий художній та технічний рівень представлених творчих номерів! Отже, за підсумками фестивалю було нагороджено: ГРАН-ПРІ – композиція «Найрідніша» у виконанні хореографічного ансамблю «Перлина», керівник – Наталія Катюшина; І місце – композиція «Час керує нами» у виконанні солістки хореографічного ансамблю «Перлина» Вікторії Лубченко, керівник – Наталія Катюшина; І місце — композиція «Життя» у виконанні дуету «Duo ElMaks» у складі солістів циркової студії «Едельвейс» Максима Германа та Єлизавети Грязєвої, керівник – Світлана Непомняща; ІІ місце — композиція «Don’t stress» у виконанні дуету у складі солісток циркової студії «Едельвейс» Мар’яни Жекової та Анжеліки Пузирьової, керівник – Вікторія Горбацевич. Вітаємо з високими досягненнями!
«Народний художній колектив» циркова студія «Едельвейс», керівник — Світлана Непомняща.
ЧУДОВИЙ ВИСТУП СОЛІСТІВ КОЛЕКТИВУ ГЕРМАНА МАКСИМА ТА ЄЛИЗАВЕТИ ГРЯЗЄВОЇ — ДУЕТУ ELMAX НА ШОУ ТАЛАНТІВ «ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT».
ПИШАЄМОСЬ УСПІХАМИ НАШИХ ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ!!!
https://www.facebook.com/lenaseredinskaja/videos/255540057275484?locale=ru_RU
09-10 грудня 2023 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський благодійний хореографічний конкурс «Озброєні танцем». В ньому взяли участь хореографічні колективи з 16 областей України та м. Києва. «Народний художній колектив » ансамбль народного танцю «Вихиляс» представляв Запорізьку область. На конкурсі було представлено патріотичні композиції «Червона калина» та «Запорізький гопак «. Особливою подією в житті колектива стала прем’єра болгарського танцю «Граовсько хоро» у нових костюмах, які нам передали наші болгарські друзі — Фондація Михайло Пейков від дизайнерської студії «Авангард»! За це їм ще раз велика подяка і низький уклін! Новий болгарський танець прикрасив Гала-концерт цього неймовірного заходу! Керівники колективу нагороджені подякою за активну громадську позицію, патріотизм та виховання у дітей любові до Батьківщини. Дякуємо організаторам цієї видатної події — Благодійній організації «Ансамблю танцю «Вітамінчики» на чолі з Олегом Мельником!!!
Разом зі спонсорами діти танцем задонатили на 2 дрона для ЗСУ. Було зібрано 430 тис. гривень!!!
Діти «озброєні українським танцем» тримають культурний фронт.
Дякуємо, Батькам за підтримку та розуміння.
Дякуємо, ЗСУ.
Слава Україні!
Вітаємо наших дівчат та хлопців з вдалим виступом 29 листопада 2023 року на міському вокальному конкурсі «Пісенний листопад»! Олександра Котегова, вихованка студії естрадного вокалу «Акцент», керівник – Тетяна Гончарова з піснею «Непереможна Україна» (ліга професіоналів) посіла І місце; вихованки хорового колективу «Терниця», керівник – Вероніка Баля: Софія Косяченко з піснею гурту «EtnoGen» «Кров-червона, земля-чорна» (ліга професіоналів), отримала ІІ місце; в лізі «Творчий потенціал» Аріна Щербіна з піснею «Ой, я молода»– І місце; Аріна Шевченко з піснею «Незламна» — ІІІ місце; Єлизавета Овдієнко з піснею GGГуляйГород «Тиха-Тиха» — ІІ місце та молодша група колективу «Терниця» з піснею «Гей, хто любить Запорізький край» — ІІІ місце.
Бажаємо подальших перемог!
П’ять номерів отримують лауреата 1 ступеня, а також дві спеціальні відзнаки від жюрі Романа Здреника директора ДП Львівського державного цирку «Львівський Цирк» «Народному художньому колективу» цирковій студії «Едельвейс» та її солістці Горбацевич Анастасії, і спец приз від організаторів фестивалю за імпровізацію, сміливість, артистизм отримала Непомняща Вероніка. Ректор Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва, професор Олександр Яковлев відзначив роботу Стріонова Богдана та Коваль Поліни «Duo P&B», та вручив сертифікат Стріонову Богдану, який надає перевагу при проходженні творчого конкурсу для вступу до Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва. І що могло б бути краще? Найважливішу, найбажанішу нагороду — Гран-Прі отримав «Народний художній колектив» циркова студія «Едельвейс», та грошовий приз у розмірі 10000 гривень від інформаційного партнера онлайн медіа про цирк circuslife.com.ua
Щиро вдячні вихованцям за сумлінну і чесну працю, за чудову і відмінну роботу, за старання, за проявлену відданість і терпіння, за ентузіазм і повагу. Спасибі за високі результати! Ви фантастичні, не припиняємо захоплюватись вами! Продовжуйте і надалі так віддано любити цирк!
25 листопада 2023 року вихованці «Народного художного колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, педагоги — Юлія Фальковська, Світлана Зайцева, взяли участь у Всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва «FREE DANCE» м. Дніпро. Це був неймовірний та багатий на емоції і хвилювання день, але він став для нас переможний!
Наші нагороди:
— ГРАН-ПРІ — соло Вікторія Лубченко;
— 4 дипломи лаурета І ступеня — загальні номери;
— 5 дипломів лаурета І ступеня — сольні номери.
Вітаємо та пишаємось вами! Бажаємо нових творчих звершень та перемог! Вдячні організаторам та професійному журі! Дякуємо батькам за підтримку!
17 листопада 2023 року вихованки «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у GRAND FINAL «TOP FEST UA», де отримали два перших місця. Пишаємось вашими успіхами! Дякуємо організаторам фестивалю Валентина Пасс та Міжнародний фестивальний проект «Зірки ХХІ сторіччя» за Вашу підтримку молодих талантів та віру в циркове майбутнє України! Дякуємо всій команді Національного цирку України, без яких це свято циркового мистецтва було би неможливе. Особлива подяка директору ДП «Національний Цирк України» Владу Корнієнку.

 

 

 

Вітаємо вихованців студії декоративного мистецтва «Iris» та гуртка журналістики «Проба пера», керівник — Аліна Переверзєва, із здобуттям 2 дипломів лауреата І ступеня та диплома лауреата ІІ ступеня в номінації фотомистецтво. Пишаємось вашими успіхами!

 

 

 

 

12 листопада 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», педагоги — Юлія Фальковська, Світлана Зайцева, взяли участь у Всеукраїнському хореографічному конкурсі-фестивалі «FALL FOR DANCE» м. Київ.
Вихованці здобули: найвищу нагороду конкурсу — ГРАН-ПРІ;
7 дипломів лауреата І ступеня, диплом лауреата ІІ ступеня.
Пишаємось Вашими здобутками. Попереду найголовніша спільна перемога.
Вітаємо «Народний художній колектив» хоровий колектив української пісні «Терниця», керівник — Олег Кірєй, з чудовими результатами у XVI Всеукраїнському дитячо-молодіжному фестивалі краси і таланту «Краса і гордість козацького краю».
Вихованці здобули диплом лауреата І ступеня в номінації «Вокал».
Щиро дякуємо організаторам фестивалю, вітаємо вихованців з високими результатами та бажаємо учасникам подальших творчих успіхів!

5 листопада 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у Міжнародному фестивалі мистецтва «Дивосвіт», та отримали такі результати:
Гран-Прі фестивалю отримала Богдана Ткаченко — каучук.
Лауреатами 1 ступеня стали:
1. Непомняща Вероніка та Земляна Софія — акробатично-пластичний дует;
2. Герман Максим та Грязєва Єлизавета — акробатичний дует;
3. Шапарь Валерія — каучук;
4. Фролова Аліна — повітряне кільце;
5. Горбацевич Анастасія — повітряна гімнастика оригінальний реквізит;
6. Хижняк Софія — Повітряна гімнастика оригінальний реквізит;
Лауреат 2 ступеня:
1. Бавикіна Вікторія — повітряне кільце;
2. Орлова Марія — повітряна гімнастика оригінальний реквізит;
3. Пузирьова Кароліна — повітряна гімнастика оригінальний реквізит;
4. Гузенко Ангеліна — повітряна гімнастика оригінальний реквізит;
5. Пузирьова Анжеліка повітряне кільце;
6. Жекова Маріанна — повітряне кільце;
7. Шапарь Валерія — повітряні петлі;
8. Дорохова Аріна — каучук;
9. Горбацевич Анастасія — каучук;
10 Шапарь Ярослава — каучук;
Лауреат 3 ступеня:
1. Курилкіна Вероніка партерна гімнастика;
2. Довженко Марія — повітряне кільце;
3. Хижняк Софія — каучук;
4. Солоп Анастасія — каучук;
5. Кузнецова Дар’я — повітряне кільце;
6. Аграсай Богдан та Горбацевич Анастасія — акробатичний дует.
Дякуємо організаторам фестивалю «Світ Очима Дітей» за яскраві емоції та чудову організацію фестивалю.
Пишаємося вашими успіхами! Ви кращі!!!!
ПЕРЕМОГА «ПЕРЛИНИ»!
21 жовтня 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, взяли участь у Всеукраїнському фестивалі FEST DAY «Кубок Донбасу» у м.Києві. Фестиваль подарував дітям неймовірне свято, можливість продемонструвати свою творчість та позмагатися з іншими колективами. Вихованці представили 6 сольних та 4 групових хореографічних композицій та здобули такі нагороди:

-ГРАН-ПРІ- соло Вікторія Лубченко;
— 6 перших місць, 2 соло та 4 загальних;
— 2 других місця соло — Замрій Катерина і Марія Семчак;
— 2 третіх місця соло — Олена Зрєлих і Катерина Жарко.
Дякуємо організаторам фестивалю за запрошення та чітку злагоджену роботу і подарунки! Неймовірний склад членів журі, які піднімали настрій, підтримували на виступах дітей та високо оцінили наші старання!
Вдячні вихованцям за стійкість і характер, який вони виборювали у кожному виступі та віру в перемогу! Щиро вдячні батькам, за підтримку та допомогу! Разом до Перемоги!

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО З ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ!
Щиро вітаємо СТУДІЮ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ДИВОСВІТ», КЕРІВНИК — СВІТЛАНА СТРИНАДКІНА, З ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ «НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ»! Наказ МОН України від 17.10.2023 N 1257. Радіємо вашим успіхам, пишаємось і завжди підтримуємо!!!
Наші щирі вітання СТУДІЇ РУКОДІЛЛЯ «FANCY», КЕРІВНИК — ОКСАНА СУХАНОВА, З ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ «ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ»! Наказ МОН України від 17.10.2023 N 1257. Бажаємо вам нових творчих звершень та успішної реалізації цікавих креативних ідей!

Пишаємось Вихованцями Ансамблю «Перлина»!
Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», педагог — Юлія Фальковська, з перемогою у Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв «НЕЗАЛЕЖНА ТВОРЧА УКРАЇНА» м. Дніпро. Анастасія Красько здобула — диплом лауреата І премії та диплом лауреата ІІ премії; Дует Анна Циб та Анастасія Красько здобули — диплом лауреата І премії. Щиро вітаємо!

 

 

Вітаємо «Едельвейс»!
9 жовтня 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі конкурсі творчості «Argonauts» та здобули:
Горбацевич Анастасія отримала Гран-прі та особливий Приз від журі.
Лауреатами 2 ступеня стали:
Бавикіна Вікторія — повітряне кільце;
Безмеліцина Ельміра — каучук;
Довженко Марія — повітряне кільце;
Дорохова Аріна — каучук;
Фролова Аліна — повітряне кільце;
Хижняк Софія — оригінальний реквізит.
Дякуємо організаторам Всеукраїнського фестивалю конкурсу «NOВA NAЗВA» за можливість продемонструвати свої вміння, насолодитися цікавим «Лазерним шоу», а також за зірковий склад журі. Пишаємося кожним своїм вихованцем!
Наша гордість!
Неймовірна гордість за наших вихованців, які отримали ЗОЛОТИЙ ДОЩ на конкурсі «Словакія має талант»! Ви — кращі з кращих!
Дует «Duo ElMaks” Герман Максим та Грязєва Єлизавета солісти «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», на телевізійному шоу «ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT” отримали ЗОЛОТУ КНОПКУ!
Вдячні батькам та педагогу — Непомнящій Світлані Анатоліївні за підготовку дітей! Справжні артисти! Пишаємося!

 

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!
Вихованці студії початкової хореографічної підготовки «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, вітають всіх воїнів зі святом!
Дякуємо, вам за мужність, силу та мирне небо, яке ви виборюєте кожен день заради нашого мирного життя! Повертайтесь живими та разом чекаємо на Перемогу!

ВІТАЄМО! ПИШАЄМОСЬ! ПІДТРИМУЄМО!
Ганна Василівна Пелішок — керівник «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс».
Це наша колега, ім‘я і колектив якої відомі далеко за межами м. Запоріжжя.
Колектив, який живе і працює з Україною в серці.
За свою натхненну і творчу роботу Ганна Василівна НАГОРОДЖЕНА
НАГРУДНИМ ЗНАКОМ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ «ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ».
Шановна Ганна Василівна! Дякуємо за вашу щоденну кропітку працю, любов до хореографічного мистецтва, незгасимий вогник у душі та творчий потенціал.
Ви і ваш колектив — справжній діамант української культури!
З Професійним Святом!
У першу неділю жовтня в Україні вітають з професійним святом тих, хто присвятив своє життя дітям.
Затишна і водночас святкова зала зібрала сьогодні вчительство Шевченківського района Запорізької міської ради.
Лунали вітання, перегорталися сторінки професійного життя педагогів, вручалися квіти, були пісні, теплі обійми і щирі усмішки.
Серед цього розмаїття професійного педагогічного свята було урочисте привітання нашої колеги, заступника директора з навчально- виховної роботи, Олени Серединськоі.
Щоденна, кропітка, іноді непомітна іншим, але така вагома для закладу, робота Олени Станіславівни заслуговує на високі професійні нагороди.
Вітаємо щиросердно і бажаємо добра і затишку в кожну життєву хвилину.
….Ми були поруч і щиро раділи за свою колегу.
А ще для всіх педагогів району дарували свою творчість: Вероника Баля зачаровувала своїми піснями, а Александр Андронов , наш неперевершений гітарист, з гордістю виконав «Козацький марш»…..
Нехай всі ті, хто має почесне ймення «ПЕДАГОГ», буде щасливий на цій землі!
Наші вітання в кожен заклад освіти Запорізької міської ради.
Вітаємо, колеги! Ми всі — одна велика педагогічна родина! Крокуємо разом до ПЕРЕМОГИ!
Вітаємо з ГРАН-ПРІ!
26 вересня 2023 року — вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь в обласному конкурсі дитячої творчості «Кроп-Топ» та здобули такі нагороди:
Гран-Прі фестивалю отримала Дорохова Аріна;
Лауреати 1 ступеня стали:
Аграсай Богдан та Горбацевич Анастасія — акробатичний дует;
Герман Максим та Грязєва Єлизавета — акробатичний дует;
Горбацевич Анастасія — каучук;
Дорохова Аріна — каучук;
Шапарь Валерія — каучук;
Вітаємо та пишаємося вами наші любі «елельвейсики»!
Вітаємо солістів «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, з дипломами 1 ступеня у обласному конкурсі дитячої творчості «Крок-топ»! Бажаємо нашим випускникам наполегливої праці, натхнення і нових творчих проєктів! Разом до Перемоги!

 

 

 

З ДНЕМ ПОЗАШКІЛЛЯ! 25 вересня 2023 року в цей день і завжди, нехай наші спільні прагнення надихають кожного на наближення ПЕРЕМОГИ, на бажання жити і творити! Зі святом!
https://www.facebook.com/halyna.mazneva/videos/958735885224987?idorvanity=1645603705660451

18 вересня 2023 року стартували у новий освітній сезон з Гран-прі!!!
Вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс» прийняли участь у міжнародному цирковому фестивалі «Golden circus festival», де студія була високо оцінена журі і отримала «Гран-прі»!
Також вихованці отримали такі результати:
Лауреати 1 ступеня:
Бавикіна Вікторія — повітряна гімнастика у кільці;
Горбацевич Анастасія — повітряна гімнастика у кільці;
Гузенко Ангеліна — повітряна гімнастика оригінальний реквізит;
Грязева Єлизавета — повітряна гімнастика на петлях;
Грязева Єлизавета та Герман Максим — повітряний дует на ланцюгах;
Жекова Марьяна та Пузирьова Анжеліка — повітряний дует у кільці;
Коваль Поліна — повітряна гімнастика оригінальний реквізит;
Коваль Поліна та Стріонов Богдан -повітряний дует на петлях;
Непомняща Вероніка та Земляна Софія — пластичної акробатичний дует;
Лауатами 2 ступеня стали:
Головенко Поліна — повітряна гімнастика на сітці;
Кузнецова Даша — повітряна гімнастика у кільці;
Неймовірно пишаємося своїми вихованцями, та дякуємо організаторам за неймовірні ємоції, та високий рівень організації фестивалю. Журі за високу та професійну оцінку, а також велика вдячність усьому персоналу Дніпровського державного цирку за чітку та якісну роботу.
5 вересня 2023 року — вітаємо солістів «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» — Марію Ножку та Сергія Громова, керівник — Ганна Пелішок, із здобуттям дипломів лауреата І ступеня на ІІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Велика родина-моя Україна»!
Бажаємо натхнення і нових творчих звершень! Разом до Перемоги!

 

 

 

В останній день літа наша непереможна та наполеглива «перлинка» — Катерина Жарко, солістка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина» знову здобула найвищу нагороду- ГРАН-ПРІ у II Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Калинові острови»!
Дякуємо тобі за всі перемоги! Ти — неперевершена!
Нехай новий навчальний рік буде багатий на нові звершення та перемоги!
Солістка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина» Катерина Жарко, керівник- Наталя Катюшина, взяла участь у Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв «Рідний край» м.Київ та стала лауреатом l премії. Пишаємось твоїми успіхами та бажаємо нових творчих звершень!

 

 

 

Приєднуємось до привітання наших випускниць театральної студії «Гра» та гуртка сценічної майстерності, які в цьому році вступили до Київського національного університету культури і мистецтв: Кирпа Анастасія – факультет «теле-радіожурналістика» та Курило Софія — факультет «актор Театра і кіно». Дівчата брали участь в багатьох творчих заходах, були яскравими зірочками на Всеукраїнському фестивалі «Адреса дитинства – Гра!», створили безліч цікавих сценічних образів, стали авторами цікавого творчого контенту! Бажаємо їм яскравих успіхів в їх подальшій творчості! Та сподіваємось на подальшу співпрацю, адже Центр творчості на Чарівній завжди радий зустрічі зі своїми випускниками!
Вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «United show fest 2023» та здобули: 8 дипломів лауреата І ступеня, диплом лауреата ІІ ступеня.
А також диплом за «кращий сценічний номер» отримала Анастасія Горбацевич.
Дякуємо за чудову організацію Ганна Фестиваль та всій команді фестивалю UNITE SHOW FEST за подарунки і позитивні емоції. За високу оцінку вихованців.
Пишаємось нашими едельвейсиками та їх успіхами.
Вітаємо вихованців «Народного художного колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, з перемогою у Всеукраїнському багатожанрровому конкурсі «Україна в моємо серці». Навчальний рік завершився ще однією нагородою, але головне, що ми його «пройшли» з «УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»!!!
Дякуємо вихованцям за велику працю, батькам за підтримку, організаторам фестивалю за вищнання, за розуміння і допомогу! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

 

Вітаємо солістів «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» Валентину Вініченко, Назара Пасічника та Богдана Ободовського з нагородою лауреатів І ступеня на І Міжнародному багатожанровому двотуровому фестивалі-творчості «Червона калина»!
Дякуємо організатором за підтримку творчої молоді! Разом до Перемоги!

 

 

Вітаємо випускників «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» та солістів: Назара Пасічника, Поліну Ковальчук, Сергієнко Миколу, Марію Ножку та Сергія Громова з нагородою «Гран-прі» на Міжнародному двотуровому фестивалі мистецтв «Світ збирає друзів». Нові композиції цього року «Козацька похідна», «Анничка», «Червона калина», «Хава Нагіла» з успіхом пройшли на сценічних майданчиках міста та принесли колективу бажані результати.
Дякуємо вихованцям за багаторічну сумлінну працю, бажаємо бути успішними в мирній Україні! Разом Переможемо!
Вітаємо Гаркавенко Катерину, вихованку студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник — Світлана СТРИНАДКІНА, — переможницю міського свята до Міжнародного Дня захисту дітей «Майбутнє нації», яка отримала диплом за ІІ місце в номінації «конкурс малюнка «За нами майбутнє!»
Вітаємо і бажаємо нових перемог!

Вітаємо дівчат підготовчої студії «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», педагог — Світлана Новосьолова, з перемогою та отриманним ГРАН-ПРІ на Міжнародному двотуровому багатожанровому онлайн-фестивалі мистецтв творчих досягнень «Світ збирає друзів» у номінації народний танець, який відбувся 15-16 червня 2023 року.
Щиро дякуємо організаторам конкурсу за високу оцінку нашої творчості.
Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, з дипломом лауреата 1 ступеню на VII фестивалі-конкурсі багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли» з композицією «Червона калина»!
Дякую за плідну роботу в цьому навчальному році! Разом Переможемо!
Вітаємо випускників «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» керівник Ганна ПЕЛІШОК, з Перемогою у Міжнародному багатожанровому мистецькому конкурсі «Діти країни — майбутнє України!»
Вихованці здобули диплом лауреата І ступеня.
Дорогі діти, нехай ваше майбутнє буде мирним і щасливим! Ми обов’язково переможемо і все відбудуємо!

 

Вітаємо випускницю 2022 року, солістку «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», Носенко Анастасію з дипломом 1 ступеня на Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі талантів «Гомін літа»! Дякуємо громадській організації «Повір у себе» за організацію творчого проєкту та підтримку талановитої молоді!
Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати наше майбутнє! Разом Переможемо!

Нещодавно в нашому місті відбувся традиційний музичний фестиваль «Акорди позашкілля», в якому вихованки та вихованці наших музичних колективів продемонстрували яскраві таланти та здобули гідні нагороди:
І місце отримали:
— Мартенс Лінда, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «сопілка», керівник – Юлія КОЧЕТКОВА;
— Момот Анна, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «домра», керівник – Світлана ДЕРІК;
ІІ місце отримали:
— Кісенко Родіон, соліст гуртка музичної студії за спеціальністю «сопілка», керівник – Юлія КОЧЕТКОВА;
— Ковальова Анастасія, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Надія КУДРІНА;
— Левада Георгій, соліст гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Олександр АНДРОНОВ;
— Маслевцева Марія, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Надія КУДРІНА;
— Масюк Дмитро, соліст гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Олександр АНДРОНОВ;
— Носенко Анастасія, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Надія КУДРІНА;
— ІІІ місце отримали:
— Руденко Вероніка, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Олександр АНДРОНОВ;
— Сахнова Софія, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Надія КУДРІНА;
— Мартенс Лілія, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «саксофон», керівник – Юлія КОЧЕТКОВА;
— Абрамова Поліна, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «бандура», керівник – Наталія ДУБІНА;
— Панасейко Аліна, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «фортепіано», керівник – Надія Якименко.
Бажаємо яскравих перемог на подальших творчих конкурсах!

Теплі вітання нашим Зірочкам! Виихованці Театральної студії «ГРА», керівник — Ірина Немельяйнен, взяли участь у Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Зіркова весна» та здобули:
3 дипломи лауреата І Премії;
а також у Благодійному Міжнародному двотуровому дистанційному фестивалі-конкурсі «Я — СуперЗІРКА!», м.Львів, здобули:
3 ГРАН-ПРІ, Міні ГРАН-ПРІ, диплом лауреата І Премії.
Щиро вітаємо! Пишаємось вашими

 

Вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті «Hard dance show», м. Київ, представили 9 композицій та здобули:
найвищу нагороду ГРАН-ПРІ!!! 4 дипломи лауреата І ступеня, 4 дипломи лауреата ІІ ступеня, диплом лауреата ІІІ ступеня.
Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!

 

 

 

ВИПУСКНИКИ 2023 РОКУ!

Кожного року настає мить, коли наші вихованці, які багато років навчалися у Центрі творчості на Чарівній, отримують звання «Випускник»! Цього року їх – 29!
Випускники отримали грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та свідоцтва про позашкільну освіту. Творчі здобутки наших випускників є безмежними! Талановиті, креативні, натхненні, самодостатні юнаки і дівчата стартують у безмежний простір великих можливостей!
Наші вихованці на шляху до нових випробувань і відкриттів! Тож, нехай кожний крок буде впевненим і успішним, нехай життя подарує гарну долю! Добра і миру, злагоди і благополуччя, щасливих днів і радісних подій! Перемоги нам всім!
Згадуйте з теплотою свій колектив та пам’ятайте, що все починалося саме тут – у Центрі творчості на Чарівній…

https://www.facebook.com/100001689322027/videos/pcb.3590773951143407/1744889162647570
Відбувся Двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки нашої України» м. Київ, у якому взяли участь солістки «Зразкового художнього колективу» студії естрадного вокалу «Акцент», керівник — Тетяна Гончарова, Котегови Олександра та Мілена.
Вони здобули: диплом лауреата І Премії та диплом лауреата ІІІ Премії.
Вітаємо вас, дівчата!
Бажаємо нових досягнень та перемог!

«СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ — 2023»

Про надзвичайно талановитий колектив Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя, який здобув ЗОЛОТО на Міжнародній виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ — 2023».
Щиро вітаємо з отриманням такої високої нагороди!!!
Церемонія нагородження відбулася в Запорізькій міській раді, участь в якій взяли секретар міської ради Анатолій Куртєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органі влади Анатолій Васюк, директор департаменту освіти і науки м. Запоріжжя Юлія Погребняк Офіційна група департаменту освіти і науки м. Запоріжжя
У теплій і водночас урочистій обстановці зібралися заклади освіти-переможці XIV Міжнародної виставки . Серед 58 закладів освіти м.Запоріжжя, зокрема 4 закладів позашкільної освіти, наш заклад отримав ЗОЛОТО!!!
Це заслуга всього колективу і зокрема Ганни Пелішок, досвід якої був представлений на конкурс. За творчу співпрацю вдячна Олені Серединській, заступнику директора з навчально-виховної роботи, Галині Мазневій, заступнику директора з виховної роботи, Ірині Ніколаєнко, завідувачці організаційно-масовим відділом, Олені Черевичній, практичному психологу.
Дякуємо за високу оцінку діяльності Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя.
Вдячні за підтримку начальнику ТВО Шевченківського району Наталії Перепелиці за те, що завжди разом з нами, за методичну підтримку.
Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Запоріжжя Ірина Купчик, Юлія Гудимчук, Людмила Бараннікова, Ярослава Тарновська.
Вітаємо своїх колег — педагогів, з якими завжди раді співпраці!
Разом до нових перемог!
30 травня 2023 відбувся міський підсумковий захід «Зірка позашкілля Запоріжжя-2023», на якому заклади позашкільної освіти міста та їх педагогів було нагороджено грамотами Запорізької міської ради та грамотами департаменту освіти і науки ЗМР. Наш заклад було відзначено: листом подяки від Запорізької міської ради за активну громадянську позицію, благодійну і волонтерську діяльність, плідну працю та допомогу у справі захисту Батьківщини, а також подякою департаменту освіти і науки ЗМР за активну волонтерську діяльність, спрямовану на підтримку збройних сил України, вагомий внесок у наближення перемоги, плідну працю та активну громадянську позицію. Директора закладу Ірину Чурсу нагороджено Почесною грамотою Запорізької міської ради за високий професіоналізм, вагомий внесок та сприяння розвитку позашкільної освіти міста Запоріжжя у 2022-2023 навчальному році та грамотою департаменту освіти і науки ЗМР за вагомий внесок, сприяння розвитку позашкільної освіти міста Запоріжжя та досягнуті успіхи у 2022-2023 навчальному році. Вісім педагогів Центру відзначено грамотами департаменту освіти і науки Запорізької міської ради в номінаціях:
1. «Керівник гуртка художньо-естетичного напряму – 2023»:
— Ганну Пелішок, керівника «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс»;
— Світлану Непомнящу, керівника гуртка «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс»;
— Вікторію Горбацевич, керівника гуртка «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс»;
— Ірину Солдатову, керівника «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда»;
— Ольгу Пилипенко, керівника «Зразкового художнього колективу» студії художнього в’язання «Візерунок»;
— Олександра Андронова, керівника гуртка музичної студії за спеціальністю «Гітара» та музичного гурту «Сінгл»;
2. «Керівник гуртка гуманітарного напряму – 2023»:
— Аліну Переверзєву, керівника гуртка журналістики «Проба пера»;
3. «Керівник гуртка науково-технічного напряму»:
— Ігор Яновський, керівник авіамодельного гуртка.
У святковій концертній програмі взяли участь: Олександр Андронов та Вероніка Баля, педагог «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця».
Щиро вітаємо педагогів закладу з почесними нагородами! Бажаємо вам нових творчих звершень і перемог!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

1. Нагороджену дипломом I ступеня Міжнародної асоціації позашкільної освіти, управління освіти і науки Бердичівської міської ради, Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова та цінним подарунком переможця Відкритого конкурсу-виставки професійної майстерності педагогів закладів позашкільної освіти «Сучасне заняття гуртка: МАЙСТЕРність.ІнноваціЯ» — АЛІНУ ПЕРЕВЕРЗЄВУ, керівника студії декоративного мистецтва «Iris».
2. Нагороджену дипломом II ступеня Міжнародної асоціації позашкільної освіти, управління освіти і науки Бердичівської міської ради, Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова – ГАННУ ПЕЛІШОК.
3. Нагороджених дипломом IІI ступеня Міжнародної асоціації позашкільної освіти, управління освіти і науки Бердичівської міської ради, Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова — АЛІНУ ПЕРЕВЕРЗЄВУ, керівника гуртка журналістики «Проба пера»; ОЛЕГА КІРЄЯ, ІРИНУ СОЛДАТОВУ.
4. Відзначених Подякою Міжнародної асоціації позашкільної освіти, управління освіти і науки Бердичівської міської ради, Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова: СВІТЛАНУ СТРИНАДКІНУ, НАТАЛЮ КАТЮШИНУ, ВІКТОРІЮ ГОРБАЦЕВИЧ, ТЕТЯНУ ГОНЧАРОВА, ОЛЬГУ ПИЛИПЕНКО, ОКСАНУ СУХАНОВУ і ВЕРОНІКУ БАЛЮ.
5. Наш заклад відзначено подякою за активну участь у Відкритому конкурсі-виставці професійної майстерності педагогів закладів позашкільної освіти «Сучасне заняття гуртка: МАЙСТЕРність.ІнноваціЯ».
Щиро вдячні всім педагогам Центру творчості на Чарівній, які взяли участь у конкурсі і надали свої відео майстер-класи!


Обсуждение закрыто.