logo

Студія новорічних миттєвостей!

Шановні діти та дорослі!
Запрошуємо вас до студії новорічних миттєвостей! Будемо разом створювати новорічний настрій, наберемось позитивних емоцій та яскравих вражень! Як саме?
Потрібно зробити лише три кроки та зафіксувати їх на фото. Фото з хештегом # новийрік22_начарівній розмістити на сторінці групи «Центр творчості на Чарівній» у мережі «Facebook». Фото, яке набере найбільшу кількість лайків, буде визнано переможцем.
Крок 1. Новорічне б’юті
Вбрання та макіяж для ідеального селфі.
Необхідно завітати у новорічну Beauty Zon, де можна буде отримати професійні поради від б’юті-майстра: як створити новорічний образ та стати зіркою в новорічну ніч.
Крок 2. Мистецтво упаковки подарунку.
До Нового Року залишилося кілька днів, і кожен із нас замислюється, що ж купити для своїх близьких. Подарунок, безумовно, має бути корисним, красивим та приносити приємні емоції. Ми впевнені, що саме оригінальна і сучасна упаковка створить той самий святковий та чарівний настрій! Адже, ти ніколи не знаєш, що там усередині. І це є інтрига! Тому запрошуємо вас відвідати наш майстер-клас. Здивуйте близьких та рідних!
Крок 3. «Новорічне селфі»
Зробити селфі за особистим вибором фотозони, але фото має по-максимуму «зарядити» новорічним настроєм усіх користувачів мережі.
Переможця оберуть самі користувачі у мережі «Facebook» шляхом онлайн-голосування. І після завершення Різдвяних свят буде підведено підсумок та нагороджено Новорічним подарунком тих, кому вдалося виконати три завдання.
https://www.facebook.com/100001689322027/videos/pcb.3203418596545613/339251888023818


Обсуждение закрыто.