logo
  • Опубликовано 16.04.2011
  • Комментарии к записи Організаційно-масовий відділ отключены

Організаційно-масовий відділ

Ніколаєнко
Ірина Василівна

завідуюча організаційно-масовим відділом

відмінник освіти України,
керівник гуртка – методист

Організаційно-масова робота відділу спрямована на створення умов для формування життєвої компетентності вихованців закладу та підвищення рівня їх творчої майстерності засобами проведення освітніх і пізнавально-дозвіллєвих заходів.

 

План організаційно-масової роботи на 2019-2020 н.р.


Традиційними заходами Центру творчості є:

► Відкриття освітнього сезону.


► День педагогічного працівника освіти.

► День міста


► День району.

► Новорічні свята.

► День вишиванки.

► Урочисті заходи та покладання квітів до Дня народження Т.Г. Шевченка.

► Святкові заходи до Дня Перемоги у Другій Світовій війні.


► Свято до Дня матері.
► Урочисті заходи до державних свят України та інші.
 


► Ігрові програми та свята для різних вікових категорій.► Звітні концерти для батьків ведучих колективів закладу: „Народного художнього колективу” хореографічного ансамблю „Перлина”,

„Народного художнього колективу” ансамблю народного танцю „Вихиляс”,

„Народного художнього колективу” української пісні „Терниця”,
„Зразкового художнього колективу” студії естрадного вокалу „Акцент”,


Театральної студії «Гра»,

Показ театру моди „Секрет” та виставка вихованців „Народного художнього колективу” студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт”,


Музичної студії.

► Гала-концерт дитячих творчих колективів та виставка образотворчого мистецтва і декоративно-прикладної творчості.
► Конкурс грантової підтримки для обдарованих вихованців ПНЗ „ЦДЮТ Шевченківського району” „Зірка року”.

                         

► Участь та проведення майстер-класів. 

 

 

 

 

 

► Чемпіонами України стали вихованці авіамодельного гуртка.

► У 2018-2019 р.р. відповідно до річного плану закладу було організовано і проведено 187 заходів. Серед них: 45 заходів, які відбулися безпосередньо для учасників ЦДЮТ; 46 заходів районного значення, де 15 із них проведено самоорганізовано Центром творчості; 22 – міського значення; 11 – обласного; 38 – Всеукраїнського та  24 – міжнародного. За підсумками участі у фестивалях, конкурсах та змаганнях різних рівнів вихованці та дитячі творчі колективи отримали 21 Гран-прі, 202 перших місця, 115 других, 45 третіх та інші нагороди.
► 15 липня 2019 року ОЛЕКСАНДРА ЛЕМІШ – солістка «Народного художнього колективу» циркової студії «Едельвейс», керівник – Непомняща С.А., ВСТАНОВИЛА НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕКОРД УКРАЇНИ «НАЙМОЛОДША ПОВІТРЯНА ГІМНАСТКА, ЯКА ВИКОНУЄ ЦИРКОВИЙ НОМЕР НА ЛАНЦЮГАХ»! Фіксація рекорду відбулася в рамках міжнародного семінару «Сучасна концепція позашкільної освіти», за підтримки Міжнародної асоціації позашкільної освіти та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Рекорд зафіксовано представником Національного реєстру рекордів України.

 

 

 

 

 

 

► Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства – Гра».


За 40 років позашкільної діяльності створена унікальна система масової роботи з дітьми, яка знаходиться у постійному розвитку. У 2018 році, відповідно до річного плану закладу, на базі Центру відбулося 46 заходів, серед яких 2 Всеукраїнського рівня: Всеукраїнський семінар-практикум «Традиції та інновації у хореографічній освіті в умовах багатопрофільного позашкільного навчального закладу» (на базі «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина»)

та VIIІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства – Гра».

Щорічно дитячі творчі колективи беруть участь у заходах відповідно до Програми розвитку департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та в обласних фестивалях і конкурсах, організатором яких є Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

У відповідності до програми сумісних заходів «Зростаємо та мріємо разом!» спільно з райадміністрацією, територіальним відділом освіти було проведено 44 заходи.

Творчі колективи стали учасниками 23 заходу міського значення, 10 обласного, 32 Всеукраїнського та 25 міжнародного значення. Взагалі за рік взяли участь у 179 заходах. За підсумками участі у фестивалях всеукраїнського та міжнародного рівнів отримали: 13 Гран-прі, 136 перших місць, 79 других, 42 третіх та інші нагороди.

Дарувати радість дітям – благородна, творча і відповідальна робота, яку ми з задоволенням виконуємо. Сподіваємось на нові креативні ідеї та відкриття у новому році!