logo

«Писанковий рай»

З 06.04.2020 до 17.04.2020 проводиться обласний фестиваль писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», з метою популяризації мистецтва писанкарства в Україні, творчого розвитку дітей та юнацтва, патріотичного і громадського виховання дітей, задоволення їх потреб у творчій самореалізації.
З давніх часів українці були духовно багатою та культурно яскравою нацією. Саме через традиції та різноманітні звичаї Обласний фестиваль «Писанковий рай» розкриває величезний культурний та історичний потенціал нашого народу. Завдяки фестивалю відбувається відродження культури Запорізького краю, а його талант відтворюється повною мірою в рукотворній майстерності, демонструє багатомовність історичної геніальності та культурних надбань представників різних регіонів України.
На фестивалі можуть бути представлені писанки і мальованки, виготовлені в таких техніках:
— крапанки;
— дряпанки;
— трав’янки;
— мальованки;
— солом’янки;
— оздоблені крупою;
— мотанки;
— квіллінг;
— декупаж;
— обв’язані, вив’язані;
— травлені;
— оплетені бісером;
— вишиті гладдю, стрічками, хрестиком та інші.
В роботі обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» взяли участь вихованці колективів ЦДЮТ: «Зразкового художнього колективу» студії рукоділля «Fancy», керівник – Суханова О.А. та «Зразкового художнього колективу» студії художнього в’язання «Візерунок», керівник – Пилипенко О.Ф.
Бажаємо нашим майстриням творчого натхнення та успіху!


Обсуждение закрыто.