logo

Звітний концерт Центру творчості на Чарівній!

«В кожній новій події
Там є моя надія…»
Кожна нова подія, яка відбувається в часи війни, надає нам натхнення і надію жити, боротися і перемагати; щоразу доводить, що Україна працює і розвивається! Україна творить і здобуває! Україна — жива!
Цю подію ми присвятили: нашим захисникам – мужнім та сильним! Дітям – натхненним та талановитим! Педагогам – самовідданим та творчим! Батькам – люблячим та відповідальним!
В межах заходу відбулися виставка образотворчого мистецтва, декоративно-прикладної та технічної творчості. Також традиційною є благодійна акція «Наближаємо Перемогу разом!», під час якої було зібрано та передано бійцям Запорізької ППО кошти та вручено спеціальний світлодіодний прожектор. Ми щодня дякуємо нашим захисникам за можливість прокидатись зранку, за мирний сон дітей, за надійний захист та величезну надію на Перемогу!
Щиро вдячні за всебічну підтримку наших дітей, яка завжди відчутна з боку Запорізької міської ради та Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.
На заході були присутні:
Начальник управління позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Клара Голдобіна.
Головні спеціалісти Лівобережного відділу освіти департаменту освіти і науки Запорізької міської ради:
— Олена Колчина;
— Світлана Яковенко;
— Галина Красновид.
Директор Запорізької гімназії № 101 Запорізької міської ради – Ірина Вітковська.
Директор дитячої школи мистецтв управління культури та молоді Запорізької міської ради Запорізької області — Артем Шулятьєв.
Проректор МДПУ ім. Б. Хмельницького — Олена Арабаджи.
Заступник начальника Андровської сільської військової адміністрації Бердянського району Запорізької області — Олег Дилов та вчителька — Жанна Кюрчева.
Заступник начальника Софіівськоі військової адміністрації — Тетяна Дукова.
Голова Запорізького обласного товариства болгарської культури — Василь Мітков.
Директор ГО «Всеукраїнська федерація «Спас» — Павло Карякін.
Директор БО «Жемчужина» — Людмила Юдіна.
Клара Голдобіна привітала усіх присутніх та вручила Грамоти департаменту освіти і науки ЗМР випускникам 2024 року.
Павло Карякін подякував за співпрацю та вручив Подяки педагогам закладу за впровадження міської Програми розвитку козацького Звичаю Спас в освітній процес.
Василь Мітков відзначив важливість співпраці міжнаціональних спільнот та вручив Подяки педагогам за реалізацію проєкту «Україно-болгарська єдність та співпраця».
На концерті відбулася традиційна церемонія нагородження одинадцяти номінантів «Зірка року». Людмила Юдіна привітала переможців та вручила відзнаки і Дипломи вихованцям; батькам Подяки та педагогам Грамоти.
Цього року отримали почесне звання «Випускник – 2024 року» тридцять вихованців Центру.
Це була важлива подія року для нас усіх, шлях до якої лежить через перемоги на конкурсах і фестивалях різних рівнів, через усі виклики сьогодення, через натхненну працю та наполегливість!
Безмежно вдячні:
Нашим захисникам за можливість жити і працювати, за надійний захист та величезну надію на Перемогу!
Дитячим творчим колективам за високий рівень виконавської майстерності!
Батьківській громадськості за порозуміння та підтримку!
Педагогам та персоналу нашого закладу, хто сприяв у проведенні святкового заходу!
Директору Центру творчості на Чарівній Ірині Чурсі у вирішені питань щодо організації та проведення звітного концерту!
Хай у вашому житті відбуваються лише гарні події! Події, які народжують мрії та прагнення жити в мирній, вільній, квітучій Україні!Обсуждение закрыто.