logo

ЗАНЯТТЯ ШКОЛИ МОЛОДОГО ПЕДАГОГА

Молоді педагоги – це нові ідеї, методи роботи, більш прогресивний погляд на життя та освітній процес. Їм легше в Еру діджиталізації та трендів. Проте, без гідної психологічної і методичної підтримки важко впоратись з хвилюванням, навчитися вести журнали гурткової роботи, писати конспекти занять, проводити відкриті заняття і т.д. Неймовірно важливим є симбіоз наставників та ще зовсім юних педагогів. Саме про це говорили на занятті школи молодого педагога, яке відбулося 6 жовтня.
Для створення комфортної атмосфери практичний психолог Олена Черевична запропонувала учасникам зустрічі вправи на знайомство, знаходження ресурсу та зняття психологічної напруги. Обговорювали труднощі, які виникають в роботі, та знаходили шляхи їх вирішення.
Надаючи можливість вчитися не на помилках, а на прикладах, ми можемо бути впевнені, що наші молоді педагоги будуть реалізовувати себе не тільки як керівники дитячих колективів різних напрямів, але й займатися розвитком особистого бренду, підготовкою майстер-класів, написанням методичних розробок та участю у різноманітних професійних конкурсах.
Заняття школи молодого педагога підготувала і провела методист Олена Ткаченко.


Обсуждение закрыто.