logo
  • Опубликовано 23.11.2022
  • Комментарии к записи «Нас єднає мова» отключены

«Нас єднає мова»

«Теплі історії до кави» зібрали сьогодні нас в атмосферному кафе з подіями «Sweet_nest»…
Ми говорили про осінь, що минає, про запашну каву та цікаві книги під теплою ковдрою, ділилися своіми теплими життєвими історіями цієї осені, слухали ніжну ліричну музику та витягували для себе передбачення на зиму….
Наша творча зустріч була ще і неймовірно смачною, господарі цього затишного місця приготували для нас неймовірної смакоти напоі та десерт….
Дякуємо «Sweet_nest»…Місце, куди хочеться повертатися…. Дякую, колеги, за теплоту душі…
Осінь, до побачення….
Вітаємо тебе, зимонько…

Диктант Національної Єдності

Душа нації — це рідна мова, яка об’єднує. Українська — це мова перемоги!
27 жовтня 2023 року вихованці «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Наталя Катюшина, теж долучились до написання радіодиктанту єдності.
Разом до перемоги!

 

 

Європейський день мов

26 вересня 2023 року в Центр національних культур ЗОУНБ відбувся круглий стіл, присвячений Європейському дню мов за участі керівників та представників національно-культурних товариств. Говорили про вивчення іноземних мов, в тому числі нашими українцями за кордоном. Але більш за все приділили уваги українській мові, органічному входженню її в повсякденне життя, способам почати вільно розмовляти українською.

Всесвітній День Вишиванки!

18 травня колектив Центру творчості на Чарівній відзначив Всесвітній День Вишиванки! Було зроблено багато пам’ятних фотографій, які насичені весняним сонцем, святковим настроєм, білосніжними, жовтими та блакитними кольорами! Всі зібралися на святковому заході «Одягни вишиванку, країно моя!», де пролунало багато цікавих фактів про вишиванку, про світовий тренд в українських кольорах, про спогади та сьогодення. Захід було прикрашено дитячими творчими роботами студій «Троянда», керівник — Ірина Солдатова та «Візерунок», керівник — Ольга Пилипенко. Також про своє мистецтво розповіла глядачами майстриня бісероплетіння — Інна Водоп’янова (смт Якимівка Запорізької області), роботи якої теж були представлені у виставці.
Захід провели завідуюча організаційно-масовим відділом — Ірина Ніколаєнко та директор — Ірина Чурса.

Круглий стіл «Жінка і війна»

31 березня 2023 року педагоги нашого закладу: Аліна Переверзєва — керівник студії декоративного мистецтва «Iris» та Олександр Андронов — керівник гуртка музичної студії за спеціальністю «Гітара», взяли участь у Всеукраїнському круглому столі «Жінка війни», організованому Музеєм книги та друкарства м. Київ та МДПУ.
Аліна Віталіївна презентувала свої роботи з тематики «Берегиня роду українського», а Олександр Іванович інструментальну композицію до літературного нарису «Жіноче обличчя війни».
Щиро дякую колегам за активність, творчість і суголосність думок.

10 березня 2023 року відбувся культурно-мистецький захід, присвячений Шевченківським дням

«Думи мої……»
Культурно-мистецький захід, присвячений Шевченківським дням, об’єднав сьогодні у нашому центрі всіх, чиї думки суголосні з думками Великого Кобзаря.
Читали поезію, співали, знайомилися з картинами та пам’ятниками, виконували музичні композиції на його вірші, говорили про його вплив на болгарську культуру, танцювали, звучала бандура, домбра, баян та гітара…..
Просто спілкувалися про долю простої людини, яка на віки залишила нам, нащадкам, неоціненний скарб: ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ, СЛОВО….
А ще…. такою щирою з‘являлася на очах сльоза, бо все, про що писав століття тому Тарас, сучасно і близько сьогодні кожному з нас…
Особливо проникливо це лунало у виступах педагогів-переселенців, які були запрошені до участі… Доля змусила їх покинути свої домівки, але воля, незламність духу та віра, про які писав поет, допомагають іти вперед і жити….
Ми всі були щирими у своїх емоціях, для кожного він такий рідний, наш Тарас….: і для маленької Насті Горбацевич, і вже для навчених досвідом педагогів.
Красу української жінки, обрядовість українського життя та велич нашої нації було передано через хореографічні композиції у виконанні колективу «Вихиляс», керівник — Ганна Пелішок.
Все, про що писав Тарас, майстерно втілили у своїх роботах наші педагоги-майстрині і чудовою виставкою прикрасили нашу залу.
Теплою і невимушеною, щирою і творчою, емоційною і щемною була зустріч……
Кожен з учасників подарував часточку свого серця і тепло своїй душі великому генію — ТАРАСУ ШЕВЧЕНКУ…..

21 лютого — Міжнародний день рідної мови.

Зустріч лінгвістичного клубу «Мова єднає нас» Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя була сьогодні, безумовно, присвячена Дню рідної мови…
Тепло, щиро, по- родинному говорили про мову…
Сумували і раділи, читали самі і слухали один одного, малювали і складали, просто мовчали, слухаючи пісні… Згадували, мріяли, ділилися…..
Бережімо мову, бо це- ми!!!
До Дня рідної мови. Зустріч представників Центр національних культур ЗОУНБ «Рідна мова- рік війні».
«Читання возвеличує душу»/// Вольтер.
Книги від вихованців Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя.
Від однієї дитячої душі до іншої…
Долучилися до флешмобу #Даруємо_книги_ЗОУНБ

14 лютого Міжнародний день дарування книг

Відомі митці про роль книги в житті людини.
До Дня дарування книг.
З любов‘ю до книги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лінгвістична зустріч «Крила мого життя»

13 лютого 2023 року відбулася лінгвістична зустріч клубу «Нас єднає мова», яка стала вже традиційною для працівників нашого закладу.
У дружній невимушеній співбесіді ми розширюємо свій мовленнєвий запас, поглиблюємо свої знання з української мови і просто тепло спілкуємося.
Сьогодні говорили про крила, які допомагають жити, шукали ті джерела натхнення, які супроводжують нас ….
Цікаво… Тепло….Мотивуюче….
https://www.facebook.com/100023634884878/videos/1562923470850004

Хустка — оберіг жіночої долі

Творчі зустрічі лінгвістичного клубу «Нас єднає мова» вже стали традиційними…..
Сьогодні темою нашої бесіди була українська хустка. Ми запланували цю зустріч, звісно, на 9 грудня…, але життя сьогодення вносить свої корективи…. Та поруч з прикрашеною ялиночкою розмова про оберіг жіночої долі набула ще тепліших і щиріших відтінків….
А різдвяна пісня, яку подарувала нам пані Наталія, розфарбувала нашу зустріч у різдвяно- хустинкові кольори.

Презентація дитячої книги

23.12.2022 року в обласній бібліотеці відбулася презентація дитячої книги Річарда та Елізи Карлайл.
За багаторічну творчу співпрацю з бібліотекою нашому закладу теж була подарована ця книга.
Пропонуємо вам познайомити своїх вихованців з нею, це історії про справжню дружбу, захопливі пригоди та мудрі уроки життя. Книга у закладі, будь ласка!!!!!
Це новорічний подарунок нашим вихованцям від обласної бібліотеки!
В свою чергу ми взяли участь у благодійній акції, що проводить бібліотека і передали обереги для воїнів від наших педагогів-майстринь.
Щиро дякую, колеги, за участь!!!

ХХІІ Всеукраїнський Диктант Національної Єдності

Педагоги Центру творчості на Чарівній долучились до написання ХХІІ Всеукраїнський диктант національної єдності….
До щему, до сліз, які іноді заважали писати, до душі, до серця……..Кожне слово про те, що сьогодні відчуває кожен з нас!
Ми єдині у своєму бажанні — ПЕРЕМОГА!!!! Дякую своїм дорогим колегам за підтримку, за суголосність думок, за єднання, за емоції, теплі і щирі слова і усмішки!!!!!
Боже, як хочется прошепотіти: «Я вдома….» і розцілували стіни…

«З ЛЮБОВ‘Ю ДО РІДНОГО СЛОВА»

Мова — це генетичний код нації, наша сила і наша правда, наша гордість і наша велич.
ЗПО «ЦДЮТ Шевченківського району» ЗМР до Дня української писемності та мови.
Творчий проєкт «З ЛЮБОВ‘Ю ДО РІДНОГО СЛОВА»


Обсуждение закрыто.