logo

«Модна лялька»

Вихованці «Народного художнього колективу» студії образотворчого мистецтва «Дивосвіт», керівник Стринадкіна С.О., взяли участь у Дитячому конкурсі міжнародної виставки «Модна лялька», яка відбулася 10-12 грудня у Києві. Виставка проводиться двічі на рік та є великою подією в українському мистецькому просторі.
За підсумками конкурсу:
— переможцем стала вихованка студії «Дивосвіт» Штепа Софія;
— 1місце у номінації «Інтер’єрна лялька» Калмикова Аліна;
Репіну Анастасію та студію «Дивосвіт» було відзначено спеціальним призом від французького мистецтвознавця.
Особливу увагу журі звернуло на образність ляльок нашого проєкту «Зоряне небо». Робота Катерини Гаркавенко «Доторкнутись до зірок» визнана майстрами однією з найкращих у створені художнього образу.
Роботи наших вихованців увійшли у грудневий артбук «Модна лялька», що є для нас неймовірною подією, бо це — каталог дорослих майстрів. Нашому проєкту присвячено розворот цього видання.
Ще один дуже приємний подарунок: роботи наших вихованців було виставлено на окремому подіумі як проєкт!
Велика повага та подяка організаторам цієї фантастичної виставки. Прекрасно, що такі майстри приділяють увагу підростаючим майстрам, надають можливості відчути мистецький простір, знайти свій шлях, повірити у мрію, мотивують до розвитку та досягнення успіху!
Всі наші учасники конкурсу: Штепа Софія, Калмикова Аліна, Репіна Анастасія, Гаркавенко Катерина, Чабан Катерина, Денисова Софія, Джафарова Діана, Головчанська Анна, Ульмова Діана отримали подарунки та дипломи.
Вітаю Чабан Катерину, Головчанську Анну, Денисову Софію з їх першою авторською лялькою та участю у заході такого рівня.
Бажаю всім моїм вихованцям натхнення і творчих звершень! Крокуємо до зірок!!!

Обсуждение закрыто.