logo

Районне свято до Дня визволення Запоріжжя

    15 жовтня у парку ім.Клімова відбулось урочисте святкування 73 річниці звільнення міста від німецько – фашиських загарбників.
    Завдяки чудовій програмі, підготовленій вихованцями ЦДЮТ Шевченківського району, всі присутні змогли насолодитися зворушливим концертом, наповненим вдячністю, гордістю та щемливим почуттям туги за тими, кого вже немає з нами.
    Вірш у виконанні Андрія Порошина, чудові пісні Віти Кардупи та Дмітрієнко Олени підтримали гарну атмосферу створену на цьому святі. Бажання діток не допустити більше таких жахливих подій на свою землю — вихованці студії «Акцент» втілили у пісні «МИ ЗА МИР». Злагоджена робота ведучих далася взнаки – ігрова програма була насиченою та різноманітною, конкурси цікавими та пізнавальними : співи в «караоке»,танці , дитячі забави, солодкі загадки, управління «парашутом» та приємні подарунки – все це об’єднало наш колектив, гостей свята, людей всіх вікових категорій.
    Прекрасно, що ми маємо змогу вшанувати пам’ять своїх містян, які так хоробро відстоювали наше право на щасливе та безтурботне майбутнє . Дуже знаковим є те, що свято було проведено завдяки «Мотор Січ», яке було трудовою колискою для багатьох наших сімей.

ПсихологПсихолог

ПсихологПсихолог

ПсихологПсихолог

ПсихологПсихолог


Обсуждение закрыто.