logo
  • Опубликовано 16.04.2011
  • Комментарии к записи "Візерунок" отключены

"Візерунок"

«Зразковий художній колектив» студія художнього в’язання «Візерунок»


Студію художнього в’язання «Візерунок» створено в Центрі дитячої та юнацької творчості Шевченківського району у вересні 1990 року. Метою роботи колективу є створення для вихованців культурно-естетичного і творчого середовища, залучення їх до активної праці, прищеплення любові до народної культури, збагачення духовного світу дітей, формування у дітей цілісного об’єктивного світосприйняття та морально-естетичного світогляду.

Пилипенко Ольга Федорівна

засновник та постійний керівник «Зразкового художнього колективу» студії художнього в’язання «Візерунок».

відмінник освіти України, керівник гуртка-методист. Закінчила Запорізький машинобудівний інститут за спеціальністю «Трикотажне виробництво».

Працює у закладі з 01.09.1990 року.

 

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

В колективі навчаються 70 вихованців.

Структура дитячого колективу

В’язання гачком та спицями – справжня чарівність, яка допомагає прикрасити і себе, і свій будинок, вона додає всьому, що нас оточує неповторності та привабливості. М’якість, еластичність та легкість пряжі надихає на виготовлення нових візерунчастих виробів з мережива: ажурних серветок,  квітів, потішних іграшок, романтичних капелюшків.

Вихованці студії поступово опановують технології плетіння гачком, в’язання на спицях, голкового мережива, що надає можливості збагатити виставкові роботи, зробити їх більш оригінальними і різноплановими.

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ ТА ЗДОБУТКИ

► Почесна грамота Міністерства освіти і науки України, Пилипенко Ольга Федорівна, за успіхи в навчанні і вихованні підростаючого покоління, сумлінне ставлення до службових обов’язків. Міністр С.М. Ніколаєнко

Досягнення за 2018-2019 н. р.

3 дипломи лауреата І ступеня міського значення, 9 дипломів лауреата І ступеня обласного значення, 3 дипломи лауреата І ступеня Всеукраїнського значення.

Досягнення за 2019-2020 н. р.

3 дипломи лауреата І ступеня міського значення, 9 дипломів лауреата І ступеня обласного значення, 3 дипломи лауреата І ступеня Всеукраїнського значення, 2 дипломи лауреата І ступеня Міжнародного значення;
1 диплом лауреата ІІ ступеня Всеукраїнського значення, 1 диплом лауреата ІІ ступеня Міжнародного значення;

Дякуємо, що завітали до нас!