logo
  • Опубликовано 18.11.2022
  • Комментарии к записи Дистанційне навчання отключены

Дистанційне навчання

До уваги учасників освітнього процесу ЗПО «ЦДЮТ Шевченківського району»ЗМР!  Відповідно до листа МОН від 27.07.2022  №1/8507-22 «Про організацію освітньої діяльності в закладах позашкільної освіти у 2022/2023 навчальному році»  навчання відбуватиметься дистанційно до особливих розпоряджень.

Відкрите заняття в рамках атестації

«Народний художній колектив» циркова студія «Едельвейс».
Педагог: Непомняща Світлана Анатоліївна. Майстерно, творчо, високо професійно.
Дякуємо, колего, за титанічну щоденну і кропітку працю!!!!!

 

 

 

 

 

 

24 січня 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, продовжують наполегливо працювати, бо мистецтво хореографії вимагає витримки і відповідної фізичної підготовки. Дякуємо вам, дорогі діти за старанність, разом все подолаємо і переможемо!

 

 

На дистанційному занятті вихованці дитячої студії «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Тетяна Аксентьєва, працювали над сучасним екзерсисом на середині зали, виконали вправи на гнучкість та працювали над відпрацюванням номеру, вивчали нові танцювальні зв’язки. Дякубмо за гарну роботу.

20 січня 2023 року відбулася інтерактивна онлайн-ігрова програма «#Твоє_прізвище» для вихованців віком від 10 до 13 років. Всі учасники дізнались про 4 основні групи походження українських прізвищ, багато інших історичних фактів та цікавинок про українські прізвища, а також поділилися історіями походження своїх особистих прізвищ. Також всі стали учасниками рекорду програми «Найкоротше та найдовше прізвище» та з’ясували ТОП-3 українських прізвища. Дякуємо директору Центру Ірині Чурсі, вихованцям ансамблю народного танцю «Вихиляс» та його керівникам — Ганні Пелішок і Світлані Новосьоловій за чудову творчу співпрацю у проведенні онлайн-програми!

Вихованці «Народного художнього колективу» дитячої студії хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Світлана Зайцева, на он-лайн занятті, добре попрацювали над стретчингом та вправами на гнучкість. Імпровізували під улюблений трек сьогодення, діти від нього в захваті! Віримо у перемогу та тренуємось !!!

Підсумкове заняття «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник- Наталя Катюшина, було веселим, теплим і новорічним. Танцювали і співали, пригадали цікаві моменти наших занять, привітали один одного та загадали одне велике бажання на всіх.💙💛
Дякуємо вам, за відданість улюбленій справі, стійкість та старанність!
Пишаємось вами! Вдячні батькам за віру і підтримку!
Всіх вітаємо з різдвяними святами, та новорічними дивами!

До Нового року залишилося зовсім мало часу, він ось-ось настане, а разом з ним прийде надія на щось нове і краще. Новий рік без ялинки важко собі уявити. А ялинку без іграшок ще важче. Новорічні іграшки наповнюють будинок святковою атмосферою, приносять чарівний настрій казки та добра. Вихованці «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, із різних матеріалів створили креативні та оригінальні новорічні іграшки, які чудово прикрасять новорічну ялинку.

 

 

23.12.2022 року відбулось відкрите заняття гуртка музичної студії за спеціальністю «Гітара», керівник — Олександр Андронов, індивідуальне заняття.
Тема: Формування та розвиток навичок та прийомів ансамблевої гри».
Високо педагогічне викладання теми та зразок власної високої майстерності володіння інструментом продемонстрував Олександр Іванович, а його вихованець — Лєвада Георгій, продемонстрував якісне і точне виконання музичних композицій.

У підготовчій студії «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», педагог — Світлана Новосьолова, тривають онлайн-заняття з партерної гімнастики. Працюємо над вправами на гнучкість, пластичність та розтяжку.

 

 

На дистанційному занятті вихованці дитячої студії «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», педагог — Тетяна Аксентьєва, виконали вправи ЗФП, вправи на гнучкість, працювали з номером діючого репертуару. Зробили кожен свій літачок мрії. Дякуємо за гарну роботу, гарний настрій та позитив.

 

 

Онлайн-заняття «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця», керівник — Олег Кірєй. Кожна репетиція як ліки для душі! Займаємося, співаємо, підтримуємо один одного, готуємося до участі у заходах!

 

Вихованці студії початкової хореографічної підготовки «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, продовжують пізнавати мистецтво хореографії. Сьогодні на онлайн-занятті плідно та старанно виконували вправи партерної гімнастики, вивчили акробатичний перекат та весело потанцювали. Дякую вам, мої маленькі і наполегливі за гарну роботу та чудовий настрій!

 

 

 

 

Онлайн- заняття студії ведучих та телеведучих «BRAVO», керівник — Тетяна Бойко.

Вихованці продовжують працювати над темою «Сценічний образ».

 

Онлайн-заняття з народної хореографії

На онлайн-заняттях вихованці підготовчої студії «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», педагог — Світлана Новосьолова, виконали розігрівальні вправи, повторили ходовий комплекс з вивченними танцювальними кроками зі зміною положень рук, розучили ритмічну руханку-забавлянку.

Зимові свята наближаються і ми замислюємось над тим, як зберегти сімейні традиції, не дивлячись на те, що більшість родин зараз знаходяться порізно. Цікаві пропозиції та оригінальні ідеї від наших вихованців надихають. Відпрацьовуємо та обираємо краще! Гурток ігротехніків «Майстерня ГРИ», керівник — Галина Мазнєва, та гурток сценічної майстерності, керівник — Ірина Ніколаєнко.

На онлайн-заняттях вихованці «Зразкового художнього колективу» студії естрадного вокалу «Акцент», керівник — Тетяна Гончарова, продовжили роботу над репертуаром та обговорили новий проєкт колективного онлайн-виконання пісень.
Це буде цікава робота!


Обсуждение закрыто.