logo
  • Опубликовано 15.09.2015
  • Комментарии к записи Гурток журналістики «Проба пера» отключены

Гурток журналістики «Проба пера»

Гурток журналістики «Проба пера»

Переверзєва Аліна Віталіївна

керівник гуртка журналістики «Проба пера».

Закінчила Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Журналістика», має досвід роботи телеведучої та журналіста на ТРК «АЛЕКС» та КП «Z».

Працює у закладі з 01.09.2015 року.

 

 

 

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

В гуртку працює три навчальні групи та навчається 45 вихованців.

Структура дитячого колективу:

Головна мета гуртка — розвиток аналітичних і творчих здібностей вихованців в медіа-сфері, критичного мислення у процесі опанування знань і практичних умінь у царині сучасної медіа культури.

На заняттях гуртка діти вивчають основи журналістики, навчаються самостійно писати статті та замітки, правильно брати інтерв’ю та описувати події. Крім теорії наш гурток активно працює практично: випуск власної газети «Проба пера», експрес-випуски газет до свят, створення плакатів, листівок, журнальних сторінок. Також ведеться активна розробка відеоматеріалів – від ідеї, до сценарію і зйомок відеоролику. Гурток журналістики бере участь у низці конкурсів, пробує себе у літературній діяльності. На базі гуртка проводяться «Книжковий клуб» та «Кіноклуб» для усіх бажаючих вихованців Центру творчості.

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► Диплом за участь у міському конкурсі соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді!», 2015 р.

► Сертифікат про участь у спільному з Проектом ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» та Інститутом розвитку регіональної преси тренінгу за темою: «Розвиток зовнішніх зв’язків адвокатів, регіональних органів адвокатського самоврядування із мас-медіа та громадськими організаціями», 2015 р.

► Диплом за ІІ-е місце в номінації «Дитяче короткометражне ігрове кіно» в міському фестивалі дитячого аматорського екранного мистецтва «Сонячні промені», присвячений Всесвітньому Дню дитини, 2015 р.

► Сертифікат про те, що прослухала курс методичних навчань за програмою Міського проекту «Асоціація молодих педагогів Запоріжжя», 2015 р.

► Диплом за участь в обласному конкурсі відеороликів «Топоси пам’яті»,  2016 р.

► Диплом за ІІІ-є місце у міському конкурсі соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді», 2016 р.

► Сертифікат програми «Міські методичні навчання», модуль «Позашкільна освіта», школи професійного зростання для керівників гуртків, 2016 р.

► Диплом за 3-є місце в номінації «Кращий друкований матеріал» – «Запоріжжя в історичних постатях» на ІІ Міському конкурсі шкільних газет та сайтів «Mediaschool-2017», 2017 р.

► Диплом переможця конкурсу учнівських ессе, що проводився до Дня психолога, на тему:  «Якби я був психологом» Сінєльник Олені, 2017 р.

► І місце на Обласному конкурсі соціальної аудіовізуальної реклами «Про здоров’я пам’ятай, органічне обирай!», 2017 р.

► Грамота за перемогу у номінації  «Добра справа» міського свята педагогічної майстерності «Феєрверк талантів» за вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти міста Запоріжжя, 2017 р.

► Сертифікат співорганізатора та активного учасника Першого Всеукраїнського форуму «Асоціація молодих освітян», 2017 р.