logo

«Все починається з мрії!»

Слово «цирк» наповнює душу передчуттям радості!

21 квітня 2018 року у Запорізькому державному цирку відбулася звітна вистава, присвячена 20-річчю «Народного художнього колективу»  циркової студії «Едельвейс», «Все починається з мрії!», в якій взяли участь 120 вихованців студії віком від 5 до 21 року. Юні артисти щиро дарували свій талант шанувальникам дитячого циркового мистецтва, вражаючи технічною майстерністю, безмежними можливостями людського тіла, чудесами відваги і спритності, а також найвишуканішими костюмами та акторською майстерністю. Півтори тисячі глядачів з захопленням спостерігали за дією вистави, даруючи вдячні оплески її учасникам.

В програмі було представлено більше 4о номерів у різних жанрах циркового мистецтва: дуетна акробатика, партерне кільце, каучук, повітряна гімнастика, партерна групова акробатика, еквілібр на тростині, гра з хула-хупами тощо.

Виставу підготували: керівник «Народного художнього  колективу» циркової студії «Едельвейс» Олена Василівна Бабенко, педагоги студії — Світлана Анатоліївна Непомняща і Вікторія Анатоліївна Горбацевич.

Хочеться побажати усім учасникам вистави, щоб їх дитяче захоплення надало впевненості у собі та своїх можливостях, наповнювало життя радістю і натхненням, а, можливо, у майбутньому стало сенсом життя і подальшим професійним вибором, оскільки «все починається з мріі…»!


Обсуждение закрыто.