logo
  • Опубликовано 19.05.2011
  • Комментарии к записи «Троянда» отключены

«Троянда»

«Зразковий художній колектив»

студія декоративних квітів «Троянда»

Квіти – це прикраса нашої планети. З давніх-давен люди ставилися до квітів, та, взагалі, до рослин, як до чогось святого. Про них складали пісні та легенди. Людина завжди прагнула імітувати природі наскільки їй дозволяють зорові відчуття. Тому мистецтво виготовлення квітів відомо з давнини.

Сьогодні мода на штучні квіти знову повернулася. Декоративні квіти використовують для оформлення вітрин, офісів, прикрашення інтер’єрів.

«Зразковий художній колектив» студія декоративних квітів «Троянда» відкриває широкий простір для естетичного розвитку, навчання і виховання дітей на матеріалах народного побуту, традицій і сучасного сьогодення.

Солдатова Ірина Миколаївна

керівник «Зразкового художнього колективу»

студії декоративних квітів «Троянда».

Закінчила Запорізький будівельний технікум за спеціальністю «промислове та цивільне будівництво», відмінник освіти України, керівник гуртка – методист, засновник студії.

Працює у закладі з 01.12.1992 року.

 

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

В колективі навчаються 45 вихованців.

Структура дитячого колективу

У процесі навчання вихованці студії знайомляться з матеріалами та способами виготовлення декоративних квітів, схемами візерунків, опановують навички виготовлення різноманітних квітів та букетів. У дітей формуються творчі здібності, розвивається трудова та творча активність, увага, зорова пам’ять, естетичний смак та уява. Навчання в студії формує у дитині самостійність та творчу ініціативу, що сприяє вихованню дбайливого, шанобливого ставлення до народних традицій, національної свідомості, популяризації народних промислів.ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► Диплом І ступеня переможцю Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Ніколаєнко Ганні, червень 2016 р.

 

 

 

 

► Диплом ІІ ступеня переможцю Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Наговській Анастасії, червень 2016 р.

 

 

 

 


► Диплом ІІ ступеня переможцю Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Даниленко Олександрі, червень 2016 р.

 

 

 

 

► Диплом за І-е місце в Обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» Даниленко Олександрі, листопад 2016 р.

► Диплом за І-е місце в Обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» Ніколаєнко Ганні, листопад 2016 р.

 

 

 

 

► Грамота за участь у ХVІІ міському зимовому фестивалі «Різдвяні вітання» Зенніній Родані,             січень 2017 р.

 

 

 

 

 

► Грамота за участь у ХVІІ міському зимовому фестивалі «Різдвяні вітання» Наговській Анастасії, січень 2017 р.

 

 

 

 

► Диплом І ступеня переможцю ІІІ Всеукраїнської виставки-конкурсу «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» Даниленко Олександрі, лютий 2017 р.

 

 

 

 

 

 

 

► Диплом за І-е місце в номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» на     VІ міському конкурсі-майстерні дитячої творчості «Таланти міста Z» Жураківській Анні, лютий 2017 р.

 

 

 

 

 

 

 

► Грамота за ІІІ-є місце у міському фольклорному святі «Проводи зими», лютий 2017 р.

 

 

 

 

 

► Диплом за участь в очному турі в номінації «Техніки українського народного мистецтва» на ХХІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Дню Землі «Традиції та звичаї українського народу – основа духовних цінностей сучасної української родини» Жураківській Анні, м. Кропивницький, квітень 2017 р.

 

 

 

 

 

► Диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  «Знай і люби свій край» Жураківській Анні, травень 2017 р.

 

 

 

 

 

 

 

► Диплом за І-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Наговській Анастасії, травень 2017 р.

 

 

 

 

► Диплом за ІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Зенкіній Раданні, травень 2017 р.

 

 

 

 

 

 ► Диплом за ІІ-е місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Хоменко Олексанрі, травень 2017 р.

 

 

 

 

► Диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Каравай Вікторії, травень 2017 р.

 

 

 

 

► Диплом за ІІІ-є місце в обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Орел Анастасії, травень 2017 р.

 

 

 

 

► Гран-прі  у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» на Міжнарод-ному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» Наговській Анастасії, травень 2017р.

 

 

 

 

► Гран-прі  у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» на Міжнарод-ному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» Даниленко Олександрі, травень 2017р.

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення за 2018-2019 н. р.

1 «Гран-прі» Міжнародного значення;
3 дипломи лауреата І ступеня обласного значення, 5 дипломів лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 2 дипломи лауреата І ступеня Міжнародного значення;
1 диплом лауреата ІІ ступеня Міжнародного значення;

Досягнення за 2019-2020 н. р.

1«Гран-прі» Міжнародного значення;
3 дипломи лауреата І ступеня обласного значення, 6 дипломів лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 3 дипломи лауреата І ступеня Міжнародного значення;
2 дипломи лауреата ІІ ступеня Міжнародного значення;

Дякуємо, що завітали до нас!


Обсуждение закрыто.