logo
  • Опубликовано 19.05.2018
  • "Проба пера", Новини, ЦДЮТ
  • Комментарии к записи Тиждень журналістики у Центрі творчості на Чарівній отключены

Тиждень журналістики у Центрі творчості на Чарівній

З 14 по 18 травня у Центрі творчості на Чарівній проходив Тиждень журналістики. В рамках цього заходу вихованці гуртка журналістики «Проба пера» та його керівник – Переверзєва Аліна Віталіївна, провели серію цікавих майстер-класів для вихованців Центру.
У понеділок був День реклами. Першим спікером стала Катерина Касьянова з доповіддю на тему: «Історія реклами». Майстер-клас «Що таке реклама і з чим її їдять» провела Аліса Жигульова, а Козленко Валерія та Еренбург Єлизавета поділилися зі слухачами секретами вдалої реклами та інформацією про те, як створити класний рекламний плакат! Було дуже приємно, що вихованці ЦДЮТ із задоволенням стали учасниками цього майстер-класу і отримали багато корисної інформації. 15 травня, у вівторок, відбувся День преси. На першому поверсі всі охочі мали можливість переглянути випуски газет «ПРОБА ПЕРА» за три навчальних роки, плакати, тематичні розробки та інші друковані видання. У цей день відбувся майстер-клас по створенню газети, спікером якого стала Стадницька Дар’я. Після майстер-класу, Еренбург Єлизавета та Переверзєва А.В. презентували авторську гру «Еко-світ», над створенням якої працювали більше місяця. Метою гри є формування у дітей поважного ставлення до навколишнього середовища та боротьби з негативними проявами зі сторони людей по відношенню до природи, моделювання складних природних проблем та навчання гравців їх вирішувати, збагачення екологічних знань дітей. Середа стала Днем Телебачення, який підготували спікери: Стадницька Дар’я, Євченко Софія та Дідик Поліна. У четвер пройшов День короткометражного кіно. Окрім майстер-класів з написання сценарію до короткометражки та презентації цікавих фактів про кіноіндустрію, усі відвідувачі Дня Кіно мали змогу подивитися найцікавіші короткометражні фільми 2017-2018 року. Після перегляду відео відбулась дискусія з теми: «Мої улюблені фільми».
Гурток журналістики «Проба пера» дуже вдячний усім, хто приєднався і став активним учасником Тижня журналістики в ЦДЮТ. Сподіваємось, що проведення цього заходу кожного року наприкінці травня, стане доброю традицією Центру творчості на Чарівній!
Переверзєва А.В., керівник гуртка журналістики «Проба пера»


Обсуждение закрыто.