logo

«Позашкілля Запорізького краю з вірою у майбутнє»

Шановні колеги!
Запорізьке відділення Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Заклад позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» Запорізької міської ради за підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, територіального відділу освіти Шевченківського району Запорізької міської ради запрошує Вас взяти участь в обласному онлайн-семінарі «Позашкілля Запорізького краю з вірою у майбутнє» (далі – Семінар), що відбудеться 06 жовтня 2022 року об 11.00 годині.

У Семінарі беруть участь партнери: Міжнародна асоціація позашкільної освіти, кафедра позашкільної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова; комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради та заклади позашкільної освіти міста та області.

До участі у Семінарі запрошуються представники органів управління освітою місцевої влади; керівники та заступники директорів закладів позашкільної освіти м. Запоріжжя та Запорізької області.

Посилання на вхід до конференц-зв’язку Zoom: https://us05web.zoom.us/j/88925962726?pwd=eVFlWHJLd0YvSS9JV3g3aHR1RWdHUT09Обсуждение закрыто.