logo
  • Опубликовано 15.09.2015
  • Комментарии к записи «Чарівна сопілка» отключены

«Чарівна сопілка»


Логотип

Ансамбль сопілкарів «Чарівна сопілка»

    Сопілка – це один з найбільш розповсюджених народних музичних духових інструментів України, який був відомий ще з глибини століть. Виготовляється із калинової гілки, бузини, ліщини, очерету тощо. До сучасного світу вона дійшла із багатьма назвами: сопілка, денцівка, зубівка (теленка)., ріжок, піпель, флояра, дудка … За способом видобування звуків сопілка належить до найдавніших духових інструментів і має дуже приємний матовий звук.
    З огляду на важливість збереження народного музикального мистецтва в ЦДЮТ й було створенно ансамбль сопілкарів «Чарівна сопілка».

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД


 

Кочеткова Юлія Миколаївна

керівник ансамблю сопілкарів
«ЧАРІВНА СОПІЛКА»

 
 
 
 
 
 
 
 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

    Заняття в колективі сприяють оволодінню основам музичної грамоти, формує і розвиває уміння і навички гри на сопілці, на основі вивчення кращих зразків музично-інструментального репертуару допомагає формувати інтерес до музики в цілому і до виконавської культури зокрема; забезпечує ознайомлення з поняттями та знаннями фольклорного жанру, народнопісенної творчості українського народу.
    В процессі навчання педагог використовує такі методи, прийоми, вправи, дій тощо, які спонукають дитину до цілеспрямованого входження у світ мистецтва, розвивають її творчі здібності, сприяють становленню активної особистості. Основне місце у навчанні займає творча діяльність, що опирається на поняття інтерпретації, імпровізації та створенні музики. Разом і цим її реалізація потребує оволодіння практичними виконавськими навичками. Необхідною важливою умовою, що забезпечує успіх всього навчально — виховного процесу, є комплексний підхід, при якому гармонійно поєднується виховні і навчальні елементи внутрішньо-предметного та між предметного характеру.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

  • Диплом за І-е місце в Обласному фестивалі-конкурсі інструментальної музики „Музична веселка”, лютий 2016, м.Запоріжжя;

  • Диплом за ІІ-е місце у ІХ міському музичному фестивалі серед позашкіль-них навчальних закладів „Акорди позашкілля”, березень 2016, м.Запоріжжя.

  • [evc_social_likes]


    Обсуждение закрыто.