logo

Онлайн-діалог учасників та журі фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства — Гра»

Логічним завершенням Х Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу ігрових програм «Адреса дитинства — Гра» став онлайн-діалог учасників та журі Фестивалю.
5 листопада 2020 року, відбувся аналіз та інтерпретація побаченого, переосмислення і звернення до почуттів. Дуже важливо було почути рекомендації та побажання журі відносно виступів учасників на Фестивалі. Це обговорення хочеться назвати «3D формат»:
по-перше, залучені три сторони учасників Фестивалю: журі, організатори та учасники;
по-друге, в онлайн-діалозі взяли участь три члени журі:
 КНИШ Віктор Миколайович – співголова журі, режисер, автор соціально-педагогічних, культурологічних проектів для дітей, радник генерального директора Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», м. Київ;
— ГАРБУЗ Валентина Олександрівна – співголова журі, керівник гуртка «Мій край. моя родина» Комунальної організації Центру дитячої та юнацької творчості «Шевченківець», лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів організаторів дозвілля, Заслужена артистка України, м. Київ;
— НЄМАЯ Яніна Семенівна – режисер, член спілки театральних діячів, бізнес-тренер України, м. Київ. – три особистості, три професіонала, три ракурси бачення ігрової програми!
по-третє , розглянуто три ключових проблеми ігрової програми: актуальність теми, наявність Гри в контексті ігрової програми та її ефективність, майстерність ігротехніків.
Кожен учасник мав можливість задати запитання та отримати змістовну відповідь. Діалог відбувся! Це був якісний зворотній зв’язок та цінний фідбек від спілкування і співпраці. Щиро вдячні кожному, хто приєднався до нашої комунікації та всім, хто допомагає творити історію Фестивалю разом з нами!

Обсуждение закрыто.