logo

«Мрії здійснюються в Запорізькій політехниці»

Новий день дарує нові емоції, і ми не втомлюємося їх випромінювати. До теплого та сонячного Дня дитинства в Національному університеті «Запорізька політехніка» було проведено справжнє родинне свято «Мрії здійснюються в Запорізькій політехниці».
Колективи Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя були запрошені до участі в концертній, ігровій, виставковій та конкурсній програмах. Красою наповнили цей захід наші найкрутелезезніші вихованці:
«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Вихиляс»/ педагог Світлана Новосьолова;
«Народний художній колектив» хоровий колектив української пісні «Терниця»/ керівник
Вероніка Баля, акомпаніатор Сергій Левченко;
«Зраковий художній колектив» студія естрадного вокалу «Акцент»/ керівник Тетяна Гончарова.
Виставкові роботи всіх студій декоративно-прикладного мистецтва нашого центру презентувала глядачам керівник Студії декоративного мистецтва «Iris» Центру творчості на Чарівній Аліна Переверзєва.
Окрім участі в самому заході, наші діти напередодні брали активну участь в дистанційному конкурсі «Студентська соціальна реклама-2024», результати якого були оголошено саме на цьому святі.
Ми вітаємо колег: Аліну Переверзєву та Надію Чепігу та іх вихованців з перемогами в цьому конкурсі!
Кожна робота — це політ фантазії та особистого бачення соціальних проблем сьогодення.
А ще були різні конкурси, руханки, солодощі та, звичайно, післясвяткоий світлинорелакс. Наші вихованці, батьки та педагоги приємно відпочили у великому родинному колі.
Приємно було зустріти на заході своїх колег з інших закладів освіти, підтримати один одного та просто потеревенити про життя))))
Вдячні Запорізькій політехниці, особисто ректору Віктору Грешті, декану ФЕУ Владиславу Корольову та Олені Назаровій за запрошення, теплий родинний відпочинок та високу оцінку нашої спільної діяльності.
МИРУ ВСІМ ДІТЯМ ТА ДОРОСЛИМ!


Обсуждение закрыто.