logo

Наш надзвичайний LEGO ДЕНЬ

11 жовтня 2017 року у Центрі творчості на Чарівній був справжній LEGO день! В рамках роботи Центру в проекті «Сприяння освіті» згідно Меморандуму про взаєморозуміння між МОН України та фондом The LEGO Fondation, до закладу завітали почесні гості: Каспер Оттоссон Канструп – віце-президент The LEGO Fondation (Королівство Данія), Оксана Рома – керівник проекту «Сприяння освіті» (м. Київ) і Олена Шуляк – тренер проекту (м.Дніпро). Гостей привітали Щитинина Р.Ю., директор ПНЗ «ЦДЮТ Шевченківського району», Колчина О.В., головний спеціаліст ТВО Шевченківського району, вихованці і педагоги Центру.
Під час зустрічі гості познайомились з дитячими творчими колективами закладу. Серединська О.С., заступник директора з навчально-виховної роботи, презентувала напрями роботи Центру з впровадження навчання через гру в роботу дитячих колективів Центру. Вони також стали учасниками заняття Черевичної О.А., практичного психолога, тренера проекту «Сприяння освіті», з навчання через гру з LEGO. На занятті гості разом з вихованцями студії інтелектуального і творчого розвитку дітей дошкільного віку «Краплинки» привітались за допомогою цеглинок LEGO, приготували справжній LEGO-борщ та створили чудові LEGO-смайлики.
Зустріч подарувала всім багато позитивних емоцій і незабутніх вражень, надихнула педагогів закладу на подальшу творчу роботу в проекті.

2

3

4

5

6

7

8

9

10


Обсуждение закрыто.