logo

Свято педагогічної майстерності «Феєрверк талантів»

   9 червня 2016 року у великій залі Запорізької міської ради відбулось урочисте підведення підсумків творчої та професійної діяльності педагогів позашкільних навчальних закладів міста за 2015-2016 навчальний рік. Присутніх привітали: Пустоваров А.І., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, Погребняк Ю.В., директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Вітковська Н.В., заступник директора департаменту, начальник управління освіти і науки, Гусак О.В., завідувач інформаційно-аналітичним методичним центром департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, Зубова І.О., методист ІАМЦ департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.
   У номінації «Гордість позашкілля» за перемогу в конкурсі професійної майстерності «Джерело творчості» та VI Міській педагогічній виставці грамотами виконавчого комітету нагороджено: Солдатову І.М., керівника «Зразкового художнього колективу» студії декоративних квітів «Троянда», Вакулович О.В., керівника гуртка студії пізнавально-евристичного розвитку дітей дошкільного віку «Краплинки», Черевичну О.А., практичного психолога.
   У номінації «Інноваційний пошук» за створення методичних розробок, програм, інноваційних проектів нагороджено Комису І.В., методиста ЦДЮТ та Суханову О.А., керівника студії рукоділля «Fancy».
   У номінації «Добра справа» за активну участь у реалізації творчих проектів міського рівня нагороджено Гончарову Т.О., керівника «Народного художнього колективу» хорового колективу української пісні «Терниця» та студії естрадного вокалу «Акцент».
   У номінації «Формула успіху» за вагомі досягнення дитячих колективів та сприяння розкриттю талантів вихованців нагороджено Ряховську С.А., керівника підготовчої студії «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Вихиляс».
   Сертифікатами «Методичні навчання» нагороджено учасників методичного навчання у модулі «Позашкільна освіта»: Ніколаєнко І.В., керівника гуртка сценічної майстерності, Комису Ю.О., керівника гуртка лідерів дитячого самоврядування, Переверзєву А.В., керівника гуртка журналістики.
    У номінації «Територія доброти» за створення умов для успішної реалізації творчих ініціатив на рівні міста, області, держави нагороджено Щитинину Р.Ю., заслуженого працівника народної освіти України, директора нашого Центру.
   Вітаємо переможців! Бажаємо натхнення і творчої наснаги для реалізації цікавих творчих проектів у новому 2016-2017 навчальному році!


Обсуждение закрыто.