logo
  • Опубликовано 08.08.2016
  • Комментарии к записи «Сі-джем-блюз» отключены

«Сі-джем-блюз»

 

Естрадно духовий ансамбль

«Сі-джем-блюз»

Музичне виховання як невід’ємна частина виховання сприяє формуванню внутрішньої духовної культури, розвитку художніх здібностей. Роботу з музично-естетичного виховання треба вести систематично, вона повинна бути складовою частиною процесу формування гармонійно-розвиненої особистості.

Під час ансамблевого музикування вихованці навчаються чути музику, що виконується ансамблем, в цілому та окремо кожним з інструментів; орієнтуватися в звучанні теми, супроводу, підголосків та ін.; виконувати свою партію відповідно до художнього трактування змісту музичного твору; імпровізувати; творчо використовувати в колективному музикуванні навички та знання, отримані в процесі музично-естетичного навчання; вести концертно-фестивальну діяльність в різних за складом ансамблях.

Кочеткова Юлія Миколаївна

керівник ансамблю сопілкарів
«Чарівна сопілка»

Закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Музичне мистецтво».

Працює у закладі з 01.09.1997 року.

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

До дитячого творчого колективу приймаються вихованці, які виявляють бажання до занять в естрадно-духовому ансамблі. Тут на практиці вдосконалюються знання та закріплюються навики, отримані під час навчання на початковому та основному рівнях в музичній студії.

Заняття в класі естрадно – духового ансамблю покликані виховувати художній смак до естрадної та джазової музики. Тому репертуар для естрадних складів потрібно складати з урахуванням естетичної вагомості музичних творів. Вихованців колективу вчать утримувати стрій, темп, рівність звучання, інтонуванню всіх інструментів і виразності виконання, а також п’єси в джазових стилях. Особливо важливою є праця над штрихами й фразуванням.

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► диплом за І місце на ХІ міському музичному фестиваль-конкурсі серед позашкільних навчальних закладів «Акорди позашкілля», Басірова Розалія, м. Запоріжжя, березень 2018 р.

► диплом за І місце на ХІ міському музичному фестиваль-конкурсі серед позашкільних навчальних закладів «Акорди позашкілля», Чикалова Олександра, м. Запоріжжя, березень 2018р.

► диплом за ІІ місце на ХІ міському музичному фестиваль-конкурсі серед позашкільних навчальних закладів «Акорди позашкілля», Антонюк Платон, м. Запоріжжя, березень 2018 р.

Дякуємо, що завітали до нас!