logo
  • Опубликовано 15.09.2015
  • Комментарии к записи «Чарівна сопілка» отключены

«Чарівна сопілка»

 

Ансамбль сопілкарів «Чарівна сопілка»

Сопілка – це один з найбільш розповсюджених народних музичних духових інструментів України, який був відомий ще з глибини століть. Виготовляється із калинової гілки, бузини, ліщини, очерету тощо. До сучасного світу вона дійшла із багатьма назвами: сопілка, денцівка, зубівка (теленка)., ріжок, піпель, флояра, дудка. За способом видобування звуків сопілка належить до найдавніших духових інструментів і має дуже приємний матовий звук.

З огляду на важливість збереження народного музикального мистецтва в закладі й було створено ансамбль сопілкарів «Чарівна сопілка».

Кочеткова Юлія Миколаївна

керівник ансамблю сопілкарів «Чарівна сопілка».

Закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького за спеціальністю «Музичне мистецтво».

Працює у закладі з 01.09.1997 року.

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Заняття в колективі сприяють оволодінню основам музичної грамоти, формує і розвиває уміння і навички гри на сопілці, на основі вивчення кращих зразків музично-інструментального репертуару допомагає формувати інтерес до музики в цілому і до виконавської культури зокрема; забезпечує ознайомлення з поняттями та знаннями фольклорного жанру, народнопісенної творчості українського народу.

В процесі навчання педагог використовує такі методи, прийоми, вправи, дій тощо, які спонукають дитину до цілеспрямованого входження у світ мистецтва, розвивають її творчі здібності, сприяють становленню активної особистості. Основне місце у навчанні займає творча діяльність, що опирається на поняття інтерпретації, імпровізації та створенні музики. Разом і цим її реалізація потребує оволодіння практичними виконавськими навичками. Необхідною важливою умовою, що забезпечує успіх всього навчально — виховного процесу, є комплексний підхід, при якому гармонійно поєднується виховні і навчальні елементи внутрішньо-предметного та між предметного характеру.

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► диплом за І-е місце на ХІ міському музичному фестиваль-конкурсі серед позашкільних навчальних закладів «Акорди позашкілля», ансамбль сопілкарів, м. Запоріжжя, березень 2018 р.

► диплом за І-е місце на ХІ міському музичному фестиваль-конкурсі серед позашкільних навчальних закладів «Акорди позашкілля», Басірова Розалія, м. Запоріжжя, березень 2018 р.

► диплом за І-е місце на ХІ міському музичному фестиваль-конкурсі серед позашкільних навчальних закладів «Акорди позашкілля», Чикалова Олександра, м. Запоріжжя, березень 2018 р.

► диплом за ІІ-е місце на ХІ міському музичному фестиваль-конкурсі серед позашкільних навчальних закладів «Акорди позашкілля», Антонюк Платон,м. Запоріжжя, березень 2018 р.

Дякуємо, що завітали до нас!