logo
  • Опубликовано 16.04.2011
  • Комментарии к записи Організаційно-масовий відділ отключены

Організаційно-масовий відділ

Ніколаєнко
Ірина Василівна

завідуюча організаційно-масовим відділом

відмінник освіти України,
керівник гуртка – методист

Організаційно-масова робота відділу спрямована на створення умов для формування життєвої компетентності вихованців закладу та підвищення рівня їх творчої майстерності засобами проведення освітніх і пізнавально-дозвіллєвих заходів.

Традиційними заходами Центру творчості є:

► День відкритих дверей.

► День педагогічного працівника освіти.

► День міста

► Святковий гала-концерт з нагоди дня заснування району та церемонія нагородження „Людина року ”.

► Новорічні свята.

► Звітні концерти для батьків ведучих колективів закладу: „Народного художнього колективу” хореографічного ансамблю „Перлина”;

„Народного художнього колективу” ансамблю народного танцю „Вихиляс”;

„Народного художнього колективу” української пісні „Терниця”;

студії естрадного вокалу „Акцент”;

„Народного художнього колективу” циркової студії „Едельвейс”;

► Показ театру моди „Секрет” та виставка вихованців „Народного художнього колективу” студії образотворчого мистецтва „Дивосвіт”.

► Гала-концерт дитячих творчих колективів та виставка образотворчого мистецтва і декоративно-прикладної творчості.

► Конкурс грантової підтримки для обдарованих вихованців ПНЗ „ЦДЮТ Шевченківського району” „Зірка року”.

► Фестиваль-конкурс хореографічних мініатюр «Пролісок» серед вихованців «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю „Вихиляс”.

► Урочисті заходи та покладання квітів до Дня народження Т.Г. Шевченка.

► Святкові заходи до Дня Перемоги у Другій Світовій війні.

► Свято до Дня матері.

► Концертно-ігрова програма до Дня захисту дітей.

► Урочисті заходи до державних свят України та інші.

 

За 40 років позашкільної діяльності створена унікальна система масової роботи з дітьми, яка знаходиться у постійному розвитку. У 2018 році, відповідно до річного плану закладу, на базі Центру відбулося 46 заходів, серед яких 2 Всеукраїнського рівня: Всеукраїнський семінар-практикум «Традиції та інновації у хореографічній освіті в умовах багатопрофільного позашкільного навчального закладу» (на базі «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «Перлина»)

та VIIІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства – Гра».

Щорічно дитячі творчі колективи беруть участь у заходах відповідно до Програми розвитку департаменту освіти і науки Запорізької міської ради та в обласних фестивалях і конкурсах, організатором яких є Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді.

У відповідності до програми сумісних заходів «Зростаємо та мріємо разом!» спільно з райадміністрацією, територіальним відділом освіти було проведено 44 заходи.

Творчі колективи стали учасниками 23 заходу міського значення, 10 обласного, 32 Всеукраїнського та 25 міжнародного значення. Взагалі за рік взяли участь у 179 заходах. За підсумками участі у фестивалях всеукраїнського та міжнародного рівнів отримали: 13 Гран-прі, 136 перших місць, 79 других, 42 третіх та інші нагороди.

Дарувати радість дітям – благородна, творча і відповідальна робота, яку ми з задоволенням виконуємо. Сподіваємось на нові креативні ідеї та відкриття у новому році!