logo

Участь Вихованців Гуртка «LEGO простір» У Відкритому Турнірі З Робототехніки «RoboticУм»

27 жовтня 2018 року у Запоріжжі, на базі сімейно-розважального центру «Дитяча планета», відбувся відкритий турнір з робототехніки «RoboticУм», організований Позашкільним навчальним закладом «Комунарський районний центр молоді та школярів» Запорізької міської ради Запорізької області в рамках реалізації соціального проекту – переможця конкурсу «Ми – це місто!».


У творчій лабораторії турніру взяли участь вихованці гуртка «LEGO простір» нашого Центру під керівництвом Богми Інни Олександрівни. Команда ЦДЮТ представила проект «Кольорові моря» студії інтеллектуального і творчого розвитку дітей дошкільного віку «Краплинки» та гуртка «LEGO простір». Інсталяція «Червоне море» не залишила байдужим нікого. Завдяки творчій та масштабній реалізації ідеї, витвір вихованців гуртка «LEGO простір» став справжньою фотозоною і водночас об’єктом зацікавлення учасників та гостей заходу.
За результатами участі у турнірі вихованців Центру творчості на Чарівній нагороджено грамотами, медалями та цінними подарунками. Керівника гуртка «LEGO простір» — Богму І.О. відзначено грамотою департаменту освіти і науки Запорізької міської ради за активну участь у розвитку, навчанні і вихованні обдарованої молоді, популяризацію освітньої робототехніки, запровадження інноваційних технологій в освітній процес.
Вітаємо вихованців та керівника гуртка «LEGO простір» з успішною участю у турнірі! Бажаємо вам нових креативних ідей і проектів та їх успішної реалізації!


Обсуждение закрыто.