logo

Перемога циркової студії «Едельвейс»!

Вихованці «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс» взяли участь у Всеукраїнському фестивалі «UNITE SHOW FEST», де здобули такі перемоги: Гран-Прі, персональну відзнаку від члена журі Андрія Пир запрошення до КМАЕЦМ отримали: Герман Максим та Непомняща Вероніка.
Особливу відзнаку від журі отримали: в номінації «з Україною в серці» — Бавикіна Вікторія,
в номінації «Найкраща постановка» — «duo ElMaks» Герман Максим та Грязєва, в номінації «Зірка USF” — Непомняща Вероніка, в номінації «Відзнака журі» — Горбацевич Анастасія.
Лауреат першого ступеня — Непомняща Вероніка, Аграсай Богдан, Горбацевич Анастасія, Шапарь Валерія, Шапарь Ярослава, Земляна Софія, Тушева Уляна, Герман Максим, Орлова Марія, Бавикіна Вікторія, Дорохова Аріна, Кузнецова Даша, «duo MeGo” Мегеда Валерія та Головченко Поліна, «duo ElMaks» Герман Максим та Грязєва Єлизавета, Аграсай Богдан та Горбацевич Анастасія, Групова акробатика.
Лауреат другого ступеня — Курилкіна Вероніка, Максименко Таїсія.
Дякуємо організаторам фестивалю за такий неймовірний, емоційний фестиваль! Все було злагоджено і яскраво, доброзичлива атмосфера, гарна сцена, професійна та якісна либідка від Дениса Рум’янцева, можливість проби підвісу за лаштунками, веселі анімації для дітей перед нагородженням, чудові подарунки, смачні смаколики, ну і найголовніше професійне зіркове журі: Марія Ремнева, Андрій Пир, Евгенія Мальцева та Кірюшин Володимир. Якому ми вдячні за високу, професійну оцінку нашого колективу! Дякуємо за професійні влучні поради, які ви надаєте для нашого подальшого розвитку.
Дякуємо нашому Центр творчості на Чарівній м.Запоріжжя за можливість займатись улюбленою справою.
Ми щиро вдячні Тамарі Зубко за підтримку наших вихованців і можливість літати. Олег Капустин завдяки вам вони відчувають глядача, та навчились себе любити.
Низький уклін батькам, за підтримку та допомогу!


Обсуждение закрыто.