logo
  • Опубликовано 09.08.2016
  • Комментарии к записи Оркестр народних інструментів отключены

Оркестр народних інструментів


Логотип

Оркестр народних інструментів

Оркестр народних інструментів – самобутнє явище у світовій музичній культурі. Національні інструменти у своєму розвитку були нерозривно пов’язані з духовним життям, побутом, естетичними і моральними поглядами українського народу. Вони виражають багатство його внутрішнього світу, невичерпний оптимізм, особливі, специфічні риси української нації.
Головною метою навчання в колективі є залучення вихованців до музичного виконавства, збагачення їх внутрішнього світу через пізнання кращих зразків вітчизняної та світової музичної культури; виховання музично освіченого, висококультурного, ерудованого артиста; формування предметних та життєвих компетенцій засобами музичного мистецтва.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД


 

Дерик Світлана Григорівна

керівник оркестру народних інструментів

 
 
 
 
 
 
 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

    На заняттях в оркестровому класі впроваджуються принципи соціально-психологічного партнерства під час спілкування вихованців у різновіковому колективі. Заняття проходять за новітніми методиками та сприяють розвитку гармонічного слуху та музичної пам’яті.
    Велике навчально-виховне значення має концертна практика: вона розвиває артистичність, творчу уважність, почуття відповідальності. Навчання гри в оркестровому класі сприяє розвитку етичних смаків, прищеплює практичні навички та знання, які необхідні для участі в колективах художньої самодіяльності, розвитку камерного музикування.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

  • Диплом за І-е місце в Обласному фестивалі-конкурсі інструментальної музики „Музична веселка”, лютий 2016, (ДОіН ЗОДА наказ від 26.02.2016, № 0148);

  • Диплом за участь в Обласному фестивалі-конкурсі інструментальної музики „Музична веселка”, лютий 2016, м.Запоріжжя;

  • Гран-прі в номінації „Інструментальна музика, ес (народна)”, змішана категорія, на ІV Всеукраїнському фестивалі дитячо-юнацької творчості „Перші проліски”, квітень 2016,м. Дніпропетровськ.

  • [evc_social_likes]


    Обсуждение закрыто.