logo

Подвійне гран-прі «Перлини» у Польщі

З 23 по 29 липня 2018 року вихованці підготовчої студії «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина», керівник — Катюшина Н.В., взяли участь у Міжнародному фестивалі мистецтв «Талановиті діти України», який відбувся у польському місті Висова-Здруй. На фестивалі творчий колектив здобув ГРАН-ПРІ — за колективний виступ та володарем ГРАН-ПРІ стала солістка студії Вікторія Лубченко! На гала-концерті був присутній мер міста Висова-Здруй, який привітав учасників фестивалю і подарував їм пам’ятні подарунки. Представники польської сторони забезпечили дуже гостинний прийом, тепло зустрічали наших дітей, захоплюючись їх майстерністю і творчим потенціалом.
Під час участі у фестивалі, діти мали можливість насолодитись гірськими краєвидами, чудовим повітрям курортного містечка Висова-Здруй, попити цілющої мінеральної води з мінеральних джерел та відвідали багато екскурсій у різних містах Польщі: побували у замку 16 століття, в якому жили заможні польські королі, відвідали музей іграшок, термальний басейн, здійснили прогулянку на конях. Вихованці «Перлини» також побували у словацькому курортному місті Бардейов, де відвідали храм Базиліка Святого Егідія, піднялись на ратушу і спостерігали зверху красу і неповторність цього дивовижного міста.
Ця творча поїздка принесла море позитивних емоцій і залишила багато незабутніх вражень та спогадів! А добрі світлини — яскраве тому підтвердження.


Обсуждение закрыто.