logo
  • Опубликовано 23.11.2022
  • Комментарии к записи Вітаємо! отключены

Вітаємо!

Вітаємо «Едельвейс»!
9 жовтня 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі конкурсі творчості «Argonauts» та здобули:
Горбацевич Анастасія отримала Гран-прі та особливий Приз від журі.
Лауреатами 2 ступеня стали:
Бавикіна Вікторія — повітряне кільце;
Безмеліцина Ельміра — каучук;
Довженко Марія — повітряне кільце;
Дорохова Аріна — каучук;
Фролова Аліна — повітряне кільце;
Хижняк Софія — оригінальний реквізит.
Дякуємо організаторам Всеукраїнського фестивалю конкурсу «NOВA NAЗВA» за можливість продемонструвати свої вміння, насолодитися цікавим «Лазерним шоу», а також за зірковий склад журі. Пишаємося кожним своїм вихованцем!
Наша гордість!
Неймовірна гордість за наших вихованців, які отримали ЗОЛОТИЙ ДОЩ на конкурсі «Словакія має талант»! Ви — кращі з кращих!

Дует «Duo ElMaks” Герман Максим та Грязєва Єлизавета солісти «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», на телевізійному шоу «ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT” отримали ЗОЛОТУ КНОПКУ!
Вдячні батькам та педагогу — Непомнящій Світлані Анатоліївні за підготовку дітей! Справжні артисти! Пишаємося!

 

З ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!
Вихованці студії початкової хореографічної підготовки «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, вітають всіх воїнів зі святом!
Дякуємо, вам за мужність, силу та мирне небо, яке ви виборюєте кожен день заради нашого мирного життя! Повертайтесь живими та разом чекаємо на Перемогу!

ВІТАЄМО! ПИШАЄМОСЬ! ПІДТРИМУЄМО!
Ганна Василівна Пелішок — керівник «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс».
Це наша колега, ім‘я і колектив якої відомі далеко за межами м. Запоріжжя.
Колектив, який живе і працює з Україною в серці.
За свою натхненну і творчу роботу Ганна Василівна НАГОРОДЖЕНА
НАГРУДНИМ ЗНАКОМ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ «ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ».
Шановна Ганна Василівна! Дякуємо за вашу щоденну кропітку працю, любов до хореографічного мистецтва, незгасимий вогник у душі та творчий потенціал.
Ви і ваш колектив — справжній діамант української культури!
З Професійним Святом!
У першу неділю жовтня в Україні вітають з професійним святом тих, хто присвятив своє життя дітям.
Затишна і водночас святкова зала зібрала сьогодні вчительство Шевченківського района Запорізької міської ради.
Лунали вітання, перегорталися сторінки професійного життя педагогів, вручалися квіти, були пісні, теплі обійми і щирі усмішки.
Серед цього розмаїття професійного педагогічного свята було урочисте привітання нашої колеги, заступника директора з навчально- виховної роботи, Олени Серединськоі.
Щоденна, кропітка, іноді непомітна іншим, але така вагома для закладу, робота Олени Станіславівни заслуговує на високі професійні нагороди.
Вітаємо щиросердно і бажаємо добра і затишку в кожну життєву хвилину.
….Ми були поруч і щиро раділи за свою колегу.
А ще для всіх педагогів району дарували свою творчість: Вероника Баля зачаровувала своїми піснями, а Александр Андронов , наш неперевершений гітарист, з гордістю виконав «Козацький марш»…..
Нехай всі ті, хто має почесне ймення «ПЕДАГОГ», буде щасливий на цій землі!
Наші вітання в кожен заклад освіти Запорізької міської ради.
Вітаємо, колеги! Ми всі — одна велика педагогічна родина! Крокуємо разом до ПЕРЕМОГИ!
Вітаємо з ГРАН-ПРІ!
26 вересня 2023 року — вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь в обласному конкурсі дитячої творчості «Кроп-Топ» та здобули такі нагороди:
Гран-Прі фестивалю отримала Дорохова Аріна;
Лауреати 1 ступеня стали:
Аграсай Богдан та Горбацевич Анастасія — акробатичний дует;
Герман Максим та Грязєва Єлизавета — акробатичний дует;
Горбацевич Анастасія — каучук;
Дорохова Аріна — каучук;
Шапарь Валерія — каучук;
Вітаємо та пишаємося вами наші любі «елельвейсики»!
Вітаємо солістів «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, з дипломами 1 ступеня у обласному конкурсі дитячої творчості «Крок-топ»! Бажаємо нашим випускникам наполегливої праці, натхнення і нових творчих проєктів! Разом до Перемоги!

 

 

 

З ДНЕМ ПОЗАШКІЛЛЯ! 25 вересня 2023 року в цей день і завжди, нехай наші спільні прагнення надихають кожного на наближення ПЕРЕМОГИ, на бажання жити і творити! Зі святом!
https://www.facebook.com/halyna.mazneva/videos/958735885224987?idorvanity=1645603705660451
18 вересня 2023 року стартували у новий освітній сезон з Гран-прі!!!
Вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс» прийняли участь у міжнародному цирковому фестивалі «Golden circus festival», де студія була високо оцінена журі і отримала «Гран-прі»!
Також вихованці отримали такі результати:
Лауреати 1 ступеня:
Бавикіна Вікторія — повітряна гімнастика у кільці;
Горбацевич Анастасія — повітряна гімнастика у кільці;
Гузенко Ангеліна — повітряна гімнастика оригінальний реквізит;
Грязева Єлизавета — повітряна гімнастика на петлях;
Грязева Єлизавета та Герман Максим — повітряний дует на ланцюгах;
Жекова Марьяна та Пузирьова Анжеліка — повітряний дует у кільці;
Коваль Поліна — повітряна гімнастика оригінальний реквізит;
Коваль Поліна та Стріонов Богдан -повітряний дует на петлях;
Непомняща Вероніка та Земляна Софія — пластичної акробатичний дует;
Лауатами 2 ступеня стали:
Головенко Поліна — повітряна гімнастика на сітці;
Кузнецова Даша — повітряна гімнастика у кільці;
Неймовірно пишаємося своїми вихованцями, та дякуємо організаторам за неймовірні ємоції, та високий рівень організації фестивалю. Журі за високу та професійну оцінку, а також велика вдячність усьому персоналу Дніпровського державного цирку за чітку та якісну роботу.
5 вересня 2023 року — вітаємо солістів «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» — Марію Ножку та Сергія Громова, керівник — Ганна Пелішок, із здобуттям дипломів лауреата І ступеня на ІІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Велика родина-моя Україна»!
Бажаємо натхнення і нових творчих звершень! Разом до Перемоги!

 

 

 

В останній день літа наша непереможна та наполеглива «перлинка» — Катерина Жарко, солістка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина» знову здобула найвищу нагороду- ГРАН-ПРІ у II Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Калинові острови»!
Дякуємо тобі за всі перемоги! Ти — неперевершена!
Нехай новий навчальний рік буде багатий на нові звершення та перемоги!
Солістка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина» Катерина Жарко, керівник- Наталя Катюшина, взяла участь у Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв «Рідний край» м.Київ та стала лауреатом l премії. Пишаємось твоїми успіхами та бажаємо нових творчих звершень!

 

 

 

Приєднуємось до привітання наших випускниць театральної студії «Гра» та гуртка сценічної майстерності, які в цьому році вступили до Київського національного університету культури і мистецтв: Кирпа Анастасія – факультет «теле-радіожурналістика» та Курило Софія — факультет «актор Театра і кіно». Дівчата брали участь в багатьох творчих заходах, були яскравими зірочками на Всеукраїнському фестивалі «Адреса дитинства – Гра!», створили безліч цікавих сценічних образів, стали авторами цікавого творчого контенту! Бажаємо їм яскравих успіхів в їх подальшій творчості! Та сподіваємось на подальшу співпрацю, адже Центр творчості на Чарівній завжди радий зустрічі зі своїми випускниками!
Вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «United show fest 2023» та здобули: 8 дипломів лауреата І ступеня, диплом лауреата ІІ ступеня.
А також диплом за «кращий сценічний номер» отримала Анастасія Горбацевич.
Дякуємо за чудову організацію Ганна Фестиваль та всій команді фестивалю UNITE SHOW FEST за подарунки і позитивні емоції. За високу оцінку вихованців.
Пишаємось нашими едельвейсиками та їх успіхами.
Вітаємо вихованців «Народного художного колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, з перемогою у Всеукраїнському багатожанрровому конкурсі «Україна в моємо серці». Навчальний рік завершився ще однією нагородою, але головне, що ми його «пройшли» з «УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»!!!
Дякуємо вихованцям за велику працю, батькам за підтримку, організаторам фестивалю за вищнання, за розуміння і допомогу! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

 

Вітаємо солістів «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» Валентину Вініченко, Назара Пасічника та Богдана Ободовського з нагородою лауреатів І ступеня на І Міжнародному багатожанровому двотуровому фестивалі-творчості «Червона калина»!
Дякуємо організатором за підтримку творчої молоді! Разом до Перемоги!

 

 

Вітаємо випускників «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» та солістів: Назара Пасічника, Поліну Ковальчук, Сергієнко Миколу, Марію Ножку та Сергія Громова з нагородою «Гран-прі» на Міжнародному двотуровому фестивалі мистецтв «Світ збирає друзів». Нові композиції цього року «Козацька похідна», «Анничка», «Червона калина», «Хава Нагіла» з успіхом пройшли на сценічних майданчиках міста та принесли колективу бажані результати.
Дякуємо вихованцям за багаторічну сумлінну працю, бажаємо бути успішними в мирній Україні! Разом Переможемо!
Вітаємо Гаркавенко Катерину, вихованку студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник — Світлана СТРИНАДКІНА, — переможницю міського свята до Міжнародного Дня захисту дітей «Майбутнє нації», яка отримала диплом за ІІ місце в номінації «конкурс малюнка «За нами майбутнє!»
Вітаємо і бажаємо нових перемог!

Вітаємо дівчат підготовчої студії «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», педагог — Світлана Новосьолова, з перемогою та отриманним ГРАН-ПРІ на Міжнародному двотуровому багатожанровому онлайн-фестивалі мистецтв творчих досягнень «Світ збирає друзів» у номінації народний танець, який відбувся 15-16 червня 2023 року.
Щиро дякуємо організаторам конкурсу за високу оцінку нашої творчості.
Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, з дипломом лауреата 1 ступеню на VII фестивалі-конкурсі багатожанрового мистецтва «Квіти Зимцерли» з композицією «Червона калина»!
Дякую за плідну роботу в цьому навчальному році! Разом Переможемо!
Вітаємо випускників «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» керівник Ганна ПЕЛІШОК, з Перемогою у Міжнародному багатожанровому мистецькому конкурсі «Діти країни — майбутнє України!»
Вихованці здобули диплом лауреата І ступеня.
Дорогі діти, нехай ваше майбутнє буде мирним і щасливим! Ми обов’язково переможемо і все відбудуємо!

 

Вітаємо випускницю 2022 року, солістку «Народного художнього колективу » ансамблю народного танцю «Вихиляс», Носенко Анастасію з дипломом 1 ступеня на Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі талантів «Гомін літа»! Дякуємо громадській організації «Повір у себе» за організацію творчого проєкту та підтримку талановитої молоді!
Дякуємо ЗСУ за можливість виховувати наше майбутнє! Разом Переможемо!

Нещодавно в нашому місті відбувся традиційний музичний фестиваль «Акорди позашкілля», в якому вихованки та вихованці наших музичних колективів продемонстрували яскраві таланти та здобули гідні нагороди:
І місце отримали:
— Мартенс Лінда, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «сопілка», керівник – Юлія КОЧЕТКОВА;
— Момот Анна, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «домра», керівник – Світлана ДЕРІК;
ІІ місце отримали:
— Кісенко Родіон, соліст гуртка музичної студії за спеціальністю «сопілка», керівник – Юлія КОЧЕТКОВА;
— Ковальова Анастасія, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Надія КУДРІНА;
— Левада Георгій, соліст гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Олександр АНДРОНОВ;
— Маслевцева Марія, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Надія КУДРІНА;
— Масюк Дмитро, соліст гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Олександр АНДРОНОВ;
— Носенко Анастасія, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Надія КУДРІНА;
— ІІІ місце отримали:
— Руденко Вероніка, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Олександр АНДРОНОВ;
— Сахнова Софія, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «гітара», керівник – Надія КУДРІНА;
— Мартенс Лілія, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «саксофон», керівник – Юлія КОЧЕТКОВА;
— Абрамова Поліна, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «бандура», керівник – Наталія ДУБІНА;
— Панасейко Аліна, солістка гуртка музичної студії за спеціальністю «фортепіано», керівник – Надія Якименко.
Бажаємо яскравих перемог на подальших творчих конкурсах!

Теплі вітання нашим Зірочкам! Виихованці Театральної студії «ГРА», керівник — Ірина Немельяйнен, взяли участь у Міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі «Зіркова весна» та здобули:
3 дипломи лауреата І Премії;
а також у Благодійному Міжнародному двотуровому дистанційному фестивалі-конкурсі «Я — СуперЗІРКА!», м.Львів, здобули:
3 ГРАН-ПРІ, Міні ГРАН-ПРІ, диплом лауреата І Премії.
Щиро вітаємо! Пишаємось вашими

 

Вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті «Hard dance show», м. Київ, представили 9 композицій та здобули:
найвищу нагороду ГРАН-ПРІ!!! 4 дипломи лауреата І ступеня, 4 дипломи лауреата ІІ ступеня, диплом лауреата ІІІ ступеня.
Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!

 

 

 

ВИПУСКНИКИ 2023 РОКУ!

Кожного року настає мить, коли наші вихованці, які багато років навчалися у Центрі творчості на Чарівній, отримують звання «Випускник»! Цього року їх – 29!
Випускники отримали грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та свідоцтва про позашкільну освіту. Творчі здобутки наших випускників є безмежними! Талановиті, креативні, натхненні, самодостатні юнаки і дівчата стартують у безмежний простір великих можливостей!
Наші вихованці на шляху до нових випробувань і відкриттів! Тож, нехай кожний крок буде впевненим і успішним, нехай життя подарує гарну долю! Добра і миру, злагоди і благополуччя, щасливих днів і радісних подій! Перемоги нам всім!
Згадуйте з теплотою свій колектив та пам’ятайте, що все починалося саме тут – у Центрі творчості на Чарівній…

https://www.facebook.com/100001689322027/videos/pcb.3590773951143407/1744889162647570
Відбувся Двотуровий міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірки нашої України» м. Київ, у якому взяли участь солістки «Зразкового художнього колективу» студії естрадного вокалу «Акцент», керівник — Тетяна Гончарова, Котегови Олександра та Мілена.
Вони здобули: диплом лауреата І Премії та диплом лауреата ІІІ Премії.
Вітаємо вас, дівчата!
Бажаємо нових досягнень та перемог!

«СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ — 2023»

Про надзвичайно талановитий колектив Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя, який здобув ЗОЛОТО на Міжнародній виставці «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ — 2023».
Щиро вітаємо з отриманням такої високої нагороди!!!
Церемонія нагородження відбулася в Запорізькій міській раді, участь в якій взяли секретар міської ради Анатолій Куртєв, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органі влади Анатолій Васюк, директор департаменту освіти і науки м. Запоріжжя Юлія Погребняк Офіційна група департаменту освіти і науки м. Запоріжжя
У теплій і водночас урочистій обстановці зібралися заклади освіти-переможці XIV Міжнародної виставки . Серед 58 закладів освіти м.Запоріжжя, зокрема 4 закладів позашкільної освіти, наш заклад отримав ЗОЛОТО!!!
Це заслуга всього колективу і зокрема Ганни Пелішок, досвід якої був представлений на конкурс. За творчу співпрацю вдячна Олені Серединській, заступнику директора з навчально-виховної роботи, Галині Мазневій, заступнику директора з виховної роботи, Ірині Ніколаєнко, завідувачці організаційно-масовим відділом, Олені Черевичній, практичному психологу.
Дякуємо за високу оцінку діяльності Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя.
Вдячні за підтримку начальнику ТВО Шевченківського району Наталії Перепелиці за те, що завжди разом з нами, за методичну підтримку.
Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Запоріжжя Ірина Купчик, Юлія Гудимчук, Людмила Бараннікова, Ярослава Тарновська.
Вітаємо своїх колег — педагогів, з якими завжди раді співпраці!
Разом до нових перемог!
Три конкурсних дні!
416 номерів!!! 510 учасників!!!
І серед такої великої кількості талановитих дітей солісти «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у VII Міжнародному фестивалі-конкурсі циркового мистецтва «Диво цирк», гідно показали себе та отримали такі результати:
Grand Star фестивалю, отримала Горбацевич Анастасія за номер «Angel soul»
Лауреатами 1 премії стали:
Аграсай Наталія — каучук;
Бєлякова Валерія — повітряна гімнастика у кільці;
Горбацевич Анастасія — каучук;
Коваль Поліна — повітряна гімнастика, оригінальний реквізит;
Стріонов Богдан — повітряна гімнастика у кільці;
Коваль Поліна та Стріонов Богдан — акробатичний дует;
Та лауреати 2 ступеня стали:
Коваль Поліна та Стріонов Богдан — повітряні петлі;
Неймовірно пишаємося своїми вихованцями та їх успіхами.
Дякуємо за чудову організацію фестивалю Викторії Меренковій, Національний Цирк та усій огранізаційній команді за чудове свято для дітей. Діти отримали неймовірно позитивні емоції.
В рамках меморандуму про співпрацю, педагоги нашого закладу протягом січня — травня працювали з дітками — ВПО, даруючи частинку своєї душі.
Безмежно вдячні педагогам за активність, щирість души та бажання допомогти діткам почуватися у колі друзів.
За ці 5 місяців педагоги закладу провели такі заходи з дітками-ВПО на базі Відкритого простору «Саме тут»:
— майстер-клас «Створення панно з ниток «Берегиня», педагог Аліна Переверзєва;
-майстер-клас по виготовленню літаків, педагог Яновський І.І.;
-майстер-клас «Квіти рідного краю», педагог Солдатова І.М.;
-майстер-клас «У світі цікавих подорожей», педагог Олена Вакулович;
-майстер-клас «Сердечка з солоного тіста», педагог Семчонок М.В.;
-створення арт-простору за темою «Гра моєї мрії», педагог Ірина Ніколаєнко, Галина Мазнєва;
-майстер-клас «Створення ляльки-мотанки», педагог Ольга Пилипенко;
-майстер-клас «Створення мартеничок до свята Баба Марта», педагог Переверзєва А.В., Чурса І.Д.;
-майстер-клас «Рольова психологічна гра «Вечірнє місто», педагог Ніколаєнко І.В.;
-майстер-клас «Вітальна листівка для мами», педагог Чурса І.Д.;
-майстер-клас «У світі української народної пісні», педагог Вероніка Баля;
— благодійний спектакль «У світі пригод» від театральної студії «Гра», педагог Ірина Немельяйнен;
— майстер- клас «Магія мого імені», педагог Ірина Чурса;
— майстер-клас «Створення літака моєї мрії» педагог Ігор Яновський;
Гра для малят «Веселі змагання», педагог Светлана Селіна;
Майстер-клас «Веселе малювання», педагог Семчонок М.В.;
Поробка для книг «Веселий зоопарк» , педагог Семчонок М.В.;
«Літні розваги. Вітрячок» педагог Марина Семчонок;
Майстерня для допитливих «Як створити літачок мрії?» педагог Яновський І.І.
Сьогодні, на підсумковій педагогічній раді, педагогам, кожному особисто, і на заклад вцілому були вручені Подяки!
В свою чергу хочемо подякувати Відкритому простору «Саме тут» за можливість працювати з дітками наживо.
Робота триває….
Літечком ми продовжуємо працювати з дітками-ВПО.
Разом до Перемоги!!
І нехай кожна дитинка буде щасливою!
У Міжнародний День захисту дітей, у Львівському державному цирку діти робили свято для дітей. Герман Максим, Грязєва Єлизавета та Непомняща Вероніка солісти «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс» взяли участь у цирковій виставі «Мій тато захищає Україну». Це неймовірне свято дароване дітям, це неперевершені емоції, це дух незламності та сили наших маленьких але вже таких професійних артистів! Дякуємо Ольга Обласова Яскрава Країна за таку можливість бути частиною цього чудового дійства, цієї казки дарованої дітям! Ваша праця, самовідданість, професіоналізм і націленість на результат, спільними стараннями, створили справжнє диво. Дякуємо Ващій команді за теплу зустріч, за професійну організацію усіх питань! Браво усім колективам що в такий не легкий для час ви продовжуєте працювати та розвиватись, нести красу у світ!
Вітаємо вихованців середньої групи «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» з Перемогою на дитячому конкурсі талантів «KIDS ART FEST»! Наші любі діточки зайняли почесне 1 місце! Не простий навчальний рік закінчився гарним виступом та чудовими подарунками!!! Дякуємо Центру культури ЗНУ та спонсорам за щасливих дітей! Разом Переможемо!

 

 

Щиро вітаю вихованок «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, Проданову Анастасію та Самофалову Анну, які стали переможницями і посіли 1-і місця в різних вікових категоріях на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі FestStars 2023 «Зоряний шлях». Тільки наприкінці минулого навчального року дівчата розпочали свою виставкову діяльність, стали брати участь у конкурсах. І ось перші нагороди такого високого рівня, які дають впевненість у своїх можливостях. Пишаюсь вашими першими кроками до успіху! Хай щастить!

 

30 травня 2023 відбувся міський підсумковий захід «Зірка позашкілля Запоріжжя-2023», на якому заклади позашкільної освіти міста та їх педагогів було нагороджено грамотами Запорізької міської ради та грамотами департаменту освіти і науки ЗМР. Наш заклад було відзначено: листом подяки від Запорізької міської ради за активну громадянську позицію, благодійну і волонтерську діяльність, плідну працю та допомогу у справі захисту Батьківщини, а також подякою департаменту освіти і науки ЗМР за активну волонтерську діяльність, спрямовану на підтримку збройних сил України, вагомий внесок у наближення перемоги, плідну працю та активну громадянську позицію. Директора закладу Ірину Чурсу нагороджено Почесною грамотою Запорізької міської ради за високий професіоналізм, вагомий внесок та сприяння розвитку позашкільної освіти міста Запоріжжя у 2022-2023 навчальному році та грамотою департаменту освіти і науки ЗМР за вагомий внесок, сприяння розвитку позашкільної освіти міста Запоріжжя та досягнуті успіхи у 2022-2023 навчальному році. Вісім педагогів Центру відзначено грамотами департаменту освіти і науки Запорізької міської ради в номінаціях:
1. «Керівник гуртка художньо-естетичного напряму – 2023»:
— Ганну Пелішок, керівника «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс»;
— Світлану Непомнящу, керівника гуртка «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс»;
— Вікторію Горбацевич, керівника гуртка «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс»;
— Ірину Солдатову, керівника «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда»;
— Ольгу Пилипенко, керівника «Зразкового художнього колективу» студії художнього в’язання «Візерунок»;
— Олександра Андронова, керівника гуртка музичної студії за спеціальністю «Гітара» та музичного гурту «Сінгл»;
2. «Керівник гуртка гуманітарного напряму – 2023»:
— Аліну Переверзєву, керівника гуртка журналістики «Проба пера»;
3. «Керівник гуртка науково-технічного напряму»:
— Ігор Яновський, керівник авіамодельного гуртка.
У святковій концертній програмі взяли участь: Олександр Андронов та Вероніка Баля, педагог «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця».
Щиро вітаємо педагогів закладу з почесними нагородами! Бажаємо вам нових творчих звершень і перемог!
26 травня 2023 року, у Центрі творчості на Чарівній відбулося традиційне урочисте нагородження вихованців, які отримали почесне звання «Зірка року — 2023»!
Директор закладу — Ірина Чурса привітала та вручила почесні нагороди вихованцям, педагогам та Подяки батькам.
Переможцями конкурсу «Зірка року — 2023» стало 11 вихованців закладу у різних номінаціях:
Катерина Гаркавенко – вихованка «Народного художнього колективу» студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Світлана Стринадкіна;
Анастасія Кирпа – вихованка театральної студії «Гра», керівник Ірина Немельяйнен;
В’ячеслав Суханов — вихованець «Зразкового художнього колективу» студії рукоділля «Fancy», керівник Оксана Суханова;
Катерина Жарко – солістка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник Наталія Катюшина,
Валерія Бєлякова та Анастасія Горбацевич — солістки «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник Вікторія Горбацевич;
Максим Герман, Єлизавета Грязєва, Богдан Стріонов, Поліна Коваль та Вероніка Непомняща – солісти «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник Світлана Непомняща.
Усіх учасників заходу очікував сюрприз – «Міні концерт: мега «зірок»!
Вітаємо з успішним завершенням непростого навчального року!
Зичимо вдалих стартів, щасливих починань, нових здобутків і Перемоги!
https://www.facebook.com/100001689322027/videos/pcb.3581316342089168/1297045857888809
Нещодавно в Запоріжжі відбувся обласний конкурс сценаріїв масових та виховних заходів «Святкова круговерть», в якому взяли участь педагоги та вихованці нашого закладу. Журі конкурсу відзначило високий художній рівень, технічну якість написання сценаріїв, оригінальність тем та жанрів творчих робіт наших конкурсантів. За результатами конкурсу було нагороджено:
в номінації «Педагоги, керівники гуртків»
— дипломом за І місце — заступника директора з виховної роботи Галину МАЗНЄВУ та завідувачку організаційно-масовим відділомІрину НІКОЛАЄНКО за сценарій інтерактивної ігрової програми для дітей-внутрішньо-переміщених осіб «Торбинка Святого Миколая»;
— дипломом за ІІ місце – культорганізатора Євгенію КОВАЛЕНКО за сценарій онлайн-ігрової програми «Стрибунець»;
в номінації – «Учні, вихованці, студенти»:
— дипломом за І місце – Аріну ДІБРОВУ, вихованку гуртка ігротехників «Майстерня ГРИ», керівник – Галина МАЗНЄВА за сценарій онлайн-ігрової програми «Зимовий storytelling»;
— дипломом за І місце – Анастасію КИРПУ, вихованку гуртка сценічної майстерності, керівник – Ірина НІКОЛАЄНКО, за сценарій онлайн-ігрової програми «Рятуємо ялинку».
Вітаємо з нагородами!
У квітні 2023 в Запоріжжі відбувся обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна», в якому взяли участь вихованки гуртка журналістики «Проба пера», керівник – Аліна ПЕРЕВЕРЗЄВА. За підсумками конкурсу наші дівчата отримали: у номінації «фотомистецтво» диплом за І місце — Катерина ЛЕБІДЬ за роботу «Запорізька зима»; — Анастасія ГОЛОВЕЦЬКА за роботу «Жнива»; Диплом за ІІ місце — Олександра КАСЬКО за фототриптих «Запорізькі степи». Журі відзначило високий художній рівень виконавської майстерності, наявність творчої індивідуальності та оригінальність представлених робіт. Вітаємо з перемогою!

 

Вітаємо солісток «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, Єлизавету Фролову, Світлану Шубу, Дар’ю Білоус з дипломом Гран-прі на Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Яскраве майбутнє»! Дякуємо вам дівчатка, за багаторічну сумлінну працю, за активну участь у творчому житті колективу! Створюючи красу ми змінюємо світ!

 

Щиро вітаємо вихованку «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, Дар’ю Онищук, яка здобула перемогу та отримала Гран-прі Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «ВЕСНЯНА ФЕЄРІЯ ТАЛАНТІВ». Перша перемога та вагома нагорода моєї вихованки за роботу над проєктом цього року «Квіткове чаювання». Чудовий результат і це тільки початок! Бажаємо подальших перемог та нових творчих звершень!

 

ГРАН-ПРІ та ГРАНД-ЗІРКА здобули солістки «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «ПЕРЛИНА» — Катерина Жарко та Юліана Скорик, 3 перших місця та 5 других на Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Країна мрій»! Вітаємо вихованців та керівників — Наталю Катюшину та Світлану Зайцеву!! Нових творчих досягнень, перлинки!!!

 

 

 

Вихованці “Народного художнього колективу” ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, від Фестивально-творчої організації «World of Talents» взяли участь у Міжнародному двотуровому багатожанровому Фестивалі творчих досягнень “Яскраве майбутнє” “Bright future” та здобули — ГРАН-ПРІ! Дорога Ганно Василівно Пелішок, дорогі вихованці! Ви — неймовірні! ВІТАЄМО! ПИШАЄМОСЬ, ЩО ВИ НАШІ!!!

Розділяємо радість перемоги нашої маленької зірочки, вихованки «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс» — Горбацевич Анастасії, та педагога — Вікторії Горбацевич, з отриманим Гран-прі на Міжнародному онлайн фестивалі мистецтв «Талановиті на незламні». Нових зіркових досягнень!!!!!

 

 

 

 

 

18 травня в нашому закладі відбулося урочисте нагородження за результатами конкурсу відеороликів самопрезентації «Я – Особистість!». На конкурс було представлено 18 творчих відеороликів, які зробили вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівники — Світлана НЕПОМНЯЩА та Вікторія ГОРБАЦЕВИЧ, «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівники — Світлана ЗАЙЦЕВА та Юлія ФАЛЬКОВСЬКА, гуртка ігротехніків «Майстерня ГРИ», керівник – Галина МАЗНЄВА та гуртка сценічної майстерності, керівник — Ірина НІКОЛАЄНКО.
Під час роботи журі було виявлено загальні тенденції: творчі роботи було зроблено самостійно, практично без допомоги дорослих; використані різні художні, сценарні, технічні засоби для створення цікавих сюжетів; продемонстровані яскраві акторські здібності для подання матеріалу.
Гребнева Владислава, Горбацевич Анастасія, Грязєва Єлизавета, Дановська Катерина, Кузнецова Дар’я, Щербина Карина, Солоп Анастасія, Солоп Микита, Коваль Поліна, Ткаченко Богдана, Фролова Аліна, Коваленко Євгенія, Кирпа Анастасія, Курило Софія, Кисіленко Єлизавета, Руднєв Віктор Бейник Альбіна були нагороджені спеціальними дипломами та солодкими подарунками. Сподіваємось, що цей конкурс стане традиційним і допоможе його учасникам успішно створювати особистий позитивний імідж шляхом представлення відеоролику.
17 травня 2023 року у місті Оберурзель (Німеччина) відбувся Перший відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс «FESTIVAL OF TALENTS», в якому взяли участь вихованці «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця» (Запоріжжя, Україна) та Schüler des Kinderchors der St.-Nikolaus-Kirche (Frankfurt am Main, Deutschland), керівник — Олег Кірєй.
За результатами участі у конкурсі колектив отримав ГРАН-ПРІ за дві українські народні пісні, які прозвучали в оригінальній обробці О. Кірєя: «А вже весна, а вже красна» та «Ой весна, весна та й весняночка»
А також 1 місце отримала вихованка колективу «Терниця» Васильєва Ніколь-Тетяна за пісню «Мамочко, не плач».
Дякуємо організаторам за такий рівень проведення заходу!
Учасники колективу продемонстрували високий рівень майстерності, пишаюся своїми вихованцями та бажаю подальших творчих успіхів!
Вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, взяли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Nova Nazva» м.Дніпро та здобули:
-2 ГРАН-ПРІ — соло Вікторія Лубченко;
— 7 лауреатів l премії;
— 5 лауреатів ll премії;
— 1 лауреат lll премії.
Дякуємо організаторам фестивалю за запрошення, за чудові сюрпризи — несподіванки від членів журі! Це було справжнє свято музики і танцю, діти та батьки отримали багато позитивних емоцій. Свою творчість дітям та всім глядачам подарував голова журі фестивалю співак, хореограф і шоумен Амадор Лопес!
Вдячні нашим батькам за підтримку та гарний настрій!
«Народний художній колектив» циркова студія «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, розквітнув у ці весняні дні новими перемогами!!
Ось такі результати привезли з Дніпра:
Лауреати 1-го ступеня:
Аграсай Наталія — каучук;
Бєлякова Валерія — повітряна гімнастика у кільці;
Горбацевич Анастасія — повітряна гімнастика у кільці;
Горбацевич Анастасія — каучук;
Непомняща Вероніка — повітряна гімнастика у кільці;
Непомняща Вероніка — каучук;
Непомняща Вероніка та Земляна Софія — пластично-акробатичний дует;
Непомняща Вероніка та Солоп Микита — акробатичний дует;
Грязєва Єлизавета та Герман Максим — повітряний дует на ланцюгах;
Лауреати 2-го ступеня:
Безмеліцина Ельміра — каучук;
Земляна Софія — каучук;
Дорохова Аріна — каучук;
Солоп Анастасія — каучук;
Шапарь Валерія — каучук;
Аграсай Богдан — повітряна гімнастика на ланцюгах;
Герман Максим — повітряна гімнастика на ланцюгах;
Грязєва Єлизавета — повітряна гімнастика на петлях;
Коваль Поліна — повітряна гімнастика оригінальний реквізит;
Пузирьова Анжеліка — повітряна гімнастика у кільці;
Стріонов Богдан — повітряна гімнастика у кільці;
Грязєва Єлизавета та Герман Максим — акробатичний дует;
Коваль Поліна та Стріонов Богдан — повітряний дует у кільці;
Коваль Поліна та Стріонов Богдан — акробатичний дует;
Аграсай Богдан та Горбацевич Анастасія — акробатичний дует;
Браво дітям і колегам!
27 квітня 2023 року в БК Металургів відбувся обласний конкурс народної хореографії імені Юрія та Олександри Большакових, в якому взяли участь наші колективи: «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Вихиляс», керівник ансамблю — Ганна Пелішок, керівник підготовчої студії ансамблю Світлана Новосьолова, а також «Народний художній колектив» хореографічний ансамбль «Перлина», керівники – Наталія Катюшина і Світлана Зайцева. Від нашого закладу було представлено 6 хореографічних композицій: полтавська кадриль «Василечки», «Червона калина», «Дівочий козачок», «Видіння», «Найрідніша» та «Стихії життя». Журі відзначило високий технічний та художній рівень наших колективів та за підсумками конкурсу всі представлені композиції були відзначені дипломами за І місце. Вітаємо з яскравим виступом!

Вихованка «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяла участь у XII Міжнародному конкурсі «Україна єднає світ» та здобуа — ГРАН-ПРІ!!! Дякуємо журі та оргкомітету за високу оцінку та теплі свова. Пишаємось успіхами вихованців.

 

 

 

Вітаємо керівника студії декоративного мистецтва «Iris» — АЛІНУ ПЕРЕВЕРЗЄВУ, яка здобула диплом I ступеня Міжнародної асоціації позашкільної освіти, управління освіти і науки Бердичівської міської ради, Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова та цінні подарунки переможця Відкритого конкурсу-виставки професійної майстерності педагогів закладів позашкільної освіти «Сучасне заняття гуртка: МАЙСТЕРність.ІнноваціЯ».
Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» та вихованців підготовчої студії колективу, керівник — Ганна Пелішок, з дипломами 1 ступеня на обласному конкурсі народної хореографії їм. Юрія та Олександри Большакових!
Танцюємо українське! Зберігаємо народну хореографію!

 

 

Вітаємо старшу групу «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, з дипломом І ступеня та випускників ансамблю з дипломом 1 ступеня за фольклорний номер — полтавська кадриль VIII століття «Василечки» на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі «Нові таланти» м.Київ. Дякуємо вихованцям за старання, працьовитість, відповідальність! Разом до Перемоги!

 

 

Вихованці «Зразкового художнього колективу» студії рукоділля «Fancy», керівник — Оксана Суханова, взяли участь у Міжнародному конкурсі талантів «ART Avenue». 
Вітаємо всіх з перемогою:
ГРАН-ПРІ отримав — Суханов В’ячеслав,
ГРАН-ПРІ отримала — Мірошниченко Дар’я, 1 місце отримала — Пісарєва Варвара,
3 місце отримала — Івахненко Уляна.
Пишаємлсь кожним із вас!!!! Для когось це перші кроки на шляху до великих перемог, а в когось його шлях уже усіяний як перемогами так і поразками. Хочу побажати вам ніколи не зупинятися, не опускати руки і завжди з високо піднятою головою йти до нових вершин!!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ:

1. Нагороджену дипломом I ступеня Міжнародної асоціації позашкільної освіти, управління освіти і науки Бердичівської міської ради, Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова та цінним подарунком переможця Відкритого конкурсу-виставки професійної майстерності педагогів закладів позашкільної освіти «Сучасне заняття гуртка: МАЙСТЕРність.ІнноваціЯ» — АЛІНУ ПЕРЕВЕРЗЄВУ, керівника студії декоративного мистецтва «Iris».
2. Нагороджену дипломом II ступеня Міжнародної асоціації позашкільної освіти, управління освіти і науки Бердичівської міської ради, Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова – ГАННУ ПЕЛІШОК.
3. Нагороджених дипломом IІI ступеня Міжнародної асоціації позашкільної освіти, управління освіти і науки Бердичівської міської ради, Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова — АЛІНУ ПЕРЕВЕРЗЄВУ, керівника гуртка журналістики «Проба пера»; ОЛЕГА КІРЄЯ, ІРИНУ СОЛДАТОВУ.
4. Відзначених Подякою Міжнародної асоціації позашкільної освіти, управління освіти і науки Бердичівської міської ради, Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова: СВІТЛАНУ СТРИНАДКІНУ, НАТАЛЮ КАТЮШИНУ, ВІКТОРІЮ ГОРБАЦЕВИЧ, ТЕТЯНУ ГОНЧАРОВА, ОЛЬГУ ПИЛИПЕНКО, ОКСАНУ СУХАНОВУ і ВЕРОНІКУ БАЛЮ.
5. Наш заклад відзначено подякою за активну участь у Відкритому конкурсі-виставці професійної майстерності педагогів закладів позашкільної освіти «Сучасне заняття гуртка: МАЙСТЕРність.ІнноваціЯ».
Щиро вдячні всім педагогам Центру творчості на Чарівній, які взяли участь у конкурсі і надали свої відео майстер-класи!

Вітаємо вихованців студії декоративного мистецтва «Iris», керівник — Аліна Переверзєва, з отриманням почесних дипломів у Всеукраїнському патріотичному багатожанровому конкурсі мистецтв «Душа України».
Вихованці здобули:
ГРАН-ПРІ — Варвара Пісарєва,
ПЕРША ПРЕМІЯ — Арина Сироштан,
ПЕРША ПРЕМІЯ — Щербина Ксенія,
Так тримати!!!

 

 

 

 

Вітаємо з перемогою нашу неймовірну «перлинку»- Катерину Жарко, вихованку «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, яка взяла участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Космічний джем» м. Дніпро та стала лауреатом I премії! Катюша гідно представила наш колектив та отримала від членів журі вищу нагороду і призовий гранд за високу технічну майстерність.
Вдячна тобі, за любов до танцю, за наполегливість та працьовитість, за цю перемогу, яка дуже важлива всім нам! Дякую батькам за підтримку і віру, бо наші діти України — найкращі!

Вітаємо з Гран-прі!

Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник- Наталя Катюшина, з перемогою у Міжнародному конкурсі талантів «Art Avenue»! Солістка ансамблю «Перлина» — Катерина Жарко здобула диплом лауреата I премії! Ви-найкращі! Пишаюся вами! Так тримати!

 

 

 

 

 

Незламні, талановиті, непереможні, цілеспрямовані, сильні — ДІТИ МАЙБУТНЬОГО! Саме під таким гаслом відбувся Всеукраїнський Фестиваль Мистецтв «Діти Майбутнього». Бо саме такі наші діти, які у прифронтовій зоні продовжують займатись, під звуки тривог та вибухів не здаються, розвиваються, прагнуть стати кращими, не опускають руки, а йдуть до своєї мрії, вірять у світле майбутнє, мирне небо! Вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, здобули такі результати:
Лауреат 1 ступеня:
Горбацевич Анастасія — каучук,
Непомняща Вероніка — повітряне кільце,
Шапарь Валерія — каучук,
Коваль Поліна — повітряний оригінальний реквізит,
Непомняща Вероніка — каучук,
Горбацевич Анастасія — повітряне кільце,
Солоп Анастасія — каучук,
Аграсай Наталія — каучук-еквілібр,
Земляна Софія — каучук,
Солоп Нікіта та Непомняща Вероніка — акробатичний дует,
Коваль Поліна та Стріонов Богдан — акробатичний дует,
Аграсай Богдан та Горбацевич Анастасія — акробатичний дует,
Герман Максим та Грязєва Елизавета — акробатичний дует,
Земляна Мофія та Непомняща Вероніка — пластичний дует.
Лауреат 2 ступеня — Безмеліцина Ельміра.
Величезна подяка організаторові фестивалю Світ Очима Дітей, Вікторії Меренковій, за можливість бути на сцені, за те, що не побоялись подарувати дітям свято у рідному місті Запоріжжя! За класні кубки, за суперові подарунки, які отримала кожна дитина, за щасливі дитячі очі, за солодощі! Дякуємо за яскраве нагородження на сцені, за дружню атмосферу на фестивалі! Ваша праця неймовірна, насправді ніяких слів не вистачить, щоб повною мірою висловити нашу подяку Вам. Приємно знати, що такі люди є поруч. Бажаю процвітання, добра, благополуччя, гармонії і щастя!
Звичайно хочу висловити слова подяки і нашим супер батькам, які як завжди допомагають, вірять в дітей, в їх можливості, в нашу спільну працю, підтримують в усіх починаннях! Бо які би сильні ми не були, підтримка збільшує наші сили! Вона, як ковток свіжого повітря!

З 01.02 по 15.03.2023р. Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова, кафедрою позашкільної освіти, науково-дослідною лабораторією позашкільної освіти спільно з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти була організована і проведена VII Всеукраїнська онлайн виставка-конкурс «Талановиті! Наполегливі! Успішні!», в якій взяли участь вихованців нашого центру та отримали грамоти переможців! Вітаємо юних артистів, художників, майстринь та їх керівників!
«Народний художній колектив» циркова студія «Едельвейс»: Горбацевич Анастасія, Непомняща Вероніка, Полянська Вероніка, Хижняк Софія, Ляпко Анна, Стріонов Богдан, Коваль Поліна, Земляна Софія, Довженко Софія, Дановський Данил, Чепурна Віталіна, Аграсай Наталія, Грязєва Єлизавета, Герман Максим, Безмеліцина Ельміра, Непомняща Вероніка, керівники — Олена Бабенко, Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич;
«Народний художній колектив» студія образотворчого мистецтва «Дивосвіт»: Папій Дар’я, Тищенко Василиса; керівник – Світлана Стринадкіна;
«Зразковий художній колектив» студія декоративних квітів «Троянда»: Бояринцева Дар’я, Симко Катерина, Онищук Дар’я, Зенкіна Раданна, Біла Вікторія, керівник – Ірина Солдатова;
«Зразковий художній колектив» студія художнього в’язання «Візерунок»: Богма Арина, Важненко Наталія, Кіріченко Ніка, Клиженко Дарина, Моцева Вікторія, Плисак Кіра, Тимченко Орина, Ульмова Діана, Філіппова Єлизавета, керівник – Ольга Пилипенко;
студія декоративного мистецтва «Iris»: Пісарєва Варвара, Бояринцева Дар’я, Щербина Ксенія, керівник – Аліна Переверзєва.
Щиро вітаємо вихованців «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, Симко Катерину, Онищук Дар′ю, Зенкіну Раданну та Бояринцеву Дар′ю, які стали переможцями у VII Всеукраїнській онлайн виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!». Бажаю вам подальшого підкорення творчих висот і безперервного натхнення!

 

Наші діти своєю неймовірною красою та харизмою вражають і перемагають.
Наші дві вихованки, Горбацевич Анастасія та Непомняща Вероніка, сестрички, брали участь у Конкурсі краси «Fashion Queen 2023» м.Дніпро.
Вітаємо дівчаток-красунь та мам, які вкладають у своїх донечок стільки душі!
Вероніка — Перша міні віце-міс
Настюша — Друга мині віце-міс.
Вітаємо! Пишаємось! Бажаємо подальших зіркових перемог!!!!
Вітаємо наших переможниць в ІІ Всеукраїнському конкурсі «Українська весна»!
ГРАН-ПРІ здобула Варвара Пісарєва, вихованка студії декоративного мистецтва «Iris», керівник — Аліна Переверзєва, зі своїм панно «Зимовий янгол» (2 вікова категорія).
1 місце здобула Щербина Ксенія, вихованка студії декоративного мистецтва «Iris» з роботою «Весна у кошику» (2 вікова категорія);
1 місце здобула Міщерекова Мілена, вихованка студії декоративного мистецтва «Iris» зі своєю еко-торбинкою (1 вікова категорія)
Пишаємось вами!
28 березня 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник —  Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у ІІI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ЯСКРАВА ВЕСНА», де здобули:
дипломи лауреата 1 ступеня:
1. Непомняща Вероніка та Солоп Нікіта акробатичний дует;
2. Горбацевич Анастасія каучук;
3. Непомняща Вероніка каучук;
4. Аграсай Наталія каучук-еквілібр;
дипломи лауреата 2 ступеня:
1. Аграсай Богдан та Горбацевич Анастасія;
2. Безмеліцина Ельміра.
На Всеукраїнському фестиваль-конкурсі творчості «InShi» виховаанці здобули:
Горбацевич Анастасія за номер «Angel soul», повітряна гімнастика у кільці, отримала спеціальний приз від журі.
Дипломи лауреата 1 ступеня:
1) Грязєва Єлизавета та Герман Максим — повітряна гімнастика на ланцюгах;
2) Горбацевич Анастасія — каучук;
3) Непомняща Вероніка — каучук;
4) Непомняща Вероніка — повітряна гімнастика у кільці;
5) Коваль Поліна — повітряна гімнастика на оригінальному реквизиті;
дипоми лауреата 2 ступеня:
1) Стріонов Богдан — повітряна гімнастика у кільці;
2) Пузирьова Анжеліка — повітряна гімнастика у кільці;
3) Герман Максим — повітряна гімнастика на ланцюгах;
4) Грязєва Єлизавета — повітряна гімнастика на петлях;
5) Аграсай Богдан — повітряна гімнастика на петлях;
6) Аграсай Наталія — каучук;
7) Безмеліцина Ельміра — каучук;
8)Непомняща Вероніка та Солоп Микита — парна акробатика;
9) Горбацевич Анастасія та Аграсай Богдан — парна акробатика;
Пишаємося нашими зірочками. Не зупиняємося та рухаємося вперед.
Вітаємо вихованку студії ведучих та телеведучих «Bravo» Ковальову Анастасію, керівник — Тетяна Бойко, з ПЕРЕМОГОЮ в Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Golden fest»!!!
Вихованка здобула диплом лауреата 1 ступеня.
Творчих успіхів та нових перемог!

 

 

23 березня 2023 року відбулась атестація педагогів закладу. Атестація — важливий етап у професійній діяльності педагога. Це свято великої, щедрої, доброї педагогічної душі, свято творчості і майстерності.
Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до нових досягнень, допомагає визначити потенціал педагогів.
Атестація — це підсумок професійної майстерності педагога за останні п‘ять років та плани на майбутнє, це демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття педагогічного авторитету серед колег та вихованців, змога проявити свої здібності.
Неймовірно творчі педагоги працюють у нашому Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя.
За результатами засідання атестаційної комісії ВІТАЄМО:
1.Бойко Т.В. і Семчонок М.В. з проходженням позачергової атестації на відповідність займаній посаді та встановлення 12 тарифного розряду.
2.Катюшину Н.В., Суханову О.А., Пилипенко О.Ф., Непомнящу С.А., Андронова О.І., Переверзєву А.В., Гончарову Т.О. з проходженням чергової атестації на відповідність займаній посаді та відповідність раніше встановленому 12 тарифному розряду.
Бажаємо вам творчого натхнення і подальших професійних успіхів ПІД МИРНИМ НЕБОМ УКРАІНИ!
Театр Моди «Секрет» та його керівник — Світлана Стринадкіна, взяли участь у Всеукраїнському конкурсі талантів «DOBRO fest». За номер «Сніжний карнавал» колектив здобув диплом лауреата І ступеня, у номінації «оригінальний жанр» керівника нагороджено Гран-прі за авторські костюми. Вихованка студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник — Світлана Стринадкіна, здобула диплом лауреата І ступеня за роботу «Дотягнутись до зірок». Дякуємо організації Динаміка Успіху, за проведення заходу та жюрі конкурсу за високу оцінку нашої творчості.

 

 

16.03.2023 року вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у Міжнародному фестивалі творчості “З весною до перемоги ”, де колектив був відзначений найвищою нагородою Гран-прі та лауреатами 1 премії стали:
Герман Максим та Грязева Єлизавета — повітряний дует на ланцюгах;
Земля Софія та Непомняща Вероніка — акроботично-пластичний дует;
Аграсай Наталія — каучук;
Непомняща Вероніка — каучук;
Земля Софія — каучук;
Горбацевич Анастасія — каучук;
Коваль Поліна — повітряна гімнастика на оригінальному реквизиті;
Аграсай Богдан — повітряна гімнастика на петлях;
Грязева Єлизавета — повітряна гімнастика на петлях;
Горбацевич Анастасія — повітряна гімнастика у кільці;
Непомняща Вероніка — повітряна гімнастика у кільці;
Коваль Поліна — повітряна гімнастика на спіралі;
Дякуємо за високу оцінку колективу, за позитивні емоції журі та організатору фестивалю.

У скарбничці «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, ще одна нагорода! Вітаю з перемогою Пісарєву Варвару за перше місце у ІII Міжнародному двотуровому Фестивалі Мистецтв «Лютий Фест».

 

 

 

 

 

Вітаємо Воєводу Вікторію, вихованку Студії ведучих та телеведучих «BRAVO», керівник — Тетяна Бойко, з перемогою в ХII Обласному конкурсі української поезії та прози з всеукраїнською та міжнародною участю. Творчих успіхів та нових Перемог!

 

 

 

 

 

Вихованка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Світлана Зайцева, Катерина Голубєва взяла участь у Всеукраїнському конкурсі «Зірочко, засвітись!», виборола перше місце та особливий приз від членів журі — приз глядацьких симпатій (великого ведмедя). Конкурс проходив в два тури, відбірковий (заочно) і фінал (очно). Відмітили особливий почерк, енергетику, талант.
Вітаємо Катерину! Так тримати!

Ще одна творча перемога — Гран-прі Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Оксамит Fest» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».
Щиро вітаємо вихованку «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, Білу Вікторію, яка здобула таку високу нагороду за свої роботи. Пишаємося!!!

Вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, продовжують поповнювати скарбничку новими досягненнями. Здобули на Міжнародному конкурсі мистецтв «MADE IN UKRAINE» — 4 Гран-прі:

Гран-прі — Хижняк Софія (повітряна гімнастика);
Гран-прі — Горбацевич Анастасія (повітряна гімнастика);
Гран-прі — Бєлякова Валерія (повітряна гімнастика);
Гран-прі — Ляпко Анна та Хижняк Софія (парна акробатика).
Дякуємо команді Динаміка успіху — фестивалі та конкурси за високу оцінку колектива.
Вітаємо вас, наші любі, неймовірно пишаємося кожною з вас.

взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «ЛЕОПART», де показали високий рівень та отримали 4 Гран-прі та 3 перших місця:

Вітаємо «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, учасників Міжнародного фестивалю марафону української культури «Мистецька Сотня»! З квітня 2022 по лютий 2023 року ми мали щасливу нагоду спостерігати за кращими хореографічними колективами України! На марафоні колектив представив свої роботи — «Запорізький гопак», «Буковинський парубоцький», «Топота» за які отримав «Диплом Переможця»! За цим стоять роки наполегливої, самовідданої праці педагогів, вихованців, батьків! Дякуємо всім, хто з нами був 20 років, хто і зараз в рядах «Вихиляс»! Тримаємо культурний фронт! «Українські музи не мовчать! Вони наближають Перемогу!

Вітаємо вихованців студії декоративного мистецтва «Iris», керівник — Аліна Переверзєва, які здобули: 2 дипломи лауреата І ступеня, 1 диплом лауреата ІІ ступеня, 1 диплом лауреата ІІІ ступеня у Міжнародному конкурсі мистецтв «Made in Ukraine».
Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!

 

25 лютого 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «ЛЕОПART», де показали високий рівень та отримали 4 Гран-прі та 3 перших місця:
Гран-прі — Хижняк Софія (повітряна гімнастика);
Гран-прі — Аграсай Наталія (каучук);
Гран-прі — Горбацевич Анастасія ( повітряна гімнастика);
Гран-прі — Полякова Катерина та Полянська Вероніка (Повітряний дует);
Лауреат 1 премії — Непомняща Вероніка (каучук);
Лауреат 1 премії — Безмеліцина Ельміра та Довженко Марія (пластично-акробатичний дует);
Лауреат 1 премії — Непомняща Вероніка та Земляна Софія (пластично-акробатичний дует).
Вітаємо вас, наші любі, пишаємося кожною з вас.

Вітаємо з ГРАН-ПРІ!

12 лютого 2023 року вихованці «Зразкового художнього колективу» студії рукоділля «Fancy», керівник — Оксана Суханова, взяли участь у VI Міжнародному багатожанровому дитячому онлайн фестивалі-конкурсі «Любов рятує всесвіт» Вітаємо Суханова В’ячеслава та Ходак Ярославу з найвищою нагородою!!! Бажаємо натхнення та подальших перемог!

 

9 лютого 2023 року вихованці гуртка журналістики «Проба пера», керівник — Аліна Переверзєва, здобули: диплом лауреата І ступеня та диплом лауреата ІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Любов — це…», у номінації «Кіномистецтво». Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!

 

 

 

Вітаємо циркову студію «Едельвейс»!

13 лютого 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у І цирковому фестивалі-чемпіонаті “Winter holiday flight”. Вихованці здобули: 6 дипломів лауреата І ступеня, 2 дипломи лауреата ІІ ступеня. Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!

 

 

Щиро вітаємо!

Щиро вдячні Запорізькій обласній раді за високу оцінку роботи нашого закладу ЗПО «Центр дитячої та юнацької творчості» ЗМР.
Дякую кожному працівнику, хто щоденно докладає свої зусилля, досвід і любов до наближення найбажанішого…

 

 

 

6 лютого 2023 року вихованка студії «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, стала переможцем у Міжнародному благодійному багатожанровому фестівалі-конкурсі митецтв «GOLDENAUTUMN» та здобула перше місце. Тільки наприкінці минулого навчального року Дар’я розпочала свою виставкову діяльність, стала брати участь в конкурсах. І ось перші нагороди, які дають впевненість у своїх можливостях. Пишаємося першими кроками до успіху та перемог!

 

Вітаємо з перемогою!

Вихованці «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця», педагог — Вероніка Баля, взяли участь у дистанційному конкурсі «Пісенний листопад». Вітаємо солісток середньої групи — Єсенію Галкіну та Косяченко Софію, які здобули дипломи лауреата І ступеня та отримали подарунки. Щиро вітаємо! Бажаємо нових перемог!

 

 

 

Вітаємо педагогів!

Вітаємо педагогів нашого закладу з отриманням Подяк за активну громадянську позицію. Наша сила — в єднанні.    

 

 

 

 

 

 

 

«ТОПОЛЯ FEST»

Вітаємо талановитих вихованок «Зразкового художнього колективу» студії художнього в’язання «Візерунок», керівник — Ольга Пилипенко, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу мистецтв «ТОПОЛЯ FEST» в номінації декоративно-прикладна творчость! Вихованці здобули: 3 дипломи лауреата І ступеня. Бажаємо успіхів у вашій подальшій творчості!

 

«Стежини рідної землі»

Наші щирі вітання Дарині Клиженко, вихованці студії художнього в’язання «Візерунок», керівник — Ольга Пилипенко! За свою виставку Дарина отримала І-е місце у міському конкурсі «Стежини рідної землі» в номінації «Щаслива сім’я». Виставка має назву «Вільна українська родина» та налічує 5 творчих доробок: «Свято в родині», «Гостинна родина», «Вільна родина», «Батьківське піклування» та «Сонячні каченята». Тема родини дуже близька Дарині, тому що вона сама має велику дружню родину і розуміє, що означає для кожної людини її сім’я та її батьки.    

«Берегиня Шевченківського району»

Вітаємо переможців обласного конкурсу-виставки «Берегиня роду українського», які отримали почесне І місце за виготовлення ляльки «Берегиня Шевченківського району» та були нагороджені дипломами лауреатів І ступеня: Ірину Солдатову, керівника студії декоративних квітів «Троянда»; Ольгу Пилипенко, керівника студії художнього в’язання «Візерунок»; Оксану Суханову, керівника студії рукоділля «Fancy»; Аліну Переверзєву, керівника студії декоративного мистецтва «Iris»!

Перемога авіамодельного гуртка

Команда авіамодельного гуртка Центру творчості на Чарівній, керівник — Ігор Яновський, знову перша на всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з моделей F1N.
Вихованці здобули: 3 дипломи лауреата І ступеня, 1 диплом лауреата ІІ ступеня.
Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!

 

 

 

Вихованці «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, стали переможцями Міжнародного багатожанрового дитячого онлайн-конкурсу «Моя зимова казка» в різних вікових категоріях! Здобули: 5 дипломів лауреата І ступеня. Щиро радіємо вашим успіхам!

 

Вітаємо з ГРАН-ПРІ!

Вихованець «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, здобув Гран-Прі Міжнародного двотурового фестивалю мистецтв «Yula Art Fest» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».
Щиро вітаємо вихованця студії Барушкова Германа, який здобув таку високу ногороду за свої роботи. Пишаємося!!! Так тримати!!! Працюємо і не зупиняємося! До наступних перемог!!!

 

 

 

Вітаємо вихованців студії рукоділля «Fancy»

Вихованці «Зразкового художнього колективу» студії рукоділля «Fancy», керівник — Оксана Суханова, 13 — 23 грудня 2022 року взяли участь у відкритому міському екологічному онлайн конкурсі «Магія новорічної іграшки», який проводив Відділ біології Київського Палацу дітей та юнацтва. Роботи були дуже високо оцінені!
10.12.2022 року взяли участь у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «ТОПОЛЯ fest». Вихованці здобули: 4 дипломи лауреата І ступеня.
05.12.2022 вихованці взяли участь у Міжнародному конкурсі талантів «Євро Зима». Вітаємо Суханова В’ячеслава з перемогою!
Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!!!

Вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник — Олена Бабенко, педагоги — Світлана Непомняща, Вікторія Горбацевич, взяли участь у Міжнародному фестивалі «Яскрава Арена Будапешт 2023».
Вихованці здобули: 2 дипломи лауреата ІІ ступеня, диплом лауреата ІІІ ступеня, спеціальний приз від
Лоліти Ліпінської екс-директора Латвійського національного цирку Рига, здобула — Непомняща Вероніка.
Щиро дякуємо Ользі Обласовій за казку, емоції, мрії здійснюються. Ваш фестивальний проєкт Яскрава Країна дає дітям можливість продемонструвати світу, що вони найкращі. За ними майбутнє цирку!

Щиро вітаємо вихованку «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, яка здобула диплом лауреата І ступеня на Міжнародному конкурсі мистецтв «Ukrainian world»!
Пишаємось твоїми успіхами! Бажаємо подальших творчих успіхів і натхнення!

 

Вітаємо з ГРАН-ПРІ!

Вихованці театральної студії «ГРА», керівник — Ірина Немельяйнен, взяли участь у Мультижанровому Двотуровому Дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів «Montée SuperSTAR Paris». Вихованці здобули: 4 ГРАН-ПРІ!
Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!

 

 

 

 

 

Вітаємо вихованців студії ведучих та телеведучих «BRAVO»

Мова — не просто найважливіший засіб спілкування людей, а головна ознака і символ нації та народу. Вихованці студії ведучих та телеведучих «BRAVO», керівник — Тетяна Бойко, взяли участь у міському конкурсі читців «Мова єднає». Вихованці здобули: 2 дипломи лауреата І ступеня, 2 дипломи лауреата ІІІ ступеня. Вітаємо та чекаємо на нові ПЕРЕМОГИ!

 

 

 

 

Вітаємо Переможців!

Вихованці театральної студії «ГРА», керівник — Ірина Немельяйнен, взяли участь у ІV Міжнародному дитячому дистанційному фестивалі-конкурсі «З ЛЮБОВ’Ю ДО ТВАРИН» та конкурсі «Мова Єднає» в номінації «Виконавська майстерність». Вихованці здобули: 2 дипломи лауреата І ступеня, 3 дипломи лауреата ІІІ ступен.
Щиро вітаємо! Нехай успіх завжди буде з вами!

 

 

 

 

«Пісенний листопад»

Оприлюднені результати міського конкурсу «Пісенний листопад».
Щиро вітаємо вихованців «Зразкового художнього колективу» студії естрадного вокалу «Акцент», керівника — Тетяну Гончарову нашого Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя з перемогою!!!
Нових творчих досягнень!
Підсумкові таблиці

 

Вітаємо З Почесною Нагородою!

Вітаємо Ірину Дмитрівну Чурсу, директора нашого закладу, з почесною нагородою: Грамотою Департаменту культури та інформаційної політики ЗОДА за підписом Директора Департаменту Владислава Мороко, за багаторічну сумлінну працю, активну творчу діяльність із збереження, розвитку та пропаганди української національної культури, високий художній рівень та виконавську майстерність, активну участь в організації дозвілля населення, постійний пошук нових творчих програм і стабільність творчої активності та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Бажаємо творчого натхнення та нових ідей!
З повагою колеги.

 

 

 

Вітаємо З ГРАН-ПРІ!

Вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, взяли участь у Міжнародному фестивалі талантів «TATRA OF STARS 2022», дистанційно.
Вихованці здобули: ГРАН-ПРІ та диплом луреата 1 ступеня за танцювальні композиції: словацька «Карічка», «Гуцулка», «Гопак».
Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!
Тримаємо стрій! Працюємо! Україна переможе!!!

 

 

 

 

 

«Знай І Люби Свій Край»

Щиро вітаємо педагогів та вихованців ЗПО «ЦДЮТ Шевченківського району» ЗМР з отриманням 11 перемог у Всеукраінській виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ».
Перемоги здобули вихованці таких колективів:
«Народний художній колектив» студія образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник — СВІТЛАНА СТРИНАДКІНА;
«Зразковий художній колектив» студія рукоділля «Fansy», керівник — Оксана Суханова;
«Зразковий художній колектив» студія декоративних квітів «Троянда», керівник — ІРИНА СОЛДАТОВА;
«Зразковий художній колектив» студія художнього в‘язання «Візерунок», керівник — Ольга Пилипенко.
Дякуємо вам, дорогі колеги і діти, за творчість і бажання дарувати світові свою майстерну красу!!
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!!

Вітаємо!

ВІТАЄМО вихованців «Зразкового художнього колективу» студії рукоділля «Fancy», керівник — Оксана Суханова, які стали володарями 2-х Гран-прі, і вихованців «Зразкового художнього колективу» студії художнього в’язання «Візерунок», керівник — Ольга Пилипенко, які стали володврями Гран-прі Міжнародного конкурсу мистецтв «Ukrainian world»!

 

«Кришталеві Вітрила»

Вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, взяли участь у Міжнародному хореографічному конкурсі «Кришталеві вітрила», м. Херсон.
Вихованці здобули: диплом лауреата I ступеня.
Щиро вітаємо!
Тільки такими невеличкими переможними кроками, ми будемо рухатися до нашої великої Перемоги!

 

 

Вітаємо Коваленко Євгенію, випускницю гуртка сценічної майстерності та гуртка ігротехніків «Майстерня ГРИ» 2021-2022 н.р., яка стала студенткою Київського університету культури, факультет івент-менеджмент, спеціалізація – культурологія! Бажаємо подальших успіхів у навчанні та щасливого майбутнього під мирним небом!      

Вітаємо хоровий колектив української пісні «Терниця», керівник — Олег Кірєй, З ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ «Народний художній колектив»! А також студію художнього в’язання «Візерунок», керівник — Ольга Пилипенко, З ПІДТВЕРДЖЕННЯМ ПОЧЕСНОГО ЗВАННЯ «Зразковий художній колектив»!!! Бажаємо вам подальших творчих успіхів, натхнення, реалізації нових проєктів і перемог!

 

 

 

ВІТАЄМО ВІКТОРІЮ ГОРБАЦЕВИЧ, педагога «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», з нагородженням Премією міського голови за визначні досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління в номінації «Працівники закладів позашкільної освіти, які мають переможців творчих конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівнів».

Пишаємося Вами, Шановні Колеги!

Пишаємося вами, шановні колеги! Почесними грамотами Департаменту освіти і науки ЗОДА за високий професіоналізм та активну участь в урочистостях з нагоди вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2021/2022 навчального року та святковому концерті нагороджені: Галина МАЗНЄВА, заступник директора з виховної роботи,  Ганна ПЕЛІШОК, керівник «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», Світлана НОВОСЬОЛОВА, керівник підготовчої студії «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс». Бажаємо творчих успіхів і натхнення! Нових креативних думок і можливості їх реалізації!

 

 

 

Вітаємо З Перемогою!

Вихованці «Народний художній колектив» хореографічний ансамбль «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, взяли участь у конкурсі творчих проєктів «Код нації», та здобули диплом лауреата І ступеня.

Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!

 

 

«Святкова круговерть»

За підсумками обласного конкурсу сценаріїв масових та виховних заходів «Святкова круговерть» в рамках всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Єдина родина», дипломами лауреатів І ступеня було нагороджено Галину Мазнєву, заступника директора з виховної роботи та Ірину Ніколаєнко, завідувачку організаційно-масовим відділом. Журі конкурсу відзначило вдале розкриття теми, ідеї та сюжету конкурсної роботи, а також композиційну побудову сценарію, вдале застосування засобів емоційної виразності та цікавий сценарно-режисерський хід сценарію інтерактивної онлайн-вистави.
Щиро вітаємо!

Вітаємо вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс» та підготовчої студії колективу, керівник — Ганна Пелішок, з успішною участю в благодійному марафоні до Дня державності України та І Міжнародному фестивалі мистецтв «Джерела талантів» м. Одеса. Щиро вітаємо! Пишаємось вашими успіхами!

 

 

 

 

 

 

Вітаємо Випускниць!

Наші щирі вітання і найкращі побажання випускницям «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Пелішок Г.В.! Влада Рильська, Валерія Худолей — стали студентками Дніпровського професійного художнього коледжу, Анна Трощенко — стала студенткою Києвської муніципальної академії танців ім. С. Лифаря! Хай вам щастить у навчанні та подальшій професійній діяльності.

 

 

Вихованка «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина» Катерина Голубєва, педагог — Світлана Зайцева, взяла участь у Всеукраінському фестивалі з сучасної хореографії «UKRAINIAN DANCE CUP» та здобула: диплом лауреата І ступеня. Велика шана батькам Катерини, за можливість брати участь у конкурсах, в цей важкий для нас час! Наші діти — це наше майбутнє!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Кращі Освітяни 2021 Року»

Щиро вітаємо Галину Василівну Мазнєву — голову Запорізького відділення Міжнародної асоціації позашкільної освіти, заступника директора з виховної роботи, з почесною відзнакою «Кращі освітяни 2021 року» представників закладів позашкільної освіти, влади, науковців, громадськості України та іноземних держав за їх сподвижницво, вагомий вклад у розвиток позашкільної освіти України! Пишаємось!

 

 


Обсуждение закрыто.