logo
  • Опубликовано 05.10.2015
  • Комментарии к записи «Фортепіано» отключены

«Фортепіано»


Логотип

Гурток музичної студії
за спеціальністю
«Фортепіано»

Гурток було створенно у 2001 році. Гра на музичних інструментах є однією з форм гармонійного розвитку вихованців; формою, що поєднує музичне навчання й естетичне виховання. Пробуджувати у дитини бажання оволодіти інструментом, розвивати інтерес і любов до музики, підвищувати пізнавальну активність, вміння виконувати та слухати музичні твори різних епох, стилів і жанрів та вміння грати з листа — головна мета гуртка. Заняття у гуртку гармонізує внутрішній стан особистості та допомогає розвиниту в дитині творчі здібності.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД


 

Якименко Надія Феодосіївна

керівник гуртка музичної студії
за спеціальністю «Фортепіано»

 
 
 
 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

   Заняття в гуртку забезпечує оволодіння основами музичної грамоти, ознайомлення з основними жанрами музики,навиками виконання музичних творів на клавішних інструментах, розвитку музичного слуху, пам’яті, почуттю ритму; сприяє розвитку бажання грати на фортепіано вдома, самостійно та брати участь у театралізованих святах; розширює словниковий запас дітей, виховує уміння спілкуватись.
   Рівень базових знань і вмінь гуртківців оцінюється за якістю виступу вихованця на академічних та звітних концертах, ефективній та продуктивній фестивальній діяльності.
   Курс з фортепіано розраховано на сім років навчання. Наприкінці навчального року проходить залік в присутності педагогів музичної студії, батьків, адміністрації, вихованців гуртку. Вихованці, які успішно склали залік зараховуються на наступний рік навчання. Опанувавши обсяг навчальної програми, випускники гуртка отримують документ про позашкільну освіту.


Обсуждение закрыто.