logo
  • Опубликовано 17.04.2011
  • Комментарии к записи "Перлина" отключены

"Перлина"

«Народний художній колектив» хореографічний ансамбль «ПЕРЛИНА»

Хореографічний ансамбль «Перлина» створено в Центрі дитячої та юнацької творчості Шевченківського району у вересні 1988 року за ініціативою Кашковар Людмили Валеріївни, яка очолювала колектив більше 20-ти років.
Творча діяльність ансамблю «Перлина» є добре відомою за межами області та України. Завдяки плідній сумісній праці педагогів і вихованців, їх загальній наполегливості та високим показникам результативності роботи, у 1998 році, наказом Міністерства освіти і науки України хореографічному ансамблю «Перлина» присвоєно, а у 2001 році підтверджено почесне звання «Зразковий художній колектив». У лютому 2005 року ансамблю присвоєно почесне звання «Народний художній колектив» (наказ МОН України від 16.02.2005 № 101), у березні 2010 року хореографічному ансамблю «Перлина» було підтверджено почесне звання «Народний художній колектив» (наказ МОН України від 05.03.2010 № 183). Вихованці відчувають особисту значущість та самоповагу, тому що їх творчість має певний результат на фестивалях і конкурсах
хореографічного мистецтва.

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

Катюшина Наталя Володимирівна

керівник хореографічного ансамблю «Перлина», завідуюча хореографічним відділом, керівник гуртка — методист з 2008 року.

Має вищу педагогічну освіту, закінчила  Харківський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт», є майстром спорту з художньої гімнастики і понад 22 роки працює у галузі позашкільної хореографічної освіти дітей.

 

 

Зайцева Світлана Миколаївна

педагог ансамблю «Перлина», керівник гуртка — методист з 2016 року.

Закінчила Запорізький національний університет за спеціальністю «Фізична реабілітація» та мистецький факультет Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка за спеціальністю «Вчитель хореографії».

Працює у закладі з вересня 1998 року.

 

 

 

Аксентьєва Тетяна Олександрівна

педагог ансамблю «Перлина».

Закінчила Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю» за спеціальністю «Хореографія». Студентка Бердянського педагогічного університету.

Працює у закладі з серпня 2008 року.

 

 

 

 

Фальковська Юлія Олегівна

педагог ансамблю «Перлина».

Закінчила з відзнакою Харківську державну академію культури за спеціальністю «Хореографія».

Працює у закладі з вересня 2001 року.

 

 

 

 

 

 

Якименко Надія Феодосіївна

акомпаніатор.

Закінчила Запорізький державний педагогічний інститут за спеціальністю «Музика та співи».

Працює у закладі з вересня 2001 року.

Єремейчук Вікторія Сергіївна

хореограф дитячих колективів закладу.

Студентка Харківської державної академії культури, факультет «Хореографічне мистецтво».

Працює у закладі з квітня 2017 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Потапова Вероніка Андріївна

акомпаніатор.

Закінчила Запорізьке державне музичне училище ім. П.І. Майбороди за спеціальністю «Музичне мистецтво».

Працює у закладі з вересня 2017 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нільга Вікторія Вікторівна

акомпаніатор.

Студентка Бердянського державного педагогічного університету.

Працює у закладі з вересня 2017 року.

 

 

 

 

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

В колективі працює тринадцять груп та навчається 325 вихованців.

Структура дитячого колективу

Керівники колективу працюють за Навчальною програмою з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму хореографічного ансамблю «Перлина», розрахованою на 10 років навчання.

Вихованці ансамблю вивчають: теоретичний курс хореографії, основи класичного танцю, сучасний танець (модерн-, джаз-танець, контемпорарі, хіп-хоп тощо), елементи художньої гімнастики, сценічну акробатику,  вдосконалюють набуті знання і уміння на кожному етапі навчання з метою виходу на професійну сцену.

Репертуар включає різнопланові хореографічні композиції, які дарують справжнє свято краси, гармонії, музики і пластики. Кожна хореографічна постановка – це яскрава індивідуальність, високий рівень виконання, неперевершена фантазія та майстерність.

Цікава і різноманітна виїзна творча діяльність ансамблю «Перлина», яка завжди дарує неповторні хвилини радісного спілкування із творчими колективами і відомими людьми. Найяскравіші враження викликають незабутні події – виступи на сцені Національної опери України, Київської академії танцю, тощо. Неодноразово творчий колектив представляв нашу країну на днях культури України в Греції, Германії, Туреччині, Болгарії, Румунії, Сербії, Угорщині та Польщі.

Керівники студії ансамблю «Перлина» співпрацюють з ведучими спеціалістами сучасної хореографії Харківської державної академії мистецтв, Київського університету культури і мистецтв.

ВИПУСКНИКИ АНСАМБЛЮ «ПЕРЛИНА»

Для багатьох випускників, заняття в колективі вплинули на вибір їх майбутньої професії. Тому сьогодні, кращі вихованці колективу успішно навчаються у Харківській державній академії мистецтв, Київському університеті культури і мистецтв, на бюджетному відділенні Київської муніципальної української академії танцю, Дніпропетровському коледжі культури і мистецтв, де вони із зацікавленням засвоюють основи мистецтва хореографії та працюють у провідних професійних та аматорських хореографічних колективах в Україні і за її межами та є викладачами спеціалізованих середніх і вищих навчальних закладах, що готують фахівців хореографії.

Ми впевнені, пройде час і, виходячи на іменовані сцени, наші вихованці пригадають, що все розпочиналось саме тут, у Центрі творчості на Чарівній, у дитячій студії «Перлина»!

 

Денис Симон

випускник 2006 року, керівник-Кашковар Л.В. Нині соліст трупи Імперського російського балету, м. Москва.

 

 

Даньков Євген

випускник 2007 року, керівник-Кашковар Л.В. Нині соліст Дніпропетровського академічного театру опери та балету.

 

 

 

Олександр Скулкін

випускник 2008 року, керівник-Фальковська Ю.О. Нині соліст Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка.

 

 

 

 

Ярослав Ткачук

випускник 2007 року, керівник-Кашковар Л.В. Нині ведучий соліст Національної опери України, м. Київ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Роман Кушнєр 

випускник 2006 року, керівник-Кашковар Л.В. Нині соліст балету компанії круїзних пароплавів  «Аїда», Німеччина.

 

 

 

 

 

 

Ольга Тимошіва

випускниця 2007 року, керівник-Кашковар Л.В. Нині солістка міжнародної балетної трупи хореографічного шоу «The Great Gatsby».

 

 

 

 

 

Альона Копилова (Павленко)

випускниця 2000 року, керівник-Кашковар Л.В. Нині викладач Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка.

 

 

 

 

 

Роман Марюхніч

випускник 1999 року, керівник-Кашковар Л.В. Нині танцівник данс-театру «Королева морів», Великобританія.

 

 

 

 

 

 

 

 

Дарина Баришнік

випускниця 2003 року, керівник-Кашковар Л.В. Нині викладач народного відділення Київської муніципальної української академії танцю імені Сержа Лифаря.

 

 

 

 

 

 

 

Анастасія Крот

випускниця 2006 року, керівник-Кашковар Л.В. Нині артистка Хорватського національного театру опери та балету, м. Загреб.

 

 

 

 

 

 

 

 

Анастасія Родіна

випускниця 2009 року, керівник-Катюшина Н.В. Нині солістка міжнародної балетної трупи хореографічного шоу «The Great Gatsby».

 

 

 

 

Лоліта Мазнєва

випускниця 2005 року, керівник-Кашковар Л.В. Артистка шоу-балету Ірини Білик «Royal».

 

 

 

 

 

 

 

Марина Копилова

випускниця 2000 року,
керівник-Кашковар Л.В.
Нині керівник дитячого колективу сучасного танцю «Advance», м. Київ.

 

 

 

 

 

 

Анастасія Діброва

випускниця 2005 року, керівник-Кашковар Л.В. Нині артистка шоу-балету, Туреччина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Андрій Скляр

випускник 2017 року, керівник-Зайцева С.М. Нині студент коледжу хореографічного мистецтва «Київська муніципальна академія танцю» імені Сержа Лифаря.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Альона Стринадкіна

 випускниця 2010 року, керівник-Катюшина Н.В. Нині солістка цирку Chimelohg, м. Гуанчжоу, Китай.

 

 

 

 

Катерина Кондрашина

випускниця 2017 року, керівник-Зайцева С.М. Нині студентка Київського національного університету культури і мистецтв.

 

 

 

 

 

 

Євтушенко Влад 

випускник 2012 року, керівник-Фальковська Ю.О. Закінчив Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю».

 

 

 

 

 

 

 

 

Палайда Юрій

випускник 2013 року, керівник Катюшина Н.В. Закінчив Харківську державну академію культури за спеціальністю «Сучасна хореографія».

 

 

 

 


Кобиляк Аліна

випускниця 2013 року, керівник-Фальковська Ю.О. Закінчила Харківську державну академію культури за спеціальністю «Сучасна хореографія». Нині солістка KDT та артистка балету Тіни Кароль.

 

Список випускників ансамблю «Перлина»

► Михайлов Руслан — випускник 1999 року, керівник-Кашковар Л.В. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв.

► Велинець Ганна — випускниця 2003 року, керівник-Кашковар Л.В. Закінчила Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю», артистка Ліванського данс-театру «Каракалла».

► Чеботар Тетяна — випускниця 2003 року, керівник-Кашковар Л.В. Закінчила Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю», солістка Ліванського данс-театру «Каракалла».

► Мігловець Тетяна — випускниця 2006 року, керівник-Кашковар Л.В. Закінчила Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю».

► Одуд Володимир — випускник 2006 року, керівник-Кашковар Л.В. Закінчив Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю», соліст Кримського академічного музичного театру.

► Глоба Оксана — випускниця 2007 року, керівник-Кашковар Л.В. Закінчила Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю», артистка шоу-балету, Японія.

► Баришнік Аліна — випускниця 2008 року, керівник-Кашковар Л.В. Закінчила Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю», викладач дитячої студії Київської муніципальної української академії танцю імені Сержа Лифаря.

► Осадча Євгенія — випускниця 2008 року, керівник-Фальковська Ю.О. Закінчила Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю», артистка балету німецької кампанії круїзних пароплавів «Аїда».

► Севастьянова Ольга — випускниця 2008 року, керівник-Фальковська Ю.О. Закінчила Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю».

► Миронов Анатолій — випускник 2008 року, керівник-Фальковська Ю.О. Закінчив Луганський державний інститут культури і мистецтв, факультет сучасної хореографії.

► Гринчук Марія — випускниця 2009 року, керівник-Фальковська Ю.О. Закінчила Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю», артистка шоу-балету, Китай.

► Дьяволюк Видим — випускник 2011 року, керівник-Зайцева С.М. Закінчив Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю».

► Багаєва Кристина — випускниця 2013 року, керівник-Зайцева С.М. Закінчила Обласний комунальний заклад «Харківське училище культури» за спеціальністю «Класична хореографія».

► Синько Владислав — випускник 2013 року, керівник-Зайцева С.М. Закінчив Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю» за спеціальністю «Класична хореографія».

► Висовень Маргарита — випускниця 2013 року, керівник-Зайцева С.М. Закінчила Харківську державну академію культури за спеціальністю «Сучасна хореографія».

► Мороз Роман — випускник 2014 року, керівник-Зайцева С.М. Закінчив Вищий заклад освіти училище хореографічного мистецтва «Київська муніципальна українська академія танцю» за спеціальністю «Класична хореографія».

► Кечилієва Саміре — випускниця 2014 року, керівник-Фальковська Ю.О. Студентка Харківської державної академії культури за спеціальністю «Сучасна хореографія».

► Сторчова Анна — випускниця 2014 року, керівник-Фальковська Ю.О. Студентка Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Диктор та ведучий програм телебачення».

► Маковська Марина — випускниця 2014 року, керівник-Катюшина Н.В. Студентка Харківської державної академії культури за спеціальністю «Сучасна хореографія».

► Ковальська Ангеліна — випускниця 2014 року, керівник-Аксентьєва Т.О. Студентка Олександрійського училища культури за спеціальністю «Хореографія».

► Музичко Альона — випускниця 2015 року, керівник-Зайцева С.М. Студентка Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Хореографія».

► Кадуріна Дар’я — випускниця 2016 року, керівник — Фальковська Ю.О. Студентка Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, спеціальність „Хореографія”.

► Кондрашина Катерина — випускниця 2017 року, керівник — Зайцева С.М. Студентка Київського національного університету культури і мистецтв, спеціальність „Сучасна хореографія”.

► Тупіцина Анастасія — випускниця 2017 року, керівник — Аксентьєва Т.О. Студентка Київського національного університету культури і мистецтв, спеціальність „Класична хореографія”.

► Скляр Андрій — випускник 2017 року, керівник — Зайцева С.М. Студент коледжу хореографічного мистецтва „Київська муніципальна академія танцю” імені Сержа Лифаря.

► Монько Олександра — випускник 2017 року, керівник — Катюшина Н.В. Студентка Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, спеціальність „Сучасна хореографія”.

► Хоменко Олександра — випускниця 2017 року, керівник — Катюшина Н.В. Студентка Дніпропетровського коледжу культури і мистецтв, спеціальність „Сучасна хореографія”.

► Сичов Ярослав — випускник 2017 року, керівник — Аксентьєва Т.О. Студент Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, спеціальність „Хореографія”.

► Швець Юрій — випускник 2018 року, керівник — Зайцева С.М. Студент Дніпропетровського обласного театрально-художнього коледжу, спеціальність «Сценічне мистецтво»

► Волошина Єва — випускниця 2018 року, керівник — Зайцева С.М. Студентка Київського університету імені Бориса Гринченка, Інститут мистецтв, спеціальність „Хореографія”.

► Дурнєва Діана — випускниця 2018 року, керівник — Зайцева С.М. Студентка Київського національного університету культури і мистецтв, спеціальність „Хореографія”.

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

За 30 років хореографічний ансамбль «Перлина» здобув:

Гран-прі –  84 дипломи; І місце – 421 диплом; ІІ місце – 287 дипломів; ІІІ місце —  118 дипломів.

► Диплом за І-е місце в номінації «Естрадна хореографія» на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Хортиця – серце Європи» м. Запоріжжя, жовтень 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Естрадна та сучасна хореографія», 14-17 років, на Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Кременчуцькі викрутаси» м. Кременчук, жовтень 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Естрадна хореографія», соло, 11-13 років, на Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Кременчуцькі викрутаси» Канаєвій Аліні, м. Кременчук, жовтень 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Естрадна хореографія», соло, 14-17 років, на Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Кременчуцькі викрутаси» Кадуріній Дар’ї, м. Кременчук, жовтень 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Естрадна хореографія», дует, 14-17 років, на Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Кременчуцькі викрутаси» дуету у складі: Кадуріної Дар’ї та Рожкової Ганни, м. Кременчук, жовтень 2015 р.

► Диплом за ІІ-е місце в номінації «Естрадна хореографія», соло, 14-17 років, на Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Кременчуцькі викрутаси» Заславській Владиславі, м. Кременчук, жовтень 2015 р.

► Диплом за ІІІ-е місце в номінації «Естрадна хореографія», 6-10 років, на Всеукраїнському хореографічному фестивалі «Кременчуцькі викрутаси», м. Кременчук, жовтень 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Сучасна хореографія», вікова категорія 9-12 років, на ІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця», м. Вінниця, жовтень-листопад 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Естрадна хореографія», вікова категорія 9-12 років, на ІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця», м. Вінниця, жовтень-листопад 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Народно-стилізована хореографія», вікова категорія 9-12 років, на ІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця» м. Вінниця, жовтень-листопад 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Естрадна хореографія», малі форми, вікова категорія 13-17 років, на ІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця» дуету у складі: Забільської Валерії та Петькової Софії м. Вінниця, жовтень-листопад 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Сучасна хореографія», малі форми, вікова категорія 13-17 років, на ІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця» Забільській Валерії м. Вінниця, жовтень-листопад 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Естрадна хореографія», малі форми, вікова категорія 13-17 років, на ІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця» Забільській Валерії м. Вінниця, жовтень-листопад 2015 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Естрадна хореографія», соло, вікова категорія 9-12 років, на ІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця» Чаплян Діані м. Вінниця, жовтень-листопад 2015 р.

► Диплом за ІІ-е місце в номінації «Сучасна хореографія», соло, вікова категорія 9-12 років, на ІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця» Чаплян Діані м. Вінниця, жовтень-листопад 2015 р.

► Диплом за ІІ-е місце в номінації «Сучасна хореографія», соло, вікова категорія 13-17 років, на ІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця» Скулкіній Юлії м. Вінниця, жовтень-листопад 2015 р.

► Диплом за ІІ-е місце в номінації «Естрадна хореографія», соло, вікова категорія 13-17 років, на ІІ Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «Єднаємо серця» Скулкіній Юлії м. Вінниця, жовтень-листопад 2015 р.

► Диплом лауреата ІІ ступеня у номінації «Естрадна хореографія», молодша категорія, на ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Осіння феєрія талантів» Школьних Олексію,м. Дніпро, листопад 2015 р.

► Диплом за І-е місце, тема «Любов», вікова категорія від 13 років, на Всеукраїнському фестивалі ідейного танцю Кадуріній Дар’ї м. Харків, листопад 2015 р.

► Диплом за ІІІ-є місце, тема «Єдність», на Всеукраїнському фестивалі ідейного танцю, м. Харків, листопад 2015 р.

► Диплом лауреата І-го ступеня у номінації «Естрадна хореографія», 4 вікова категорія, на Міжнародному фестивалі дитячо-юнацького мистецтва «Дивосвіт» Монько Олександрі, листопад 2015 р.

► Диплом за ІІ-е місце в категорії «Jniors Solo Rising», соло, на Всеукраїнському фестивалі «Feel the Beat Dance Festival» Канаєвій Аліні, м. Київ листопад 2015 р.

► Диплом лауреата ІІ-го ступеня в номінації «Естрадна хореографія», JUNIOR, на Відкритому фестивалі хореографічного мистецтва «Kharkiv Best Fest», м. Харків, листопад 2015 р.

► Диплом лауреата ІІ-го ступеня в номінації «Сучасна хореографія», соло, MID, на Відкритому фестивалі хореографічного мистецтва «Kharkiv Best Fest» Монько Олександрі, м. Харків, листопад 2015 р.

► Диплом лауреата І-го ступеня в номінації «Сучасна хореографія» на Всеукраїнському конкурсі хореографічних мініатюр «Вдохновение» Заславській Владиславі, листопад 2015 р.

► Диплом за І-е місце в категорії «Juniors Big Group Rising, Jazz-Modern» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Тhe challenge», м. Київ, листопад 2015 р.

► Диплом за І-е місце в обласному фестивалі-конкурсі дитячої хореографії «Веселі закаблуки», листопад 2015 р.

► Диплом лауреата І-го ступеня на Чемпіонаті України з хореографії «The challenge», м. Київ, лютий 2016 р.

► Диплом за І-е місце в категорії «Juniors Duo Trio Rising, Jazz-Modern» на Чемпіонаті України з хореографії «The challenge» дуету у складі: Волошиної Єви та Канаєвої Аліни, м. Київ, лютий 2016 р.

► Диплом за І-е місце у лізі лауреатів, номінація «Юніори формейшн», на ІІ Всеукраїнському фестивалі талантів «ZaГрай entertainment FEST – 2016», березень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси», березень 2016 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації «Сучасна хореографія», 12-15 років, на Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Дніпроданс – 2016» Кадуріній Дар’ї, м. Дніпро, березень 2016 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації «Сучасна хореографія», 12-15 років, на Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Дніпроданс – 2016» Кадуріній Дар’ї та Рожковій Ганні, м. Дніпро, березень 2016 р.

► Гран-прі в номінації «Сучасна хореографія», соло, третя вікова категорія (13-16 років) на ІІ Всеукраїнському телевізійному хореографічному фестивалі-конкурсі «DANCE-КЛАСС» Заславській Владиславі, квітень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в категорії «СТК», міні формейшн + продакшн, на Другому турі ГРАН-ПРІ WorldUCA за композицію «Незвичайне варення», м. Дніпро, квітень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в категорії «Dance Show», міні продакшн, на Другому турі ГРАН-ПРІ WorldUCA за композицію «Бджолині історії», м. Дніпро, квітень 2016 р.

► Диплом за ІІ-е місце в категорії «СТК», ювенали мала група, на Другому турі ГРАН-ПРІ WorldUCA за композицію «Шкільні подружки», м. Дніпро квітень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в категорії «Dance Show», ювенали мала група + формейшн, на Другому турі ГРАН-ПРІ WorldUCA за композицію «На хвилі стилю», м. Дніпро, квітень 2016 р.

► Диплом за ІІ-е місце в категорії «Стилізований народний танець», ювенали + юніори формейшн, на Другому турі ГРАН-ПРІ WorldUCA за компози-цію «Ой, у дубовому гаю», м. Дніпро, квітень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в категорії «Contemporary», змішана вікова категорія формейшн, на Другому турі ГРАН-ПРІ WorldUCA за композицію «Баїньки», м. Дніпро, квітень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в категорії «СТК», ювенали формейшн, на Другому турі ГРАН-ПРІ WorldUCA за композицію «Чайна вечірка», м. Дніпро квітень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в категорії «Jazz», ювенали формейшн, на Другому турі ГРАН-ПРІ WorldUCA за композицію «Випускники», м. Дніпро, квітень 2016 р.

► Диплом за ІІ-е місце в категорії «Народний танець», ювенали + юніори формейшн, на Другому турі ГРАН-ПРІ WorldUCA, м. Дніпро, квітень 2016 р.

► Диплом за І-е місце у номінації «Сучасна хореографія», соло, середня категорія, на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Звичайне диво» Кадуріній Дар’ї, , м. Запоріжжя, квітень 2016 р.

► Диплом лауреата за І-е місце в номінації «Естрадна хореографія» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Хортиця – серце Європи», м. Запоріжжя, травень 2016 р.

► Диплом лауреата за ІІ-е місце в номінації «Естрадна хореографія» на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Хортиця – серце Європи», м. Запоріжжя, травень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Естрадна хореографія», середня група, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України», м. Запоріжжя, травень 2016 р.

► Диплом за ІІ-е місце в номінації «Естрадна хореографія», соло юніори 15-18 років, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Талановиті діти України» м. Запоріжжя, травень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Сучасна хореографія», старша група, на Всеукраїнському Чемпіонаті «Я – Талант» за композицію «Після мене» Кадуріній Дар’ї, м. Запоріжжя, травень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в номінації «Сучасна хореографія», продакшн діти 5-8 років, на Всеукраїнському Чемпіонаті «Я – Талант» за композицію «На прогулянці», м. Запоріжжя, травень 2016 р.

► Диплом за І-е місце в номінації „Сучасна хореографія”, дует юніори 15-18 років, на Всеукраїнському Чемпіонаті «Я – Талант», м. Запоріжжя, травень 2016 р.

► Диплом дипломанта І-го ступеня в категорії «С», сучасна хореографія, соло, на Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі «Планета надхнення» Школьних Олексію, м. Запоріжжя, травень 2016 р.

► І місце на Міжнародному дитячому фестивалі «Сонце, радість, краса», м. Несебр, Болгарія 19.06.2016 р.

► Диплом за ІІ-е місце в категорії «Хореографія – Сучасні танці», ІІІ вікова група, на Міжнародному дитячому фестивалі «Сонце, Радість, Краса» м. Несебр, Болгарія, червень 2016 р.

► Диплом І ступеня у номінації «Хореографія», соло, 3 вікова категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Cлавянський вінець» Заславській Владиславі, Болгарія, серпень 2016 р.

► Гран-прі, І та ІІ місце на 66 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі для дітей та молоді «Різдвяні зоряні мости» м. Львів, грудень 2016 р.

► Лауреати І, ІІ та ІІІ ступеня на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Кременчуцькі викрутаси 2016 — 2017» м. Кременчук, 2016 р.

► Лауреати І, ІІ ступеня на І Міжнародному конкурсі «Смерекові дива», м. Верховина Івано-Франківська область, січень 2017 р.

► Гран-прі та два І місця в Обласному конкурсі хореографічного мистецтва «Запорізькі викрутаси — 2017», лютий 2017 р.

► Лауреати І ступеня на VІ  Всеукраїнському фестивалі творчості «Березень! Канікули!» м. Дніпро, березень 2017 р.

► Гран-прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Світ у твоїх долонях» м. Київ, травень 2017 р.

► І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зоряне сяйво», м. Дніпро,    2017 р.

► Гран-прі та І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Талановиті діти України» м. Миколаїв, червень 2017 р.

► Гран-прі на ІІ Міжнародному фестивалі-форумі-конкурсі «Stars of Yaremche» м. Яремче, жовтень 2017 р.

► Гран-прі, І, ІІ, ІІІ місце на ІV Всеукраїнському хореографічному фестивалі-конкурсі «Витоки Dance» в м. Одеса, 25.11.2017 р.

► І місце на Міжнародному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт», листопад 2017 р.

► Лауреати І, ІІІ ступеня на ІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «DK DANCE» м. Харків, листопад 2017 р.

► І місце на Міжнародному конкурсі-фестивалі «Різдвяний Олімп» м. Славське Львівська область, 08.01.2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Естрадна хореографія”, вікова категорія 7-9 років, на VІІ Міжнародному відкритому фестивалі-конкурсі мистецтв „MEGA ARTS FEST” за хореографічну композицію „Часи” м. Миргород, квітень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Естрадна хореографія”, вікова категорія 7-9 років, на VІІ Міжнародному відкритому фестивалі-конкурсі мистецтв „MEGA ARTS FEST” за хореографічну композицію „Айс-крим-бум” м. Миргород, квітень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Сучасна хореографія”, вікова категорія 15-18 років, на VІІ Міжнародному відкритому фестивалі-конкурсі мистецтв „MEGA ARTS FEST” за хореографічну композицію „Погляд у небеса” м. Миргород, квітень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Дует, сучасна хореографія”, вікова категорія 15-18 років, на VІІ Міжнародному відкритому фестивалі-конкурсі мистецтв „MEGA ARTS FEST” за хореографічну композицію „Внутрішній світ” дуету у складі: Дмитренко Антоніни і Тараненко Діани, м. Миргород, квітень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Естрадна хореографія”, вікова категорія 10-12 років, на VІІ Міжнародному відкритому фестивалі-конкурсі мистецтв „MEGA ARTS FEST” за хореографічну композицію „Нотний переполох” м. Миргород, квітень 2018 р.

► Диплом лауреата ІІ ступеня в номінації „Естрадна хореографія”, вікова категорія 13-14 років, на VІІ Міжнародному відкритому фестивалі-конкурсі мистецтв „MEGA ARTS FEST” за хореографічну композицію „Восход солнца” м. Миргород, квітень 2018 р.

► Гран-прі в номінації „Сучасна хореографія”, старша категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі „Хортиця – серце Європи”, травень 2018 р.

► Диплом за І-е місце в номінації „Естрадна хореографія”, молодша категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі „Хортиця – серце Європи”, травень 2018 р.

► Диплом за ІІ-е місце в номінації „Сучасна хореографія”, середня категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі „Хортиця – серце Європи”, травень 2018 р.

► Диплом за ІІІ-є місце в номінації „Естрадна хореографія”, молодша категорія, на Міжнародному фестивалі-конкурсі „Хортиця – серце Європи”, травень 2018 р.

► Почесна грамота за високі досягнення у навчанні переможцю міської програми „Обдаровані діти” Волошиній Єві, травень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Естрадний танець”, середня категорія, на ІХ Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод „Квітуча країна” м. Умань, травень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Сучасна хореографія”, середня категорія, на ІХ Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод „Квітуча країна” Осадчій Марії, м. Умань, травень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Сучасна хореографія”, середня категорія, на ІХ Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод „Квітуча країна” Лубченко Вікторії, м. Умань, травень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Сучасна хореографія”, старша категорія, на ІХ Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод „Квітуча країна” дуету у складі: Тараненко Діани і Дмитренко Антоніни, м. Умань, травень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня в номінації „Естрадний танець”, ІІ молодша категорія, на ІХ Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод „Квітуча країна” м. Умань, травень 2018 р.

► Диплом лауреата І ступеня у вільній танцювальній категорії (середня категорія) на ІХ Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод „Квітуча країна” м. Умань, травень 2018 р.

► Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв „Талановиті діти України” м. Висова-Здруй, Польща, липень 2018 р.

► Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв „Талановиті діти України” Лубченко Вікторії,м. Висова-Здруй, Польща, липень 2018 р.

Дякуємо, що завітали до нас!


This link: kyr store

Обсуждение закрыто.