logo

Методичне об’єднання керівників хореографічних колективів закладу

15 грудня 2018 року відбулось чергове засідання методичного об’єднання керівників хореографічних колективів закладу з теми: «Хореографічна лексика («текст») як складова частина композиції танцю». Методичне об’єднання провела Пелішок Г.В., керівник «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс».
Хореографічна лексика – це основа хореографічного твору, де виявляється темперамент, характер того чи іншого народу. Кожен рух, жест, позиція є результатом думок і почуттів людини, в яких відображається сутність певної дії або цілої композиції.
Під час практичного заняття з вихованцями ансамблю народного танцю «Вихиляс» було зроблено акцент на понятті «хореографічний текст» та його відповідності хореографічному задуму; варіювання хореографічної лексики, значущість взаємозв’язку лексики танцю з музикою та композицією танцю; продемонстровано нові прийоми і хореографічні композиції. Учасники засідання взяли активну участь в обговоренні значущості лексичних новоутворень у хореографічній композиції.
Бажаємо керівникам хореографічних колективів Центру творчості на Чарівній плідної методичної роботи і натхнення!


Обсуждение закрыто.