logo

Участь у засіданні дискусійного клубу

28 квітня 2017 року, у великій залі Запорізької міської ради, відбулось чергове засідання міського дискусійного клубу «Громадянська позиція» за темою: «Туристична привабливість Запоріжжя». Присутніх привітали та стали активними співрозмовниками з учасниками засідання: Пустоваров А.І., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади; Погребняк Ю.В., директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради; Бойко П.А., кандидат історичних наук, викладач Інституту української ареографії та джерелознавства НАН України, м. Київ; Біловненко С.М., кандидат історичних наук, доцент кафедри джерелознавства ЗНУ; Яцук Н.В., кандидат наук з державного управління, доцент кафедри туризму та готельного господарства Інституту здоров’я, спорту і туризму КПУ; Кривонос Віктор, представник музею судноплавства «Чайка» національного заповідника «Хортиця»; Мордовський Михайло, директор Запорізького обласного краєзнавчого музею. Ведучою заходу та модератором дискусії стала Зубова І.О., завідувач відділу позашкільної освіти навчально-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.
У засіданні взяли активну участь вихованці гуртка лідерів дитячого самоврядування, гуртка журналістики «Проба пера» і Комиса І.В., методист нашого закладу. Лідери та журналісти працювали з інтерактивною картою Запоріжжя, збагатилися інформацією щодо різновидів та розвитку туризму, активно спілкувалися з представниками міської влади, викладачами вишів, співробітниками музеїв нашого міста, переглянули презентацію мотиваційного відеофільму про Запоріжжя, взяли участь у панельній дискусії та активно задавали питання під час роботи «відкритого мікрофону».
Під час підведення підсумків роботи всі присутні відмітили динамічний характер засідання, його продуктивні результати, було знайдено багато цікавих ідей щодо здійснення важливих для громадськості міста справ, спрямованих на розквіт Запоріжжя та підвищення його туристичної привабливості.

Лідери Лідери  Лідери  Лідери  Лідери  Лідери  Лідери  Лідери Лідери  Лідери


Обсуждение закрыто.