Наші діти відчули справжню магію дружби, підтримки та теплих слів!
Малеча поринула у яскраву атмосферу «Valentine’s Day Party» – ігри, сміх, сердечка та малюнки, зроблені власноруч. Діти дарували один одному не лише валентинки, а й тепло своїх сердець.
Для старших школярів відбувся квест «Дружби, доброти та приємних сюрпризів». Він навчив учасників важливим речам: як підтримувати друзів, знаходити добрі слова для тих, кому сумно, і як навіть маленький вчинок може зробити день яскравішим.
У такі складні часи особливо важливо берегти позитивні емоції та ментальне здоров’я. Сьогодні діти довели, що справжнє свято – це можливість ділитися добром і турботою.
Свято підготували та провели культорганізатори Євгенія Коваленко та Вікторія Воєвода, а також вихованці гуртків сценічної майстерності, кер. Ірина Ніколаєнко та ігротехніків «Майстерня гри», кер. Галина Мазнєва.
Вакансії станом на 01.07.2025
— практичний психолог, звукорежисер, керівник гуртка.
Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами відсутні.