logo

Свято відкриття освітнього сезону «Політ до мрії»

14 вересня наш заклад відкрив новий освітній сезон. Темою цьогорічного заходу обрали «Політ до мрії». О 15.00 розпочалася виставка робіт студій образотворчого мистецтва та декоративно-прикладної творчості. О 16.00 усі гості Центру творчості на Чарівній мали можливість взяти участь у роботі відкритих майстерень, творчо-ігрових майданчиків та спробувати зробити аквагрим.Здобуваючи перемогу у конкурсах, діти одержували жетони – «мрійлики», які потім обмінювали на солодкі призи. Також усі охочі робили знімки на території фотозони «Крила надано для польоту» та розміщали на своїх сторінках у соцмережах.
Концертно-презентаційна програма «Політ до мрії» розпочалася о 17.00. Гості побачили хореографічні, вокальні, циркові виступи вихованців Центру та презентацію усіх творчих колективів закладу. З початком освітнього сезону усіх присутніх привітали: Щитинина Раїса Юхимівна, директор ЦДЮТ, заслужений працівник народної освіти України, та Лимарчук Зоя Михайлівна, заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району.

Свято подарувало усім багато незабутніх вражень, яскравих емоцій і надихнуло на політ до мрій!
Бажаємо вихованцям Центру, педагогам, батькам творчого натхнення та підкорення нових вершин у 2018-2019 навчальному році!


Обсуждение закрыто.