logo
  • Опубликовано 05.10.2015
  • Комментарии к записи Музичний гурт «Сінгл» отключены

Музичний гурт «Сінгл»


Логотип

Музичний гурт
«Сінгл»

   Музичний гурт, як форма творчого прояву, є різновидом естрадного жанру, в основу якого покладено видовищність, що здатна справляти позитивний емоційний вплив на глядачів та слухачів. Це необхідний компонент процесу музичного навчання, де створюються всі умови для колективного музикування та самостійної творчості вихованців. Тут на практиці закріплюються навички, отримані у гуртку музичної студії за спеціальністю «Гітара».
   Метою створення та діяльності музичного гурту «Сінгл» є виховання гармонійно розвиненої особистості, формування музично освіченого, висококультурного, компетентного, ерудованого артиста з високорозвиненими навичками та вміннями музично-виконавської і художньо-виразної техніки.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД


 

Андронов Олександр Іванович

засновник та керівник музичного гурту «Сінгл»

лауреат міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсів і фестивалів, має досвід роботи на відомих світових сценах

 
 
 
 
 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

   До гурту зараховуються вихованці віком від 13 до 21 року, які отримали попередню музичну освіту у гуртку музичної студії за спеціальністю «Гітара» на початковому та основному рівнях.
   В сучасних умовах, саме музичні гурти малих складів, відкривають перед молоддю нові перспективи в оволодінні різножанровим репертуаром, є ефективною формою професійного навчання юного музиканта.


Обсуждение закрыто.