logo
  • Опубликовано 08.08.2016
  • Комментарии к записи «Сі-джем-блюз» отключены

«Сі-джем-блюз»


Логотип

Естрадно духовий ансамбль
«Сі-джем-блюз»

   Музичне виховання як невід’ємна частина виховання сприяє формуванню внутрішньої духовної культури, розвитку художніх здібностей. Роботу з музично-естетичного виховання треба вести систематично, вона повинна бути складовою частиною процесу формування гармонійно-розвиненої особистості.
   Під час ансамблевого музикування вихованці навчаються чути музику, що виконується ансамблем, в цілому та окремо кожним з інструментів; орієнтуватися в звучанні теми, супроводу, підголосків та ін.; виконувати свою партію відповідно до художнього трактування змісту музичного твору; імпровізувати; творчо використовувати в колективному музикуванні навички та знання, отримані в процесі музично-естетичного навчання; вести концертно-фестивальну діяльність в різних за складом ансамблях.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД


 

Кочеткова Юлія Миколаївна

керівник естрадно духового ансамблю
«СІ-ДЖЕМ-БЛЮЗ»

 
 
 
 
 
 
 
 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

    До дитячого творчого колективу приймаються вихованці, які виявляють бажання до занять в естрадно-духовому ансамблі. Тут на практиці вдосконалюються знання та закріплюються навики, отримані під час навчання на початковому та основному рівнях в музичній студії.
    Заняття в класі естрадно – духового ансамблю покликані виховувати художній смак до естрадної та джазової музики. Тому репертуар для естрадних складів потрібно складати з урахуванням естетичної вагомості музичних творів. Вихованців колективу вчать утримувати стрій, темп, рівність звучання, інтонуванню всіх інструментів і виразності виконання, а також п’єси в джазових стилях. Особливо важливою є праця над штрихами й фразуванням.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

  • Диплом за І-е місце в Обласному фестивалі-конкурсі інструментальної музики „Музична веселка”, лютий 2016, м.Запоріжжя;

  • Диплом за ІІ-е місце у ІХ міському музичному фестивалі серед позашкіль-них навчальних закладів „Акорди позашкілля”, березень 2016, м.Запоріжжя.

  • Сі-джем-блюзСі-джем-блюзСі-джем-блюзСі-джем-блюз

    [evc_social_likes]


    Обсуждение закрыто.