logo
  • Опубликовано 13.05.2018
  • Новини, Психолог, ЦДЮТ
  • Комментарии к записи Участь у Всеукраїнському дитячому архітектурному фестивалі отключены

Участь у Всеукраїнському дитячому архітектурному фестивалі

12 травня 2018 року у Національному комплексі «Експоцентр України» відбувся щорічний Всеукраїнський дитячий архітектурний фестиваль.
У програмі фестивалю були: виставка LEGO моделей на тему «Водний світ» від дошкільнят та школярів; інсталяція «Підводний світ» від дорослих прихильників LEGO; освітні сесії для педагогів та батьків від тренерів The LEGO Foundation; майстер-класи з методик ігрового навчання у дошкіллі та початковій школі, зокрема саме тих, які будуть упроваджуватися з вересня 2018 року в усіх перших класах країни; безмежний сімейний простір гри, навчання, пригод та розваг; піратська розвага-пригода; інтерактивні ігрові наукові шоу від Веселої науки; КРЕЙДА-ФЕСТ.
Одним з ключових завдань фестивалю є промоутування та розкриття освітнього потенціалу гри як важливого методу формування компетентностей майбутнього.
Організатором фестивалю є The LEGO Foundation.
У підготовці і проведенні Дитячого архітектурного фестивалю взяла участь Черевична О.А., практичний психолог нашого закладу, тренер проекту «Сприяння освіті».Обсуждение закрыто.