logo

День відкритих дверей «Райдуга захоплень» та урочисте відкриття сцени ЦДЮТ

   Традиційно 15 вересня у Центрі творчості на Чарівній свято! А цього року воно було особливим! Відбулася головна подія року, збулася мрія усіх вихованців, педагогів та батьків закладу – ми побудували і відкрили власну сцену! Дитячі колективи ніби кольори райдуги: кожен яскравий і головний, особливий і неповторний, гідно презентували свою творчість. На центральній алеї ЦДЮТ було організовано виставку «Галерея творчості» кращих робіт студій образотворчого мистецтва і декоративно-прикладної творчості, відбулася демонстрація літаків на «Авіамайданчику», працювали майстер-класи «Хоббі-ленд» для всіх бажаючих. На «Цирковому килимку», під відкритим небом, можна було покрутити хула-хуп та спробувати свої сили у цирковому мистецтві. На «Території скоромовок» швидко та без помилок вимовити скоромовку і стати переможцем на ігрових атракціонах. Найактивніші учасники свята заробляли жетони – «фані-мані», які обмінювали на малюнок аквагриму. У святковому заході взяли участь усі дитячі творчі колективи та педагоги ЦДЮТ, серед них: «Народні художні колективи»: хореографічний ансамбль «Перлина»; ансамбль народного танцю «Вихиляс»; хоровий колектив української пісні «Терниця», циркова студія «Едельвейс»; «Зразкові художні колективи»: студія образотворчого мистецтва «Дивосвіт»; студія декоративних квітів «Троянда»; студія художнього в’язання «Візерунок». Дитячі творчі колективи ЦДЮТ: студія пізнавально-евристичного розвитку дітей дошкільного віку «Краплинки»; студія естрадного вокалу «Акцент»; театр моди «Секрет»; студія рукоділля «Fancy»; студія декоративного мистецтва «Iris»; авіамодельний гурток; театральна студія «Гра»; гурток лідерів дитячого самоврядування; гурток журналістики «Проба пера»; гурток комп’ютерного дизайну «Градієнт» та гуртки музичної студії.
На святі панувала атмосфера радості і творчості. З привітальним словом виступили: Щитинина Р.Ю., директор ЦДЮТ; Юдіна Л.В., директор БО «Жемчужина»; Васильєв Д.А., депутат Запорізької міської ради; Вітковська Н.В., заступник директора департаменту – начальник управління з питань розвитку освіти департаменту освіти і науки Запорізької міської ради; Лимарчук З.М., заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському районну. Також на заході були присутні: Вітер А. Л. – головний спеціаліст відділу моніторингу, комплексного аналізу та прогнозування управління з питань розвитку освіти департаменту освіти і науки Запорізької міської ради; Зубова І.О. – методист навчально-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради; Перепилиця Н.Є., начальник територіального відділу освіти Шевченківського району; директори шкіл та представники позашкільних навчальних закладів міста. Сподіваємось, що ті діти, які вперше прийшли до нас, стануть вихованцями Центру і обов’язково знайдуть свій напрям творчої діяльності.
Педагогічний колектив Центру творчості на Чарівній вітає усіх з початком нового навчального року! Хай новий навчальний рік буде багатим на яскраві події, незабутні враження, цікаві справи, нові досягнення та відкриття!

ЕдельвейсЕдельвейс

ЕдельвейсЕдельвейс

ЕдельвейсЕдельвейс

ЕдельвейсЕдельвейс

ЕдельвейсЕдельвейс

ЕдельвейсЕдельвейс

ЕдельвейсЕдельвейс

(Щоб переглянути інші фото натисніть на зображення)


Обсуждение закрыто.