logo

«Еко Форуму-2021»

14 вересня 2021 року у виставковому павільйоні «Козак палац» відкрився V спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум «Еко Форум – 2021», який об’єднує експертів з питань охорони довкілля, представників бізнесу, науки, освіти і всіх небайдужих до питань екології громадян.
Організаторами «Еко Форуму-2021» виступають Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата, за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Запорізької обласної державної адміністрації, Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля. Шевченківський район було представлено творчими роботами вихованців «Народного художнього колективу» студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник – Стринадкіна С.О., «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», керівник – Солдатова І.М. та «Зразкового художнього колективу» студії рукоділля «Fancy», керівник – Суханова О.А. Роботи представляли завідуюча організаційно-масовим відділом – Ніколаєнко І.В. та Солдатова І.М.
Цей актуальний захід залучає до дискусії широке коло не тільки українських, але й закордонних експертів: понад 90 спікерів у рамках 12-ти основних локацій форуму.
Традиційно, «Еко Форум» пропонує до обговорення головну тему, що є важливою для кожної країни, міста, селища. Цього року – це впровадження локальних ініціатив у контексті Європейського зеленого курсу.
Європейський зелений курс – програма захисту клімату та довкілля, започаткована ЄС. Це стратегія, яка має на меті ресурс ефективну економіку, в якій у 2050 році буде нульовий баланс викидів парникових газів. Україна теж активно долучається до формування пріоритетів для кліматично нейтрального європейського континенту.Обсуждение закрыто.