logo
  • Опубликовано 20.10.2017
  • Методична робота, Новини, Психолог, ЦДЮТ
  • Комментарии к записи Психологічний арт-інтенсив для практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів міста отключены

Психологічний арт-інтенсив для практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів міста

19 жовтня 2017 року стартував проект психологічного супроводу НМЦ департаменту освіти і науки Запорізької міської ради – Сертифікований психологічний інтенсив «Роль арт-терапії в діяльності психологічної служби закладів освіти». За програмою інтенсиву, у Центрі творчості на Чарівній відбувся психологічний практикум – «Арт-терапевтична гра «Зони відповідальності» з використанням цеглинок LEGO» (Модифікація гри Олени Тарариної), який підготували і провели: Черевична Олена Анатоліївна, практичний психолог, і Серединська Олена Станіславівна, заступник директора з навчально-виховної роботина. Основною метою цієї гри є створення умов для засвоєння підлітками поняття «відповідальність», усвідомлення ними зон власної відповідальності, їх прийняття та реалізація.
Дякуємо учасникам психологічного практикуму – психологам і соціальним педагогам освітніх закладів міста, за щирість, відвертість та позитив! Сподіваємось на подальші зустрічі, цікаве професійне спілкування і співпрацю.

7

1

2

3

4

6


Обсуждение закрыто.