logo

Підсумкова педагогічна рада

2 червня 2023 року в Закладі позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради об 11:00, в форматі онлайн (ті педагоги, які за кордоном) — офлайн відбулася підсумкова педагогічна рада з питань статутної діяльності закладу за 2022-2023 н.р.
Усі правила безпеки та алгоритм дій під час оголошення сигналу «повітряна тривога» були дотримані.
На педагогічну раду були запрошені технічні працівники закладу.
У теплому професійному колі говорили про організацію освітнього процесу протягом такого важкого навчального року.
Розпочали, звичайно, виконанням гімну України, який став символом незламності духу українського народу. Лунав гімн, а на очах у багатьох були сльози, бо в ці хвилини ми завдячували тим хлопцям, які здобувають для нас можливість жити.
Високо патріотичним налаштуванням на зустріч стала пісня «Ми з України» у виконанні керівника «Народний художній колектив» хоровий колектив української пісні «Терниця» Вероніки Балі.
Директор закладу, ірина Чурса, зупинилась на основних напрямках діяльності закладу, відзначила основні досягнення колективу протягом року, а саме:
*участь у методичних заходах педагогів:
-Міжнародні — 11 /17 сертифікатів/
Всеукраїнські – 67 /177 сертифікатів/
Обласні – 5 /31 сертифікат/
Міські – 6 /36 сертифікатів/ + участь у засіданнях професійних спільнот за напрямами позашкільної освіти
*Конкурси педагогічної майстерності:
-IV Міжнародна виставка “СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2023” ЗОЛОТО
Номінація «Виховання національної еліти – запорука майбутнього розвитку українського суспільства» /досвід роботи Пелішок Г.В.
-Відкритий конкурс професійної майстерності педагогів ЗПО «Сучасне заняття гуртка: МАЙСТЕРність. Інновація» / 10 педагогів
-Міський фестиваль «Зірка позашкілля-2023» / 8 педагогів/
* активну участь колективу у місцевому проєкті «Управлінська сотня» та «Територія освітніх перспектив» (ТОП)
*Участь у конкурсах різного рівня:
-Міжнародного рівня: 247
-Всеукраїнського рівня: 238
-Обласного рівня: 39
-Міського рівня: 36
Акцентувала роботу педагогів під час навчального року, зокрема Пелішок Ганни Василівни, керівника «Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «Вихиляс», які протягом цього навчального року взяли участь у 15 — ти заходах м.Запоріжжя.
Ділилися враженнями від нового напряму міжнародної україно-болгарської співпраці.
Говорили про співпрацю з закладами освіти, громадськими та волонтерськими організаціями.
Найактивнішою була діяльність всього Центру з Бо «Запорозькі берегині», «Сильна і вільна Кирилівка», а зокрема педагогів — з дітками — ВПО у Відкритому просторі «Саме тут». Вони були відзначені Подяками від КУ «Агенція розвитку Мелітополя» Відкритий простір «Саме тут».
Зі сльозами на очах говорили про волонтерську діяльність: ми виготовляли обереги, донатили і збирали смаколики, вʼязали шкарпетки та шили білизну, нашили більше 2 000 подушок і збирали речі… Згадували і бажали нашим воїнам скорішого повернення додому з ПЕРЕМОГОЮ.
Олена Серединська, заступник директора з навчально-виховної роботи, зупинилася на цікавій аналітичній інформації по Ютуб-каналу нашого закладу: 136 підписників, 113 відео.
Протягом навчального року педагогами Центру створено більше 100 відеозанять та відео майстер-класів, завантажених на ютуб-канал закладу.
Більше 60 освітніх відеоматеріалів педагогів Центру творчості на Чарівній представлено на міській освітній платформі «Online школа Запоріжжя».
Наша група «Центр творчості на Чарівній» у Facebook налічує — 3062 учасника, 17 772 перегляда за останні 28 днів. Загальна кількість публікацій — 1203
Галина Мазнєва, заступник директора з виховної роботи, анонсувала новий сезон 2023 року проведення брендового фестивалю закладу «Адреса дитинства-Гра!», до участі в якому вже зараз запросила педагогів готувати креативні ідеї.
Ірина Ніколаєнко, завідувачка організаційно-масовим відділом, зазначила активність педагогів у конкурсах різного рівня, високий рівень конкурсних робіт та подякувала педагогам, не дивлячи на складність участі у дистанційному форматі, за високу результативність.
Олена Черевична, практичний психолог, зупинилась на психологічному супроводі освітнього процесу закладу протягом 2022-2023 року: проведення занять психолого-педагогічної лабораторії, психологічні кав’ярні для педагогів, онлайн-зустріч для підлітків «Булінг. Як бути якщо …?», про впровадження в освітній процес студії «Краплинки» шведської програми соціально-емоційного навчання та розвитку дітей дошкільного віку» Веселі друзі» …
На завершення педагогічної ради директор закладу подякувала всім працівникам закладу за витримку, силу духу і високий рівень освітнього фронту Центру творчості на Чарівній і вручила Подяки …..
А потім був святковий торт і кава………. Бо то вже просто було родинне свято…..
Нехай літо буде теплим для кожного з нас та наших вихованців в прямому і переносному значені.
Ми вистояли! Це головне! Українських педагогів ніщо не зламає!
Дякую за потужну працю. шановні колеги!
Вдячні нашим вихованцям, що були з нами протягом навчального року, а батькам — за підтримку, за те, що ви з нами.
Разом до Перемоги!


Обсуждение закрыто.