logo
  • Опубликовано 18.11.2022
  • Комментарии к записи Дистанційне навчання отключены

Дистанційне навчання

До уваги учасників освітнього процесу ЗПО «ЦДЮТ Шевченківського району»ЗМР!  Відповідно до листа МОН від 27.07.2022  №1/8507-22 «Про організацію освітньої діяльності в закладах позашкільної освіти у 2022/2023 навчальному році»  навчання відбуватиметься дистанційно до особливих розпоряджень.

День Європи в Україні — це єдність, яка наближає нас до миру, тому вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, продовжують наполегливо працювати та підтримувати нашу країну. Разом до Перемоги!

Молодші вихованці «Зразкового художнього колективу» студії естрадного вокалу «Акцент», керівник — Тетяна Гончарова, продовжують наполегливо та старанно працювати над вокальними вправами та репертуаром.
Дякую вам, за чудову роботу на занятті!

13 квітня відбулася онлайн-зустріч з вихованцями закладу «Булінг. Як бути якщо …?», де учасники зустрічі змогли більше дізнатися про те, що таке булінг, як не стати його жертвою, як поводитися з булером та отримали корисну інформацію, яка допоможе у вирішенні життєвих ситуацій.
Зустріч провела Олена Черевична, практичний психолог Центру творчості на Чарівній.

Онлайн-заняття з вихованцями середньої та старшої груп «Зразкового художнього колективу» студії естрадного вокалу «Акцент», керівник — Тетяна Гончарова.
Вихованці працювали над чистотою інтонації мелодії, дикцією та співочим диханням у піснях.

Дистанційне заняття дитячої студії «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», 3 і 4 рік навчання.
Керівник — Тетяна Аксентьєва.
Ми разом з вихованцями виконали вправи ЗФП, вправи на гнучкість, прокачали прес та м’язи спини, вивчили нову танцювальну комбінацію.
Дякую за гарну роботу, чудовий настрій та позитив.

1 березня 2023 року відбувся прем’єрний показ інтерактивної програми «Аватар»!
Отримали позитивні емоції та радість спілкування від ігрової взаємодії. Глядачам було представлено три учасника, які мають певні аватари у соціальних мережах. Після трьох раундів необхідно було з’ясувати, кому з гравців, який аватар належить. Ми приємно здивовані, що всім трьом командам вдалося відгадати: «Хто є хто?». А все тому, що гра була щирою і чесною!

Щиро вдячні:
☑ Viktor Knysh — за ідею програми;
☑ Аріні Діброва, Олександру Чикалову та Мілі Савенковій — за участь у ігровому експерименті;
☑ Ірина Чурса — за виконання місії незалежного експерта;
☑ Гарбуз Валентина — за вміння задавати вірні питання та підтримку ігрової атмосфери;
☑ усім учасникам — за ефективне спілкування та створення ігрового online-простору.
Тож, слідкуйте за анонсами наших заходів!
Попереду ще багато цікавого!
Приєднуйтесь!

У підготовчій студії «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Світлана Новосьолова, тривають дистанційні заняття. Сьогодні попрацювали над партерними вправами на розтяжку.

 

Вітаємо з першим днем весни. Хай буде вона лагідною, сонячною та мирною.
Роботи юних художників «Народного художнього колективу» студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник — Світлана Стринадкіна, з дистанційних занять.

 

 

27 лютого 2023 року для вихованців Центру творчості було проведено квест-гру «Безпечний інтернет» в рамках реалізації проєкту «Безпечне завантаження». До програми долучилися вихованці студії ведучих та телеведучих «Браво», студії декоративних квітів «Троянда», студії художнього в’язання «Візерунок», гуртка ігротехніків та сценічної майстерності. Квест відбувся за маршрутом: Інтернет-браузер, Інтернет-павутиння, Інтернет-спілкування, Інтернет-розваги. Вдячні культорганізатору Євгенії Коваленко за змістовну програму, за можливість пізнати нове та покращити свої знання у сфері інтернет простору.
У нас з вами ще багато цікавих та актуальних тем для обговорення.
Запрошуємо усіх охочих 28 лютого о 15.00 на інтерактивну програму «Аватар». Посилання на ZOOM конференцію можна отримати у керівників колективу.
Долучайтеся!

19 лютого 2023 року відбулося відкрите заняття в рамках атестації «Зразкового художнього колективу» студії рукоділля «Fancy», керівник — Оксана Суханова, за темою: «Створення квітки із фоамірану».
Вихованці дуже плідно попрацювали.
Були раді бачити кожного!!! 
В гості до нас сьогодні завітала Ольга Пилипенко — керівник «Зразкового художнього колективу» студії художнього в’язання «Візерунок».

Чи підготували ви вже вітальну листівку до Дня закоханих!?? Якщо ні, то у вас ще є час! А для творчого натхнення завітайте на відкрите заняття до керівника студії декоративного мистецтва «Iris» — Аліни Переверзєвої та її маленьких майстринь. Тема заняття: «Розробка ескізів «Квіти рідного краю». Вихованці поспілкувалися на запропоновану тему, обговорили, які квіти, що ростуть на території України, знають, подивилися невеличке слайдшоу та розпочали роботу над ескізом весняного букету. Додатково до теми, було продемонстровано створення квітки з бавовни та листівки до прийдешнього свята кохання.

 

 

Вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, дистанційно працюють за новою темою «Український народний танець в сучасному вимірі». На занятті вихованці опрацювали тренувальні вправи і розпочали готувати композицію «Україна-це моя Земля!».
Дякую, дорогі діти за старання. Разом Переможемо!!!

 

 

Останніми днями вихованці гуртка ігротехніків «Майстерня Гри» та гуртка сценічної майстерності працюють над створенням нової гри для підлітків під назвою «Аватар». Ідея гри дуже знайома для всіх, хто має свої сторінки у соціальних мережах і розташовує на них картинки, фотографії або графічні зображення, за якими можна впізнати або ідентифікувати власника. Ця аватарка є своєрідною візитною карткою людини в мережі. Є справжні аватарки, а є не справжні, які заплутують інших користувачів і можуть стати причиною небезпеки в Інтернет спілкуванні. Як виявити, чи справжня аватарка? Як навчитись розміщувати інформацію про себе безпечно? Ці всі питання ми намагаємося вирішити за допомогою нашої нової гри. Сподіваємося, нам це вдастся! Незабаром, ми запросимо зіграти в «Аватар» всіх

7 лютого в рамках атестації було проведено відкрите заняття гуртка музичної студії за спеціальністю «Гітара» з теми «Робота над медіаторною технікою гри на гітарі».
З вихованцем Костенко Олексієм, 2-й рік навчання, працювали над засвоєннням та удосконаленням виконавських прийомів звуковидобування за допомогою медіатора, розвивали музичні здібності :музичне мислення, моторику, музично- слухові уявлення та пам’ять, прививався інтерес до роботи над технічним матеріалом, над удосконаленням технічних моливостей у виконанні п’єс різноматітного характеру.

На дистанційному занятті дитячої студії «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Тетяна Аксентьєва, разом з вихованцями працювали над класичним екзерсисом біля станка та на середині зали, виконали вправи на гнучкість та зміцнення м’язів. Працювали над танцювальним номером.

 

 

3 лютого на онлайн-занятті вихованці дитячої студії хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Світлана Зайцева, відпрацьовують техніку виконання класичних стрибків. Так бракує можливості пояснювати дітям в живу правильне виконання, та виправляти помилки вихованців, допомогти їм… Ми віримо у перемогу та навчаємося!!!

Дистанційне заняття гуртка комп’ютерного дизайну «Градієнт», керівник — Надія Чепіга, Предмет «Пакування», завдання «Пакування для шоколаду, цукерок тощо».

 

 

 

 

 

Дитячий світ- це неймовірний таємничий Всесвіт, який можна осягнути лише разом з талановитим педагогом.
Нещодавно у такий Всесвіт нас запросила на своє заняття педагог Марина Вікторівна Семчонок.
Разом з дошкільнятами студії «Краплинки» ми стали частиною цього величного Всесвіту і намагалися розгадати його таємниці.
Цікаво, змістовно, невимушено і доступно про важливе.
Дякую дітям і педагогу за місток у дитинство.

Відкрите заняття в рамках атестації

«Народний художній колектив» циркова студія «Едельвейс».
Педагог: Непомняща Світлана Анатоліївна. Майстерно, творчо, високо професійно.
Дякуємо, колего, за титанічну щоденну і кропітку працю!!!!!

 

 

 

 

24 січня 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок, продовжують наполегливо працювати, бо мистецтво хореографії вимагає витримки і відповідної фізичної підготовки. Дякуємо вам, дорогі діти за старанність, разом все подолаємо і переможемо!

 

 

На дистанційному занятті вихованці дитячої студії «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Тетяна Аксентьєва, працювали над сучасним екзерсисом на середині зали, виконали вправи на гнучкість та працювали над відпрацюванням номеру, вивчали нові танцювальні зв’язки. Дякубмо за гарну роботу.

20 січня 2023 року відбулася інтерактивна онлайн-ігрова програма «#Твоє_прізвище» для вихованців віком від 10 до 13 років. Всі учасники дізнались про 4 основні групи походження українських прізвищ, багато інших історичних фактів та цікавинок про українські прізвища, а також поділилися історіями походження своїх особистих прізвищ. Також всі стали учасниками рекорду програми «Найкоротше та найдовше прізвище» та з’ясували ТОП-3 українських прізвища. Дякуємо директору Центру Ірині Чурсі, вихованцям ансамблю народного танцю «Вихиляс» та його керівникам — Ганні Пелішок і Світлані Новосьоловій за чудову творчу співпрацю у проведенні онлайн-програми!

Вихованці «Народного художнього колективу» дитячої студії хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Світлана Зайцева, на он-лайн занятті, добре попрацювали над стретчингом та вправами на гнучкість. Імпровізували під улюблений трек сьогодення, діти від нього в захваті! Віримо у перемогу та тренуємось !!!

Підсумкове заняття «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник- Наталя Катюшина, було веселим, теплим і новорічним. Танцювали і співали, пригадали цікаві моменти наших занять, привітали один одного та загадали одне велике бажання на всіх.💙💛
Дякуємо вам, за відданість улюбленій справі, стійкість та старанність!
Пишаємось вами! Вдячні батькам за віру і підтримку!
Всіх вітаємо з різдвяними святами, та новорічними дивами!

До Нового року залишилося зовсім мало часу, він ось-ось настане, а разом з ним прийде надія на щось нове і краще. Новий рік без ялинки важко собі уявити. А ялинку без іграшок ще важче. Новорічні іграшки наповнюють будинок святковою атмосферою, приносять чарівний настрій казки та добра. Вихованці «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Ірина Солдатова, із різних матеріалів створили креативні та оригінальні новорічні іграшки, які чудово прикрасять новорічну ялинку.

 

 

23.12.2022 року відбулось відкрите заняття гуртка музичної студії за спеціальністю «Гітара», керівник — Олександр Андронов, індивідуальне заняття.
Тема: Формування та розвиток навичок та прийомів ансамблевої гри».
Високо педагогічне викладання теми та зразок власної високої майстерності володіння інструментом продемонстрував Олександр Іванович, а його вихованець — Лєвада Георгій, продемонстрував якісне і точне виконання музичних композицій.

У підготовчій студії «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», педагог — Світлана Новосьолова, тривають онлайн-заняття з партерної гімнастики. Працюємо над вправами на гнучкість, пластичність та розтяжку.

 

 

На дистанційному занятті вихованці дитячої студії «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», педагог — Тетяна Аксентьєва, виконали вправи ЗФП, вправи на гнучкість, працювали з номером діючого репертуару. Зробили кожен свій літачок мрії. Дякуємо за гарну роботу, гарний настрій та позитив.

 

 

Онлайн-заняття «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця», керівник — Олег Кірєй. Кожна репетиція як ліки для душі! Займаємося, співаємо, підтримуємо один одного, готуємося до участі у заходах!

 

Вихованці студії початкової хореографічної підготовки «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, продовжують пізнавати мистецтво хореографії. Сьогодні на онлайн-занятті плідно та старанно виконували вправи партерної гімнастики, вивчили акробатичний перекат та весело потанцювали. Дякую вам, мої маленькі і наполегливі за гарну роботу та чудовий настрій!

 

 

 

 

Онлайн- заняття студії ведучих та телеведучих «BRAVO», керівник — Тетяна Бойко.

Вихованці продовжують працювати над темою «Сценічний образ».

 

Онлайн-заняття з народної хореографії

На онлайн-заняттях вихованці підготовчої студії «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс», педагог — Світлана Новосьолова, виконали розігрівальні вправи, повторили ходовий комплекс з вивченними танцювальними кроками зі зміною положень рук, розучили ритмічну руханку-забавлянку.

Зимові свята наближаються і ми замислюємось над тим, як зберегти сімейні традиції, не дивлячись на те, що більшість родин зараз знаходяться порізно. Цікаві пропозиції та оригінальні ідеї від наших вихованців надихають. Відпрацьовуємо та обираємо краще! Гурток ігротехніків «Майстерня ГРИ», керівник — Галина Мазнєва, та гурток сценічної майстерності, керівник — Ірина Ніколаєнко.

На онлайн-заняттях вихованці «Зразкового художнього колективу» студії естрадного вокалу «Акцент», керівник — Тетяна Гончарова, продовжили роботу над репертуаром та обговорили новий проєкт колективного онлайн-виконання пісень.
Це буде цікава робота!


Обсуждение закрыто.